Vyroba vojaku.

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser2237

Host
Ahoj
dalo by se rict ze by chtelo neco udelat s vyrobou vojska. Prijde mi na jednu stranu logicke ze si vojsko pamatuje v jakych kasarnach byl vyroben ale ma to tezkou nevyhodu. Co mam na mysli? Jdu bojovat mam 2 kasrna napr. strelcu pujdu do boje s 8 strelci po bitve mi zustanou 4 strelci a 4 jsou logicky mrtvy. Prijdu do mesta a ejhle. Vsechny 4 jednotky jsou z jednoho baraku! vyroba tedy 16h.

Proč nejdou vyrabet kdyz mam dva stejne baraky v obou kasarach tak ze by se vyrabeli 2. v kazde budove jeden. Cas se zkrátí na polovinu. Kasarna jsou stejny a dle me je jedno ve kterem baraku ktery bydli... Je to stejna jednotak a behem bitvy se neda ovlivnit jestli prijdu o vojaka z 1 nebo 2 budovy. Cas vyroby jednotek je velice dlouhy a v cechovnich valkach se kazdy vojak pocita.

Mimo jine mi taky vadi ze treba kdyz jdu do bitvy s vojskem 4 + 4 tak ze si treba nemuzu zajistit to aby kdyz mam postaveny kasarna po 2 budovach tak abych vybral vojsko z obou kasaren treba 2+2+2+2 pak kdyz vyberu 4 vojaky a podari se mi vybrat vsechny 4 ze stejne budovy je to na prd opet budu vyrabet vojsko 16h. Clovek ktery chodi do prace tak obnovuje vojsko treba 2 dny.

Co takhle to upravit tak ze pokud nekdo prijde o 4 vojaky a ma napr 2 budovy aby se cas zkratil rozdelenou vyrobou?

koukam ze odpovedi nebo reakce se nedockam... :-(
 
Naposledy upraveno moderátorem:
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru