ZÁVAŽNÁ chyba u Vikingů

Dan 77

Veterán
Zadávám výrobu seker na 8 hodin za 2000 měďáků, ale odečte se mi 4000 měďáků, což mi zablokuje možnost výroby v další výrobně. Zrušení výroby nepomůže, přičte se zpátky jenom 2000. Po restartu hry se deficit 2000 měďáků napraví na původní hodnoty, ale zadání výroby opět odečte 4000 měďáků (nezadávám přitom 24hodinovou výrobu).
To je dobrý způsob, jak nás při stavění osady zpomalit.

Oprava: pomohlo vymazat cache, ale nechápu, kde se ta chyba bere, 24hodinovou výrobu jsem skoro nezadával.
 

Mrtvejmagor

Veterán
Aha, to ho jsem si nevšiml, proto se mi asi z 10k měďáku stali zazem jen 1k... Vyzkouším jestli to je opravdu i u mne ;):(
No ale když mám míň jak 4k tak se ki odečte jen těch 2000, zkusím šetřit
 

Dan 77

Veterán
No já mám teď domků a diplomatických budov dost na to, abych měl takový příjem měďáků, abych udržel všechny svoje výrobny zboží nepřetržitě v chodu, a ještě mi měďáky vždycky zbudou (dokonce jsem si to spočítal, než jsem přistavěl další výrobnu zboží). Takže postupně mi počet měďáků narůstá a nebylo nijak možné, abych najednou neměl z čeho nastavit produkci, ledaže bych zvolil 24hodinovou výrobu, což jsem ale neudělal. Po vymazaní cache vše ok a s měďáky jdu nadále do plusu (do mínusu se fakt teď dostat nemůžu).
 
Nahoru