Velkolepé magické hry

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

ahoj chtěl jsem se zeptat bude v létě nějaká aréna, jak před tím byl letní event mezi úkoly byl obrázek kolo štěstí tak tam bude obrázek arény a v aréně boj a odměna jako v cechovním expedici nevim kolik bojů tam bude a v prvním úkolu bude 1 boj od bojovat a shromáždit 1 000 mincí, v prvním úkolu bude dyňak 1-5,jason 6-10,jenny 11-15,yajima-san 16-20

dyňak, jason,jenny,yajima-san
bude rozdávat úkoly.
a ještě to potřebuje obrázek pár věci vymazat z obrázku
 

Svatej

Legenda
Zdravím, snad by pomohlo (mě tedy ano) kdyby jsi ten svůj nápad poněkud víc rozvinul a vysvětlil ho i nám, co ti neumějí číst myšlenky. Jsem si jistý že by jsi pak dostal více ohlasů i vyšší kvality než se dají očekávat na toto.

Ale abych odpověděl alespoň na tvojí první otázku: V létě pokud vím žádná aréna nebude. Bude následovat klasické letní kasíno s greevou (či jak se jmenuje), lístky do kasína, ruletou a cenami. Prakticky stejné jako minulý rok, jen s obměněnými obrázky a texty. :)

Rada: pokud chceš postnout obrázek, použil jsi správný tag
, ale do kolonky "URL obrázku" musíš překopírovat adresu obrázku, ne adresu stránky s obrázkem (což jsi nejspíš udělal) - klikni na daný obrázek pravým, vyber "kopírovat adresu obrázku" a to pak pomocí ctrl+v vlož do tagu IMG.;)
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru