Vyjádření ke kauze podpůrných účtů

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser4312

Host
zdravím tak konečně jsem tady byl jsem zablokován na foru pro udajně nevhodné chování ke členu podpory jednalo se o to že někdo blbě pochopil jak to bylo mysleno a já dostal blok na tři měsíce no a protože jsem se ozval byl mě trest "zmírněn" na měsíc. No docela síla prostě jsem to nepochopil tak buď jsem vinen nebo musím být zproštěn. Bylo to vyřešeno šalamounsky dostal jsem měsíc, Vlk se nažral koza zůstala celá. Jednalo se o rozhovor jenž byl před časem uveden a v němž byly uraženi jak hráči tak podpora.
Co se týká podpůrných účtů : do dnešního dne jsem se nedozvěděl co se tedy smí co ne. Dost zvažuju stížnost na práci lidí jenž by nám měli byt vzorem a podporou zatím .......
 

DeletedUser11317

Host
Prosím, aby bylo dodržováno téma sekce a řešily se zde pouze problémy týkající se podpůrných účtů. Příspěvky, které sem nepatří, budou smazány!
Děkuji za pochopení.
 

DeletedUser3139

Host
Když řešit podpůrné účty, tak budeme řešit podpůrné účty. Fajn. Jen tak nějak k tomu řešení chybí ochota. Hráči by řešení uvítali, všichni tu po tom volají, jen konkrétních odpovědí se nedostává.
Už by asi bylo konečně dobré dát na vědomost konkrétní, ale opravdu konkrétní vyjádření co je podpůrný účet a co ne! Mlácení prázdné slámy tu už bylo dost!:(
 

KaseO

Administrátor

Člen týmu
Community Manager
Dobře. Abych tedy konečně ukončil tuto diskuzi, kterou osobně už považuji za zcestnou, protože vše již vysvětleno bylo a vy se zde stále snažíte hledat cosi... Podpůrný účet je přesně to, co je definováno v pravidlech hry. Tedy účet, který je využíván hlavně pro podporu jiných účtů, zatímco zanedbává jiné části hry. To znamená, že není povoleno ovládat účet pouze za účelem podpory jiných účtů nebo takovou podporu přijímat. Tedy ne, účet na konci výzkumu přispívající desítky tisíc bodů jednomu hráči není podpůrný účet (ovšem pokud záznamy ukáží, že už VÝRAZNĚ dlouhou dobu takový účet POUZE dotuje jiný účet, tak je možné, že naplní definici podpůrného účtu). Ne, účet s nedokončeným výzkumem, ale vykazující jakékoli jiné běžné hrací aktivity (boje, konstrukce, standardní obchody, postup výzkumem, plnění úkolů atd.) přispívající desítky tisíc bodů jednomu hráči není podpůrný účet. Ano, účet v době železné s pouze dokončeným potřebným výzkumem (nebo v jiné "nízké" době) a nevykazující jinou činnost (nebo výrazně sporadickou) než přispívání bodů jednomu hráči je podpůrný účet. Více příkladů uvádět nebudu. Myslím, že je to jasné. V této kauze došlo z naší strany k chybě, kterou jsme připustili. Hrajte jako doposud a můžete být v naprostém klidu.

Tímto tuto diskuzi i uzamykám, abychom se všichni mohli věnovat hodnotnějším činnostem.
Děkuji za diskuzi, i my jako komunitní tým jsme tímto získali velkou zkušenost a slibujeme, že podobné případy se v budoucnu opakovat nebudou.

Přeji u naší hry hodně zábavy a málo starostí.
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru