Vložení všech obchodních nabídek

Smígl

Člen
současný stav: když vkládáš do chatu obchodní nabídky tak je tam musíš vložit jednu po druhé
nápad: dal bych tam nějaké tlačítko které by umožňovalo dát tam všechny nabídky, nebo všechny ty co by sis zaškrtnul.
zkoušel jsem hledat na fóru: ano-nenašel ale je možné že to tu je
myslím že by to byla užitečná drobnost :D
 
Naposledy upraveno:

Dobrodej

Komentátor
PROTI, pro skupinové zprávy ... tapetování nabídkami z tržiště je obtěžující
Na zvážení pro komunikaci 1:1
 

DeletedUser

Host
Možná by nebylo od věci zaškrtnout nabídky, které chceš poslat, a poté je poslat všechny najednou. V tvém podání, tedy odeslání všech nabídek, jsem ale proti.
 

Dan 77

Veterán
Proti

Ledaže by bylo i hromadné sbírání nabídek a sjednocena rychlost, s jakou lze nabídky vytvářet na PC a v appce...
A jak zamezíš tomu, aby si někdo vytvořil za pár vteřin 5000 nabídek s libovolným množstvím nabízeného/poptávaného zboží (třeba i 1 ks za 2 ks)? Takže nepromyšleno....
 

chlastakov

Komentátor
Určitě jsem proti, aby se tam daly všechny, nicméně by bylo fajn nemuset je tam dávat po jedné, ale moci zaškrtnout v okně které chci a poté potvrdit. Nyní musím pokaždé rolovat a když někomu posílám na výměnu do soukromé zprávy tak je to fakt otrava dělat po jednom.
 
Naposledy upraveno:

Lord Org

Psavec
Pro, dávat je tam jednu po druhé zbytečně zdržuje

Proti

Ledaže by bylo i hromadné sbírání nabídek a sjednocena rychlost, s jakou lze nabídky vytvářet na PC a v appce...
A jak zamezíš tomu, aby si někdo vytvořil za pár vteřin 5000 nabídek s libovolným množstvím nabízeného/poptávaného zboží (třeba i 1 ks za 2 ks)? Takže nepromyšleno....
Mám za to, že nápad se netýká vytváření nabídek, ale jen a pouze vkládání již hotových do vlákna zpráv.
U hromadného vytváření nabídek jsem byl v jiném vlákně, kde se to řešilo, proti a můj názor se nezměnil, když už si ale tu práci hráč dá a nabídky vytvoří, proč by je nemohl dát nějak hromadně do vlákna zpráv?
 

Dan 77

Veterán
Aha, tak to ale není z první zprávy úplně jednoznačné, výklad by mohl být dvojí...

V tom případě dávám PRO
 
Nahoru