vlastné jednotky v pohotovosti

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser7772

Host
ahoj
po poslednej aktualizácii pribudla ikonka jednotky v pohotovosti pre nepriradené jednotky, celkom fajn
ale bol by som rád keby to fungovalo aj pre vlastné jednotky, mám viac ako 100 útočných tímov a hľadať v nich je úplná radosť...
 

Dan 77

Veterán
Souhlasím, je dobré mít přehled i o počtu jednotek závislých na kasárnách. Stačilo by v závorce 4 závislé / 50 nezávislých.
 

DeletedUser7347

Host
No tak nevím asi mám jinou verzi hry.Já ve správci army jednotky rozdělené mám : všechny jednotky - nezávislé - závislé nebo jsem nepochopil co myslíte!?
 

DeletedUser5477

Host
Souhlasím, bylo by dobré mít ten přehled o všech jednotkách ať závislých na kasárnách nebo ne. Jedna část už je splněna, tak by to chtělo ještě splnit tu druhou.
 

trojan1673

Veterán
U závislých to sice není, ale předpokládám, že všichni víte kolik jednotek z kasáren máte :)
Jinak je to samozřejmě dobrý nápad.
 

Dan 77

Veterán
Jak psal JozoChovi na začátku tématu, jde o situaci, kdy má někdo hodně jednotek z kasáren. Je pravda, že stačí použít filtr jednotek, ale aby to bylo kompletní, mohl by to ukazovat i ten mrak na konci seznamu stejně jako jednotky nezávislé. A i vývojářům se to bude opět hodit kvůli těm výkonnostním důvodům.
 

DeletedUser2059

Host
Také jsem je tam poprvé hledal :D celkově bych to zobrazení změnil, je to dost nepřehledné.
 

DeletedUser2059

Host
ANO, bylo by možná ideální nějaké graficky pěkné vysakakovací okénko kde by to všechno bylo ihned rozpoznatelné.
 

DeletedUser5477

Host
Taky souhlasím se změnou zobrazení v tom mraku (jednotky v pohotovosti)
 

DeletedUser2237

Host
No kazdopadne ve zobrazovani jednotek bych uvital mimo jine to aby poskozene jednotky se drzeli jako posledni a druha vec pro rychlejsi vymenu jednotek mit moznost treba 2 formace ulozene a pres jedno tlacitko doplnit do formace plne uzdravene jenotky Pokud by nebylo dost vojska ktere by bylo potrebne na doplneni a vymenu formace vytvoril by druhou ulozenou formaci. V pripade ze by nebyly jednotky ani na jednu ulozenou tlacitko by bylo neaktivni.
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru