Vzhled radnice

  • Zakladatel vlákna DeletedUser7789
  • Vytvořeno
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser7789

Host
Ahoj,
Moje městečko by se mi mělo líbit, tak, když se mi nějaká stavba nelíbí, tak si ji většinou nepostavím.
Něco podobného bych udělal i s radnicí.

Po kliknutí na radnici se otevře záložka zboží( jsou tam ještě záložky profil a novinky). Můj návrh je jednoduchý, přidala by se čtvrtá záložka "Radnice".V této záložce by byly zobrazeny radnice z dob, které hráč už prošel(Správně seřazené). Hráč by si mohl jednoduše vybrat vzhled radnice starší doby.
Radnice by vyráběla počet mincí, podle doby, ve které se hráč nachází a po najetí myší na radnici by tam byla napsána doba, ve které se hráč nachází.
Takže se dá říct, že radnici přesunu jen do starší budovy. :)

Např. Budu v pozdním středověku, ale tato radnice se mi nelíbí, tak si změním vzhled radnice na radnici z doby železné. Radnice bude vyrábět stále 6 000 mincí, a když na ní najede jiný hráč myší, zobrazí se mu okno(jako teď) "Radnice, pozdní středověk" i přes to, že bude se starším vzhledem.
 

Dan 77

Veterán
Nevím, jestli by to opravdu bylo užitečné, a už vůbec, jestli by to chtěli zavést vývojáři hry v Německu. Vzhled je sice důležitý, ale ne tak zásadní.
Pokud si necháváš starší budovy schválně kvůli jejich vzhledu na úkor vyšší efektivity nejmodernějších budov (bez pravidelné kompletní přestavby, vždy je pak ale potřeba pokrýt nemalé náklady na rozvoj v další epoše, počet obyvatelstva na kasárny, výrobny apod), nebyl bys sám. Nakonec v každé epoše jsou pěkné budovy, některé více, jiné méně, a vždycky můžeš postavit pěkné město. Horší to vidím u chaotických měst nebo u měst, kde jsou namíchané koloniální a středověké budovy třeba s budovami doby železné spolu s průmyslovou radnicí, to se zase nelíbí mně. Ale to je věc názoru. (teda na tvé město konkrétně jsem nekoukal, jen uvádím příklad)
 

DeletedUser3139

Host
Podle mně to není užitečný nápad, protože je nezbytné, pokud chceš mít město funkční v dané době, tomu město přestavět. Tenhle nápad je typickou ukázkou toho, jak si vasekhavli myslí, že by to bylo dobré udělat, ale už ho nenapadlo, že by tím udělal hru složitější těm, co do jeho města jdou například kvůli MaZ, nebo VS.
Je taky zajímavé, že mu nevadí, že není několik druhů VS se stejnými vlastnostmi. Přece nemůže být normální mít v jednom městě vedle sebe např. Vasila a Alcatraz!
Je třeba si uvědomit, že tohle je hra, ne reál a tady se musí město stavět tak, aby fungovalo a estetika je až někde (bohužel) na konci priorit. Vzhledem k tomu, kde vasekhavli je teď, tak ještě se může tak trochu zabývat i estetickým hlediskem, ale až si ve svém městě postaví potřebné VS a bude mít problém s místem (protože to je největší brzda rozvoje), tak pak zapomene na vzhled a zaměří se na co možná nejlepší funkčnost města.
 

DeletedUser11231

Host
Nepřipadá mi to jako dobrý nápad. Jen mizivé procento současných hráčů FoE by si chtělo míchat stavby z dob, které se mu zrovna líbí. Navíc kdo by si dobrovolně vyměnil budovu do doby nižší i s nižší odměnou? To je jako opustit místo recepční uvař-kafčo ve Škodovce a jít uklízet veřejné prostranství města. Navíc spoustu hráčů by to akorát mátlo.

Daleko víc bych ocenila jiné vylepšení.
 

Thesseus

Znalec
Spíše nesouhlas. Sice proti gustu... Proti tomu nic a přál bych Ti možnost výběru ale já občas podle radnice dost poznám. například hlásí se k nám do cechu hráč s pozdně středověkým městem a průmyslovou radnicí. Pozvánku ihned zamítnu pač někdo, kdo není schopen dva věky inovovat město nemá v aktivním cechu co dělat. No a kdyby si on mohl ponechat koloniální nebo pozdní radnici tak bych poznal kulový a myslel bych si, že je průměrně aktivní.
Příkladů by se našlo více.
 

DeletedUser2451

Host
nápad v celku není špatný ale to by muselo pak jít u všech budov mě se nelíbý také spousta vzhledů které bych rád změnil tím chci říct že když se začne s radnicí tak to pak lidi budou chtít u všech budov takže za mě ne.
a kdo špatně četl tak to bylo myšleno tak že když jsem v moderně tak mě radnice dává 20 000 a kdybch si změnil její vzhled na pozdní středověk tak by mě dávála také 20 000 čili změna vzhledu ale odměna stéjná z mé skutečné aktualní doby
 

DeletedUser11359

Host
Tohle ne... Bylo by lepší, kdyby INNO vytvořili z každé epochy alespoň 3 skiny radnice, které by si byli podobné, ale ne moc stejné (prostě aby bylo poznat už od pohledu, ze které doby radnice je) a hráč by si mohl vybrat, který skin se mu líbí. Mě osobně se radnice z raného ani pozdního středověku nelíbí a ocenil bych, kdyby vypadali trošku jinak.
 

DeletedUser

Host
Tohle bych nezaváděl, ale třeba nějaké tzv. oblečení radnice, kde by si každý mohl zvolit třeba barvu, nebo pruhy nebo tak..
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru