Velkolepé budovy

  • Zakladatel vlákna DeletedUser13620
  • Vytvořeno
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser13620

Host
  • Oblast hry: Velkolepé budovy
  • Současný stav: Momentálně nelze části Velkolepých budov směňovat
  • Nápad: Navrhuji nějakou formu burzy nákresů mezi hráči
  • Zkoušel jsem nápad hledat zde na fóru: ANO
Možná, že to nějak jde a já jsem trubka, která na to nepřišla.;)
Poslední dobou totiž i když pomůžu 75 hráčům nedostanu ani jeden nákres, nebo max 1 a při obchodu i víc jak 5x za sebou mám zase ten co už mám.:mad:
 

Svatej

Legenda
1) Šance na padnutí plánku je ze základu 2%
Toto lze mírně zvýšit pomocí VB deštný prales (který funguje jako modifikátor)
2) v nabídce té které VB máš možnost vyměnit 2 nákresy za 1 náhodný té samé budovy. Ale abys mohl/a obchodovat, musíš mít ten nákres alespoň ve 2 kopiích (minimálně 1 kopie ti vždy musí zůstat)
3) Nákresy na VB nepadají rovnoměrně, ale je zde cca 5 co padají nejvíce, pak 3 poměrně málo padající a 1 modrý mauricius, který nepadá skoro vůbec. Z toho důvodu spousta hráčů poslední chybějící plánek kupuje za diamanty.
3.1) Tím že na tom hráči utrácejí diamanty je to pro InnoGames zisk a proto nikdy neprojde žádný návrh, který by to jakkoli umožnil obcházet. :)
 

DeletedUser5384

Host
Dokoupení chybějícího plánku k VB stojí 200 dia. Zkus si tipnout,jestli projde návrh na "nějakou burzu" :D
 

DeletedUser13620

Host
Tohle všechno vím a je mi jasné, že byznys je byznys - už jsem taky nějaký ten plánek musel koupit za dia.
Šlo mi spíše o to, že opravdu se poslední dobou rapidně snížilo možství nákresů za pomoc. Dříve mi z 75 pomocí vypadlo i 5 nákresů (že potom v obchodě jsem nezískal ani jeden, který bych už neměl ani nemusím říkat) ale dnes se pravidelně stává , že nepadne ani jeden.
Je mi jasné, že INNU jde hlavně o byznys, hratelnost je až hodně daleko zatím ale příjde mi, že už to nejen v případě VB trochu přehánějí na úkor hratelnosti - aby si to za chvilku nehráli sami.
 

DeletedUser13683

Host
Mě napadá jestě jena věc k puvodnímu návrhu nešlo by měnit nákrasy mezi budovama třeba jen v dané eře. protže třeba jsou vb které psrostě neche stavět. A ten pocit když ti padne plánek z odměny a je to zase koloseum je oprvnud na zvednutí mandlí.
 

DeletedUser5384

Host
Jak už z názvu vyplývá, je to VELKOLEPÁ BUDOVA. Není to něco,co se staví běžně.Možnost měnit plánky libovolně,zejména když existuje výměna 2 za 1 by snižovala jejich hodnotu. Navíc,troufám si tvrdit,že Tvé zvedlé mandle INNO rozdejchá :) Rozhodně lépe,než úbytek utracených dia za chybějící plánky :D
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru