ROZHOVOR vodnar

Ohodnoťte tento rozhovor. (5 hvězdiček - výborně, 1 hvězdička - hrozné)

  • * * * * *

    Hlasy: 5 55,6%
  • * * * *

    Hlasy: 2 22,2%
  • * * *

    Hlasy: 1 11,1%
  • * *

    Hlasy: 1 11,1%
  • *

    Hlasy: 0 0,0%

  • Celkový počet hlasujících
    9
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser11317

Host
První žena, která přijala mé pozvání do Křesla pro hosta, je hráčka vodnar. Jmenuje se Majka a bydlí na severu Moravy. Ve hře ji můžete potkat na světě A, B a také na C, kde se jí daří nejlépe. Majka je žena středního věku a vy si teď můžete přečíst, jak se ke hře dostala a co ji na tom baví nejvíce.


5mxrsx.jpg

Jaké byly Tvé začátky hraní a co nebo kdo Tě ke hraní přivedl?
Přes jedny prázdniny jsem hlídala vnuka Daniela. Dnešní děti, ještě pořádně ani nečtou a už hrají hry. Já mu ráda plním jeho nápady... no a už to bylo. Hrajeme oba z jednoho počítače, protože hraje i on.
Začátky hraní... Byla to pro mě hra o relaxu, takže jako žena, chtěla jsem hezké městečko a o boji ani slyšet, protože mně se to spojuje se ztrátou života a navíc, můj manžel byl voják z povolání, tak vím o čem mluvím. Ale tady je to hra a nějak se pánská společnost bavit musí, nic proti.

Jak řešíš boje v CvC? Na světě C jsi v nejlepším cechu a tam bezpochyby válčíte. Bojuješ také?
Ano. Dokonce už jsem byla i první ve věži, to je pro mě velký úspěch. Nějak jsem své přesvědčení změnila a když jsi v cechu, kde je předností boj, ráda se přizpůsobíš a táhneš za jeden provaz. Nechala jsem si poradit o složení a síle vojska.
Na začátek bojů v CvC v každé nové době je třeba dobrého stratéga, což obyčejně je nejlíp a nejvíc vyzbrojený člen, který to vede. Hlavně, aby se sešlo dost lidí na určitou hodinu a to je kámen úrazu, protože ve hře se sešlo plno lidí různých profesí.

Kolik času denně hraní věnuješ? Myslíš si, že je časově náročnější být v prvním cechu na světě než v nějakém menším?
Momentálně jsem doma a mám kopu času. Vím, že to bylo náročné, dělat dvanáct hodin v práci a pak rodina, ale když hra zaujme, ten čas si najdeš a je tady tak dobrá parta lidí, že se pak těšíš, že si pokecáš a dozvíš se plno věcí, které obohatí tvůj život. Jinak je hodně důležité, když někdo ten cech stmelí a vede. To pak není tak časově náročnější.

Viděla ses s někým ze hry už osobně?
Bohužel ne. I když pro mě by to problém nebyl, ráda cestuji i létám. Ráda bych potkala lidi, jako je Thom, Zdendahink, WinJet, Trojan nebo třeba Wisteria. Někteří mají můj e-mail nebo jsme na facebooku, když bude setkání, ráda se přidám.

Přinesla Ti hra ještě něco zajímavého?
Moc se mi líbí reálné velkolepky, některé jsem viděla osobně a na ty další se těším, až je navštívím.

Koho považuješ za lepší hráče? Ženy, nebo muže? Proč? (Lord Termoplína)
Jestliže se jedná o body a boje v CvC, stačí se podívat, kdo je na prvních místech. Ale doufám, že taky neděláme ostudu a snažíme se ze všech sil. Jenom toho času asi není tolik, když je rodina. Ne každý muž pomůže v domácnosti. Je tady dost žen, které mají na starosti chod cechu a bojují. Na A Wisteria, na B Ribana, Casia, na C Trojan... To mluvím ze zkušeností z cechů ve kterých jsem.

Co Tě na hře nejvíce baví?
Stavět velkolepky, vyrábět zboží a pokaždé, když přijde nová doba, tak výzkum. Pořád nějaká změna. Teď byla Kolumbova cesta, bude Halloween, baví mě plnit úkoly. Pak je tady fajn parta lidí a probere se tolik témat, co není ani v televizi. Kdo umí, poradí, vyřeší se nejeden technický problém, cestuje se po celým světě...

Máš nějaký oblíbený event?
Ani ne, na každý se těším. Mně udělá radost každá odměna. Hodně lidí se těší taky, kdo hraje, nezlobí.

Zdravím, vodnářko.
Protože už hraješ poměrně dlouho, tak bych se chtěl zeptat, jaký je Tvůj názor na vývoj této hry (tedy na to, jakým směrem se hra ubírá, vznik a fungování CvC, možné interakce mezi hráči nebo celými cechy, další aspekty hry, které přibyly postupem času, vývoj vzhledu hry atd.)? (Thom Forrester)

Pokud se hra pořád vyvíjí a budeme mít zas novou dobu, tak je to supr i pro ty, co bojují v CvC. Za každým se najde nepřítel s kterým se bojuje, hodně se navyšuje Alcatraz a pak je dost vojska, chvilku trvá, než si bojovníci vyzkoušejí dovednosti nových bojových sil a pak to lítá. Někdy ta krásná slova radši ani nečíst, v jedné hře místo takových slov naskočí hned křížek, možná by to tady taky šlo udělat. Kdo chce, domluví si dohodu, no to zas ale záleží jestli většina souhlasí, proto máme cech. Já nemám negativní připomínky, pro mě je hra relax a nehodlám se u ní nervovat. To radši vypnu a jdu se projít. Mne se hodně budov líbí, některé zabírají moc místa, ale jinak v pohodě.

Ve které z herních epoch bys chtěla žít a proč? (Arfienel)
Moje znamení mě nutí žít v budoucnosti a určitě i tady. Už aby ta nová doba byla tady. Mám ráda vše neprobádáno, tajemno, když se objevují nové velkolepky, nové suroviny, vojsko, určitě by se dalo polemizovat o dobách minulých. Hodně lidí přestavuje město do pozdního, nebo postmoderny, ale mě srdíčko táhne dopředu, já se vracet nechci.

Když už jsi mluvila o tom znamení...
Vodnar jako vodnář, tedy znamení zvěrokruhu? Pokud ano, dáš hodně na horoskopy? (Kayro)

Ano, datum 1.2. to už mluví samo za sebe. Horoskop si přečtu, ale můj život už přežil nejeden cyklus a tak to mám odzkoušené. Lidskost, nezávislost, individualita, nápaditost... Tyhle vlastnosti ti naservíruje znamení zvěrokruhu a myslím, že to sedí.

Co ráda děláš ve svém volném čase?
Měla jsem ještě minulý rok bišonka, ale už mu svíčka dohořela, tak občas pohlídám dceři jejího miláčka Rokyho. Mám koníčka na uklidnění, vyšívám obrazy od Marie van Scharrenburg. Není to tak dlouho, co práce byla mým koníčkem, to málo kdo má tak nastaveno. U mě to fungovalo, dělala jsem dispečerku v nákladní dopravě. U nás je hodně podniků, kde se dováželo a vyváželo zboží, no bohužel, do nekonečna se snižuje stav zaměstnanců a tak můžu hrát v klidu Forge.

Děkuji za rozhovor a přeji hezkou hru!

Diskuzi k tomuto rozhovoru najdete zde.
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru