Zásek celé hry po aktualizaci

  • Zakladatel vlákna DeletedUser3814
  • Vytvořeno

DeletedUser3814

Host
Cirgard
Mozilla 49.0.2
win 7
(nabušený nb)

Po aktualizaci se mi začala zasekávat celá hra, kdž použiju kolečko myši. CHat mi začne jezdit jak horská dráha sem a tam následuje zásek. pokud chci přepnout mapu v cvc, opět zásek a následně zamrznutí hry na cca 15 sec. .pak se to přepne. to samé ve městě. kolečkem přiblížit a konec. opět zásek 15-30 sec. následně uvolnění. zkoušela jsem restart hry. ještě včera vše fungovalo normálně. druhý pc tohle nevykazuje, ale zas se na něm seká celé cvc všeobecně. gratuluji k další úspěšně zvládnuté aktualizuaci
 

DeletedUser3139

Host
Hm, tak taky přispěju se svojí troškou do mlýna. Nejsem z těch, co pláčou nad tím, jak je to a to špatně a jak by se to mělo udělat, aby to vyhovovalo mně a ti ostatní mi jsou fuk.
Ale od aktualizace 1.80 mi na tabletu hra neustále padá a zasekává. Konzultováno s podporou, předali to ,,nahoru" a tam nic! Sekání je stále stejné a náprava asi v nedohlednu. Na noťasu mi zase nejde od poslední aktualizace se přihlásit (Chrom). Tak jsem nainstaloval Operu a ta zatím funguje. Zase konzultováno s podporou a nepomohli. Tedy radou ano, skoro obratem, ale ani oni nemají přístup do hry takovej, aby mohli pomoci. Bohužel. Osobně si myslím, že pokud by INNO nemachrovalo a přístup jim rozšířili, tak to bude úplně jinej lvl.
Taky by mohli v INNO udělat speciální aktualizaci, kde by pouze opravili nejen několik chyb, ale třeba alespoň polovinu a hlavně ty zásadní. Ale to by nám pak karamelka poslala ne zprávu o aktualizaci, ale knihu aktualizací! ;)
 

Svatej

Legenda
Pokud by jim innogames rozšířilo přístup k informacím o hráčích, dopustilo by se porušením dohody o ochraně osobních údajů. A v závislosti na druhu dostupných informací by mohli porušit zákon č. 101/2000 sb (o ochraně osobních údajů) což by bylo žalovatelné, což riskovat nebudou :)
 

Kayro

Znalec
Do podpory nevidim ale rozsirenym pristupem byl myslen asi pristup do zdrojoveho kodu hry treba pres nejakou aplikaci nez nejake udaje o hracich.Tak jsem to pochopil ja.
 
Nahoru