Velky bratr

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

Fotřík 1.

Komentátor
Drobne varovani pro ty, kdo hraji na Androidu a nevsimli jste si pri posledni aktualizaci noveho smirovaciho darecku. Android aplikace pro hru po posledni aktualizaci vyzaduje Identitu (budiz, pry se pouziva pro prihlaseni) a take GPS lokaci. Podle podpory pry "hra sleduje i z toho důvodu, že se jedná o mobilní aplikaci a systém kontroluje přihlášení hráčů, aby nemohlo dojít k hacknutí herního účtu nebo jeho zneužití někým jiným."

Co tam znamena to "i", jaky je dalsi duvod? Cele mi to prijde jako nesmysl. Polovicata ochrana, protoze na PC nic takoveho neni. A docela me desi, co se stane, az priste poletim za ocean, jak to hra vyhodnoti.
 

Henzisek

Znalec
Hola,

pokud si všimneš tak právo "Identita" vyžaduje nově spousta aplikací (já jich měl cca 30?).

Na PC se dá daleko snadněji získat informace o relativní poloze v závislosti na poskytovali internetu.

Víceméně ti nikdo neříká že tyto podmínky musíš přijímat (ač u GPS se mně osobně zdá zvláštní).

Pozn. V telefonu existuje nastavení že se nemají aplikacím předávat informace o poloze.
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru