vkládání výzkumných bodů do VB

  • Zakladatel vlákna DeletedUser13597
  • Vytvořeno
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser13597

Host
Ahoj,

mám nápad, který by hodně usnadnil vkládání výzkumných bodů do velkolepých budov. Návrh byl i přijat podporou.
Jde o to, že místo dvou možností vložení výzkumných bodů by u VB byla jen lišta, kam by se napsalo kolik bodů chcete vložit. Co vy na to?
 

DeletedUser3139

Host
Nahradit tlačítko 1bod ano, tlačítko vše nechat!
 

DeletedUser13611

Host
Špatná sekce, na Fóru se žádné body nikam nevkládají.

Jinak místo lišty rozhodně použít funkci z tržiště na vložení konkrétního čísla, ale nejsem si moc jistý, jestli to má velký význam vzhledem k poměrně malé kapacitě bodů, kterou může hráč najednou kumulovat.
 

Svatej

Legenda
Já kumuluji každý den 190-200 bodů a moc složité to není.:D
Teoreticky můžeš nakumulovat jakékoli číslo, stačí použít výběr za 5 diamantů.;) Ten navíc funguje i v liště, ve které už máš až 99FB.
 

peepee77

Veterán
Určitě PRO.
Taky když rozdávám denní výměny tak než to naklikám se mi zdá, že je to věčnost. A to oproti některým měním sotva pár bodů :)
 

Pelonek

Turista
Při napsání většího čísla (např. 2000), by se to mohlo zeptat, jestli se mají použít body z inventáře a pokud ano, samo by to pobralo balíčky.. utratit produkci problém není, ale denně klikat několik tisíc po deseti bodech, to problém je :/
 

DeletedUser11297

Host
Na betě pár týdnů zpět na zkoušku rozjeli pro vybrané hráče podobný systém. Ale přijde mi, že to nějak utichlo, pro všechny to zatím aktivní není a na live světy se to také nedostalo. Sice je vždy určitá prodleva mezi novinkami na betě a zde, ale takto dlouho to většinou netrvá.

Každopádně nápad dobrý, jsem PRO.
 

DeletedUser11297

Host
Ne. Nebo ne jenom. Chtěli to nějakým způsobem zjednodušit pro mobily a zároveň sloučit i pro prohlížečovou verzi. Ale po takové době bych čekal, že už to na betě bude mít každý a ono prd. Je ale pravda, že já tam sleduji jen novinky, feedback od hráčů málokdy. Takže pokud je někde dále psáno, že je odloženo na neurčito, tak už jsem to nenašel.
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru