Vracení prémiových udov po zboření zpět do inventáře.

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser13624

Host
Zdravím, co takhle zpřístupnit, aby se zbořené prémiové a speciální budovy vraceli zpět do inventáře?
Děkuji Staff
 

DeletedUser12151

Host
Ahoj,to je uplny nesmysl,nerikam,ze by se mi to nelibilo,ale inno by asi moc nevydelalo :D to by si asi kazdy odkladal do inventare podle potreby kdyz by treba potreboval misto na armadu a nebo naopak by mel moc lidi a potreboval spokojenost,to je tak velky pozadavek,ze ani nema cenu nad tim premyslet :)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser3817

Host
O5 jeden z opakujících se nápadů (několikrát). Dokonce tím kdysi vyhrožovali sami pachatelé hry. Leč zmizelo v propadlišti dějin...
 

Svatej

Legenda
No, kdyby to bylo nějakým způsobem zpoplatněno (třeba 5% z ceny budovy v diamantech) tak by to i projít mohlo... :)
 

DeletedUser5384

Host
OK.tohle je opravdu starej nápad,a musím říci,že jsem kdysi přemýšlel i o tom,aby se tyhle boudičky nevracely do invu,ale do jakéhosi panoptika budov:) Zejména proto,že leckteré jsou opravdu graficky vydařené a je škoda je vyřadit jen pro nevýnosnost. Chápu,že Češi jsou národ sběratelů,ale kčertu s nostalgií:D Když vyhodit,tak definitivně:)

Petr 1st.: Mám na tebe- ale nejen na tebe malou výtku: Psaní v diskuzi Boldem,případně verzálkami a boldem bez zjevného důvodu- kupříkladu pro zvýraznění určité myšlenky zavání trošku hysterií. Pokud je to navíc psáno s chybami,akorát na ně upozorňuješ. To,cos napsal zas není tak silná myšlenka,aby si zasloužila zvýraznění. Podotýkám ještě jednou,nejsi zdaleka sám,jsi akorát ten hromosvod,u kterého mi to donutilo to napsat ;)
 

DeletedUser5384

Host
Nedělej si prču,když jsem o tom uvažoval,tak jsem tomu SKANZEN říkal :D Ale pak jsem si dal dalšího panáka a začal vymýšlet potřebnější věci,třeba jak zachránit lidstvo od hladu ;)
 

DeletedUser12151

Host
OK.tohle je opravdu starej nápad,a musím říci,že jsem kdysi přemýšlel i o tom,aby se tyhle boudičky nevracely do invu,ale do jakéhosi panoptika budov:) Zejména proto,že leckteré jsou opravdu graficky vydařené a je škoda je vyřadit jen pro nevýnosnost. Chápu,že Češi jsou národ sběratelů,ale kčertu s nostalgií:D Když vyhodit,tak definitivně:)

Petr 1st.: Mám na tebe- ale nejen na tebe malou výtku: Psaní v diskuzi Boldem,případně verzálkami a boldem bez zjevného důvodu- kupříkladu pro zvýraznění určité myšlenky zavání trošku hysterií. Pokud je to navíc psáno s chybami,akorát na ně upozorňuješ. To,cos napsal zas není tak silná myšlenka,aby si zasloužila zvýraznění. Podotýkám ještě jednou,nejsi zdaleka sám,jsi akorát ten hromosvod,u kterého mi to donutilo to napsat ;)
Psal jsem to z mobilu a ani jsem si nevsiml, ze je to psano jinym pismem ty chytroline :D
 

Kayro

Znalec
Nedělej si prču,když jsem o tom uvažoval,tak jsem tomu SKANZEN říkal :D Ale pak jsem si dal dalšího panáka a začal vymýšlet potřebnější věci,třeba jak zachránit lidstvo od hladu ;)
To si nijak neodporuje.Vytezek ze skanzenu v diamantech pujde do Afriky na chude a hladovějící aby měli cim zaplatit pašerákům za plavbu přes Stredozemni more.
 

DeletedUser5384

Host
No,pokud by se to mělo vyvíjet tímto směrem,byl bych rád,aby každý,kdo přispěje dia na koupi skanzenu měl možnost určit,kam půjdou. Osobně budu spokojenější,když bude mít každý zaměstnanec INNO Mercedesa než každý Sudánec gumovej člun:confused:
 

DeletedUser2451

Host
tohle tu bylo už mockrát a nemá smysl se k tomuto tématu vracet
 

DeletedUser12887

Host
Tak nevím jestli tohle úplně souvisí s tématem..nicméně pokud vím a pár hráčům uz se to stalo. Po kontaktovani podpory jim omylem smazane budovy byly navraceny.. Např..Klášter..cukrovinky apod..
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru