Vylepšení správce armády po aktualizaci 1.44

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser9295

Host
  • Oblast hry: správce armády
  • Současný stav: náhodně zobrazuje nezávislé jednotky
  • Nápad: Seřadit jednotky od nejsilnějších po nejslabší (podle toho, kolik jim zbývá života)
  • Zkoušel jsem nápad hledat zde na fóru:Ano

Aktualizaci správce armády chválím, ale je mi celkem k ničemu, když mám přístupné jen ty jednotky, které mám po bojích poškozené a ty v plné síle jsou skryté.
 

DeletedUser2059

Host
To je dobrý nápad, ale chudáci vývojáři, skoro každý den je nový dobrý nápad jak vylepšit správce armády, to by jim pak nezbyl čas na nic jiného :)
 

DeletedUser6375

Host
Kdyby to udělali pořádně hned napoprvé, nemuseli by se trápit přílivem připomínek a vylepšováků :D
 

DeletedUser9061

Host
Nemyslím si, že je potřeba řadit jednotky dle počtu životů. Jelikož raněné se do těch 20, které mají být vidět nepočítají. Raněné jdou vidět všechny a navíc 20 zdravých :)
 

DeletedUser11254

Host
Těžko říct,mě je to vcelku jedno vždy si najdu jednotku ale je to pěkný nápad pro ty co mají středně velký počet vojáků.Jinak ale souhlas s lawno
 

DeletedUser2451

Host
no tak Tome vývojáři nejsou chudáci ale patlalové zas pustily něco co neměli vychytané to je celé a v další aktualizaci tj. 1,45 bude zas změna ve správci armády tedy v rovnání jednotek tak třeba se dočkáte
 

DeletedUser

Host
Nemyslím si, že je potřeba řadit jednotky dle počtu životů. Jelikož raněné se do těch 20, které mají být vidět nepočítají. Raněné jdou vidět všechny a navíc 20 zdravých :)

Coz znamena, ze tam nejaky filtr museli zavest, byl by problem ty jednotky rovnou tridit podle zdravi? ;)
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru