Vyskakovací okna

Solimak

Turista
Je nějak možné omezit zobrazování vyskakovacích oken při každé odměně, když vybírám město? Je to otravné, jak na mě vyskočí 20 oken při každé odměně a pak to musím vše zavírat a je to na palici. Třeba jen za ty stromy životní síly, Hromové věže, Oslí výběh a podobné věci ve městě to vždy vyhodí okno s oznámením, že jsem získal odměnu. Vždyť přeci stejně se to dává do skladu, kde to vidím taky, tak proč musí ta okna stále vyskakovat..... Nešlo by to nějak omezit?
 

Solimak

Turista
Bohužel ne.
Nápady na vypnutí těchto oznámení tady již byly ale vývojáři je zamítli.

Jediná možnost jak se těchto oken "zbavit" je hromadný výběr. Tam vyskočí jen jedno velké na konci :)
Tak to je blbý, přijde mi, že za poslední dobu je těch oken čím dál víc ..... jaké to bylo pěkné, když jsem před 10 lety s hrou začínal a to byla jiná liga, hezčí......
A kde je ten hromadný výběr? Ten se prý musí platit za dia? A je asi jen na mobilech, ne? Já hraji hru jen a pouze na PC.
 

sabinabetty

Forge Einstein
Člen týmu
A kde je ten hromadný výběr? Ten se prý musí platit za dia? A je asi jen na mobilech, ne? Já hraji hru jen a pouze na PC.
Hromadný výběr je jak na mobilech tak na PC a stojí 5 diamantů. Vždy když máš nějakou produkci hotovou tak se objeví ikona hnědé bedničky na kraji vlevo.
 

Solimak

Turista
Hromadný výběr je jak na mobilech tak na PC a stojí 5 diamantů. Vždy když máš nějakou produkci hotovou tak se objeví ikona hnědé bedničky na kraji vlevo.
Tak toho jsem si nějak nevšiml, že je to na to hromadné vybrání, bral jsem to jen jako upozornění, že je nějaká výroba ve městě k výběru..... No ale stejně na to nemám dost diamantů, dalo by mi to na 11 hromadných výběrů a pak dost. Utratil jsem přes 3000 diamantů v jedné CB za urychlování staveb :-(
 
Naposledy upraveno:
Nahoru