Vylepšení stávající funkce

Která ze stávajících funkcí by potřebovala nejvíce předělat/vylepšit?

  • Starožitnictví

    Hlasy: 36 19,8%
  • Krčma přátel

    Hlasy: 53 29,1%
  • Kulturní osady

    Hlasy: 50 27,5%
  • PvP Aréna

    Hlasy: 21 11,5%
  • jiná

    Hlasy: 22 12,1%

  • Celkový počet hlasujících
    182
  • Anketa uzavřena .

sabinabetty

Forge Einstein
Člen týmu
V případě volby "jiná" napište prosím do komentáře jako funkci máte na mysli.


Na další anketní otázku můžete přejít ZDE.
 
Naposledy upraveno:

d arvit

Odborník
blbě definovaná anketa:
všechny vyjmenované funkce jsou v nynější podobě úplně k ničemu - není to tak že by nějaká jedna jejich část byla vhodná k vylepšení/předělání

moje odpověd je: všechny funkce hry před nasazením doby titan: nutnost předělat vyvážit celou hru..
a kdybych měl vybrat funkci u které mě nejvíc štve její zastarání tak jsou to rozhodně velkolepé budovy a jejich účinnost - případně ztráta smyslu lvlení na vyšší úrovně (např. modrá galaxie)
 
Vrátila bych zpátky aby se neschovávalo to co se schovává - úkoly vlevo a bonusy velkolepych budov vpravo.
 

Syndicus

Nováček
Pro mě jako pro hráče v Titanu jsou všechny tyhle věci zbytečné, jestli mě něco štve, tak to, že krčma pořád vypadá jako v průmyslové éře, zatímco dříve měla i futuristický design. Pro menší hráče může mít starožitnictví ještě smysl, ale i tam se obávám, že se jeho funkce s novými eventy a budovami dost snižuje. Kulturní osady už nemá smysl hrát, proto jsem hlasoval pro ně. Ta hra je i o historii a ty osady tomu měly dávat ten potřebný nádech, o který by hra neměla přijít.
 

Sir Cave

Nováček
statrožitnictví - hlavně nabízený sortiment... a krčma by chtěla další možnosti rozšíření. neodpovídají tromu, kam se hra vyvinula.
 

Dobrodej

Komentátor
krčmě by po létech, kdy má stále stejnou logiku a možnosti slušelo přidat nové možnosti a to hlavně do obchodu a podobně jako pro sousedskou pomoc zavést možnost návštěvu krčmy přátel řešit na jedno tlačítko.
druhá relikvie je vetešník, asi by chtělo zhodnotit ceník prodávaného zboží, když za prvek ze setu dostanu víc než za celý výběrový set, je to dost divné (např vylepšení terasovky nebo terasovka ve srovnání se setem CE-4)

Ve srovnání s novými budovami z eventu, ztrácí význam stavět velkolepky a levlit je na vysoké úrovně a ztrácet tak čas, což byl v počátcích hry základní herní prvek. Tedy s rozvojem hry přehodnotit a upgradovat možnosti VB nebo koncept VB opustit, jenže co místo něho... že

Podobně je to s osadami, jejich plněním ve hře už skoro nic nezískávám, s výjimkou pozic pro emisary a samotných emisarů v radnici a ty jsou stejně skoro k ničemu - výnos z radnice je možné klidně oželet už v koloniálu...
 
Naposledy upraveno:
Já bych asi volil krčmu přátel, jelikož ji mám už na max a nemám už kam kromě bonusů investovat stříbrňáky. Já bych třeba vymyslel to, že kdo ji bude mít na max tak si může koupit nebo pronajat větší krčmu přátel nebo klidně hospodu to je jedno a třeba bych tam přidal pro hráče kteří nemají krčmu na max jako já který jsem ji měl někdy v pozdním středověku a jsem v budce tak brigádu za určitý počet stříbrňáků ale to by záleželo jak by se lidi domluvili. Z krčmy a hospody bych udělal třeba pivovar a tam by se zaměstnávali ve velkém lidi a bylo by to. A ceny bych dal vysoké aby hráči jako já a výše aby mohli investovat vysoké ceny a to třeba krčma by byla normálně jak je hospoda by stála 500.000 stříbňáků a pivovar by stál 2.500.000 stříbrňáků. A bylo by to. Takhle bych to udělal já. Ale i Pvp aréna když bych porazil hráče tak mít tam kolik by dostal hráč bodů když by ho hráč porazil tak by dostal od 500 do 2.500 bodů výzkumu za hráče dále pak kulturní osady aby dávali lepší bonusy než eventovky a na pořád a jiná třeba CvC aby kdo bude mít 1 místo ( na styl CB ) tak aby dostal jednorázově podle lig body výzkumu třeba za bronz bych dal 10K bodů, za stříbro bych dal 50K bodů, za zlato bych dal 150K bodů, za platinu bych dal třeba 500K bodů, za diamant bych dal 2.5M bodů výzkumu, za krystalovou ligu bych dal 10M bodů a za smaragdovou bych dal 250M bodů výzkumu pro celý cech. A to byste viděli tu aktivitu teprve ve smaragdově lize. Tam by to byl brutál a tam by se jelo na krev vyloženě a na všechny možnosti. Tak já bych to udělal.
 

Šihi

Nováček
Vetešník má tak nepoužitelné věci, že ho používám jen kvůli opakujícímu se úkolu a kulturní osada je super, ale jen na Létající ostrov...
 

Ažmilid

Turista
Vzhledem k množství nových uváděných funkcionalit (CE, zábavné eveny, CB) pro mě mají všechny uvedené funkce jen reziduální využití, jinak by bylo možné je zrušit:

Vetešník: prodej nepotřebných odměn, aby nezahltily inventář
Krčma: nákup 4. tahu při vyjednávání 5. úrovně CE
Osada: sběr odměn z Létajícího ostrova
PvP: nic
 

Renoduch

Nováček
Události - byl bych rád kdybych si v Nastavení hry mohl zvolit, zda je chci hrát nebo ne. Když je nehraji, akorát mi to na ploše zavazí.
 
Zde si poprvé dovolím zaregovat - chybí položka:
"Všechny z výše uvedených!"

Vetešník: nabízet relevantnější položky přímo od vetešníka
Krčma: přidat další vylepšení (více lidí), přidat možnost "hromadně navštívit" (obdoba hromadně motivovat) a hlavně vylepšit kupované bonusy pro obranu a útok
Osada: přidat stříbrné a zlaté vylepšení hlavních budov!
PvP: zlepšit obsah beden, rozmělnit pořadít v top 100.
 
Gratulace při výběru z budov, nejotravnější a zbytečné "vyskočení okna" po výběru z každé jedné budovy.
Dříve jsem na dotykové obrazovce tabletu přejel prstem párkrát zleva doprava a bylo ze všech budov vybráno!
Teď je taková funkce pouze za diamanty, nebo ve FoE+, takže zase za peníze. :-(
Nejsem žádnej škudlil, ale za měsíční cenu FoE+ kupuji kvalitní PC hry, které mě baví i několik let.
Cena za FoE+ naprosto neodpovídá poskytnutým službám. Kdyby byla 5-10€ dalo by se o tom uvažovat.
 

d arvit

Odborník
Cena za FoE+ naprosto neodpovídá poskytnutým službám. Kdyby byla 5-10€ dalo by se o tom uvažovat.
doufám že to myslíš za rok :-D
750kč za 28 dní (takže ani ne na měsíc) za nějakého avatara, hezký rámeček okolo něj a hromadný výběr zdarma + pár dalších blbin většinou v totálně nepoužitelných částech hry nebo bonus doslova pod zaokrouhlovací chybou je hodně předražená cena..
za takovouhle částku bych očekával takřka osobní přístup v perfektně vyladěné hře s velkou hráčskou základnou a znatelné herní výhody - za tohle bych neplatil ani 1$ měsíčně..
 

Adamiran

Nováček
Za mě všechny. V krčmě přátel nevím, co bych kupoval, když třeba tah navíc ve vyjednávání platí pouze v CE. Snad jenom štít města, když mám v sousedech vytrvalého vykradače praček. Starožitnictví - opakující se nabídka o ničem, většinou tam mám hastroše a podobné zbytečnosti, které si snad ani nikdy nikdo nekoupil. Kulturní osady - za mě nuda, jak se to vždycky musí jet od začátku, foe snad má být o historickém pokroku a ne o zacyklení se pořád v tom samém.
Za mě taky obrovský nedostatek omezení lišty na 100 bodů, což na začátku nikdo nemá, ale postupně se z toho stává klikací maraton přesouvání bodů do nějaké velkolepky (a nakonec stejně skončí v inventáři, takže další zbytečná onanie, na kterou nelze použít ani dia za vybrání najednou, protože si chci rozhodovat sám, na jaké budovy použiju bonus z modré galaxie). V titanu bych už čekal třeba 1000bodovou lištu. Nebo podle celkové úrovně hráče.
A rozhodně zrušit ta otravná vyskakovací okna, že jsem při výběru z budovy něco obdržel. Snad jsou všichni schopní se kouknout do inventáře. Vyskakovací okna by to chtělo vůbec dost podstatně zredukovat. Fakt musím pokaždé odkliknout v ce, že jsem vyhrál a pak ještě odměnu včetně třeba každého jednotlivého nákresu velkolepky? Ta klikání pro mě zkrátka činí hru čím dál otravnější, a to ani nemluvím o vyměňování vojáčků, které by snad šlo taky nastavit automaticky, že chci po každé bitvě nahradit mrtvé a zraněné za stejné zdravé.
 
Naposledy upraveno:
Nahoru