Vyjednavani v expedici - zesednuti policka pouzite suroviny u jednotlivych osob

Džondýr

Nováček
Ahoj,

aktualizace nam dala novou funkcionalitu v expedicnim vyjednavani. Nemoznost vybrani stejne suroviny dvakrat pro stejnou osobu. Jak je funkce implementovana beru jako dost nestastne a celou tuto funkci bych rad nechal zrusit. To ze clovek vybere dvakrat stejnou surovinu je jen a jen jeho blbost a hrou by to nemelo byt omezovano. V aktualnim stavu ted hrac ztraci orientaci co vlasne jeste za suroviny muze pouzit protoze zasedle policko suroviny vypada uplne stejne jako ostatni suroviny, ktere nejdou uz vubec pouzit.

Navrhuji zruseni teto funkce.

Diky. Zdravim, Dzondyr
 

Tomas 0482

Psavec
Já bych spíš buď dal do nastavení, ať si každý zvolí, jestli to chce mít zapnuté, když už si dali tu práci to dát do hry.
NEBO
Ať barevně odliší surovinu, která nejde použít vůbec a která jde použít u někoho jiného.

Jinak osobně mi to v téhle podobě taky vadí.
 

zderos

Komentátor
rozhodně tuto funkci nerušit, mě se zdá hodně užitečná, ale přimlouvám o možnost vypnutí, pro ty kterým připadá matoucí
 

Hyso

Dopisovatel
Pro mě to bylo matoucí asi 15 minut. Nechat jak je a nic neměnit. Jsem za to velice rád,nutí to trošku přemýšlet a ne jen tupě mačkat okýnka se surovinami. Moc děkuji INNO za tuto inovaci
 
Za me je to zmateny a byl bych rad, kdyby to vratili do puvodniho stavu, nejsem idiot abych daval na stejne misto stejnou surovinu dvakrat, nemusi me Inno kontrolovat a doporucovat cim tahnout :) Hra je sice zadara, ale nehodlam hrat hru, ktera postupne cim dal mene bavi a spis jen prudi.
 

Hyso

Dopisovatel
Za me je to zmateny a byl bych rad, kdyby to vratili do puvodniho stavu, nejsem idiot abych daval na stejne misto stejnou surovinu dvakrat, nemusi me Inno kontrolovat a doporucovat cim tahnout :) Hra je sice zadara, ale nehodlam hrat hru, ktera postupne cim dal mene bavi a spis jen prudi.
Trefil jsi mě přesně. Asi jsem idiot,protože já dal stejnou surovinu už mnohokrát. :cool:
 

DeletedUser15250

Host
Taky jsem pro možnost vypnutí, je to děsný a nejhorší je, že to není jen v expedici, ale v každém vyjednávání . Mate to a dělá to víc škody než užitku
 

Džondýr

Nováček
Nevite tu nekdo jestli se tato problematika nekam posouva? Nasel jsem podobnych komentu dost i jako prime reakce na aktualizaci.
 

DeletedUser16608

Host
PRO - velice mě takto ta vyjednávání nebaví. Bohužel už je to i na pc. Doufám, že to brzy půjde vypnout.
 

DeletedUser16608

Host
Navíc se to občas vyplatí, dát do vyjednávání zboží, které už jsem jednou dal se žlutým výsledkem...
 
Nahoru