Velkolepé budovy - stavba při nedosažení daného věku

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

hanz003

Nováček
Zdravím vás všechny.
Nevím zda se to tady někdy řešilo (nic jsem nenašel), ale už několikrát jsem narazil na to, že ve městě ve středověku jsem našel velkolepou budovu z budoucnosti apod.
Myslím si, že je to k zamyšlení a docela to dle mého názoru snižuje herní dojem.
 

DeletedUser11297

Host
Řešilo, dokonce už několikrát. Sice to nevypadá úplně nejlépe, když má někdo mezi kovárnou a pekárnou třeba Arc, ale hra to umožňuje, takže proč ne.
 

Svatej

Legenda
Přesně jak píše WinJet.
+ neexistuje dobré řešení, kterým bys nenaštval spoustu hráčů. ;)

A prosím, nevytahuj argument že jde o historickou hru... jelikož spousta hráčů je už ve sci-fi dobách ;)
 
Naposledy upraveno:

DeletedUser14582

Host
Tak podle mého když si dá tu práci a sežene si plány brzy tak proč ne. Rozhodně to je pro něj obtížnější se surovinami. Musí je většinou měnit za body.

A přesně jak je psáno výše. U téhle hry není hYstorie pevným pravidlem.


PS: třeba já jsem na jednom světě v pozdním středověku a město mi zkrášluje Muzeum Atlantidy ☺
 

hanz003

Nováček
Trochu mě to zaskočilo. Je to jak pěst na oko, ale je pravda, že teď už pozdě něco řešit :-D. To by byli asi někteří hodně naštvaní.
 

DeletedUser12887

Host
Každý má dnes stejnou možnost se tím zaobirat, jenže hra nabrala rychlejší smer než asi kdokoliv očekával.
To je muj nazor
 

hanz003

Nováček
Je to škoda, myslím si že potom co si postaví všechny velkolepky, tak někteří ztrácí motivaci pokračovat.... Mají v podstatě hotovo...
 

DeletedUser11297

Host
Asi tak. Dříve jsem se o to snažil, dokonce jsem v jednu chvíli měl postavené opravdu všechny (když byla Současnost ještě poslední dobou). Ale nevyplatí se to, v tuto chvíli máme ve hře 32 velkolepek a já nemám ani polovinu. :D A rozhodně mi nepřijde, že bych tím o něco závratného přišel.
 

Svatej

Legenda
Silveralius: Není. ;) Taky jsem měl tenhle cíl.
Ono s FoE je trochu problém, protože vlastně ve hře není žádný ultimátní cíl za kterým by se mohl hráč hnát. Tak si hráči občas vyberou trochu divně. :D
 

DeletedUser3139

Host
Jo, jo, taky jsem měl v jednu dobu (mimo jedné) všechny VB. Pak došlo ke zlomu. Začaly se objevovat VS, které jsou se stejnými bonusy jako ty staré, ale vyšší. Problém je v tom, že staré páky už do těch prvních nasypaly haldy bodů a tak se jim nevyplatí stavět ty nové. Ty se vyplatí novým hráčům. Asi to je proto, aby ti novější hráči mohli snadněji dohánět ty staré. Ze stejného důvodu je podle mně umožněno stavět VB bez ohledu na to, ve které době hráč je.
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru