Vlákno mezi sousedy

DeletedUser17682

Host
Ahoj!!!
Mám pro vás skvělý tip. Já už velmi dlouho provozuji vlákno na obchod, velkolepé budovy, tipy, rady, návody, ... mezi sousedy a velmi se nám tam daří. Je tam fajn atmosféra; přijímáme si nazvájem obchodní nabídky; když je velkolepá budova před uzavřením, dodáme si body a získáme výhodné pozice, však to znáte, takto to funguje i u většiny cechů; samozdřejmě si dáváme také tipy a rady.
Určitě to zkuste, stojí to za to.


Ještě by mě zajímal váš názor a jestli už to máte ozkoušené, nebo máte s něčím podobným zkušenosti.
Čauky.
 

Mrtvejmagor

Veterán
no tyhle vlákna má snad každý cech....
upload_2019-10-13_22-0-49.png
A u sousedů, když se každých 14dní měné? to je na prt, a většinou když už jsem v nějakém vláknu od souseda tak tam má nesmyslné nabídky, ty které nepotřebuju nebo VB s náhozem kde nemůžeš nahodit 1,9 protože by tě jiný předběhnul... Spíš ty cechovníc jsou o 100% lepší než ostatní ;)
no a tohle není návod spíš jen tak pokec do krčmy
 

DeletedUser17682

Host
Jasně, ale může to (taky že ano) fungovat....
Ano .. samozdřejmě, cechovní je mnhem lepší, ale i tak to jde.
 

Svatej

Legenda
Asi tak. Možná je to dáno tím že jsem end-game hráč, ale tyhlety zprávy mezi sousedy jsou pro mě pouze spam. Nahazování na 190% je pro cech a vybraný okruh přátel, zboží mám že obchodovat potřebuju jednou za půl roku a co se informačního přínosu týče, ten je pro mě nulový.
Naopak autory těchhle zpráv posílám do kolekce ignorovaných hráčů, aby už mi podruhé nemohly spamovat poštu (s vyjímkamy).

ALE
A ano, sám tvrdím že cokoliv co je předchází slovu "ALE" je jen pocukrovaná ....průjmové onemocnění ;)
Chápu že mezi začínajícími hráči či hráči mimo funkční cech toto může mít velké výhody.

ALE
V tom případě jde o návod jen pro určitý okruh hráčů a mělo by to být zmíněno přímo v názvu či v podtitulu návodu samotného.
Určitě nejde o návod pro celé spektrum hráčů.
 

Dan 77

Veterán
Krčma taky možná nebude správná sekce, já myslel, že je to návod pro hráče, nebo dokonce návrh na novou funkci ve hře. :D Nebo by se to dalo dát do sekcí nějaké herního serveru (světa), ale to čte a přispívá tam asi málokdo.

Každých 14 dní dělat vlastně nové vlákno pro sousedy nebo aktualizovat příjemce sousedských vláken, a to vše manuálně zadáváním jednoho člena za druhým, musí být trošku otrava, v cechovních vláknech je k tomuto účelu kliknutí na jediné tlačítko, které seznam příjemců aktualizuje podle aktuálního členstva. Navíc ještě je sousedský chat (dostupné jen přes PC verzi), ale tam stejně prakticky nikdo nepřispívá a není důvod to číst, ale je to vskutku bezpracná komunikace se všemi sousedy naráz, i když téměř zcela neúčinnou cestou. :D
 
Naposledy upraveno:

Dan 77

Veterán
Hm, takže mobilní verzi udělali vývojáři evidentně špatně. Pomáhá to spammerům usnadnit si práci. :D Pokud jsem pochopil správně, co naznačuješ.
 

Mrtvejmagor

Veterán
Na mobilu jenom klikám na jména!:D:D:D:D
Hm, takže mobilní verzi udělali vývojáři evidentně špatně. Pomáhá to spammerům usnadnit si práci. :D Pokud jsem pochopil správně, co naznačuješ.
ehm... ne, když klikneš na jméno tak napíšeš jen tomu danému člověku, na pc to je to savé, akorát to máš vedle profilovky...
nebo možná @Vojtěch Velkomilosrdný myslí to že když si otevře v mobilu přidat adresáty tak tam si navolí sousedy, členové cechu, sousedé nebo ostatní a pak je zaškrtá a tím je přidá
 
Nahoru