[TYM] Závazná pravidla pro "admina"

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

Terminator II

Nováček
Dobrý den,
chtěl bych se zeptat a snad to bude zajímat i ostatní hráče:

1. Jsou nějaká zveřejněná pravidla, kterými se musí řídit "hlavní admin pro ČR"?
2. Musí "hlavní admin pro ČR" při své práci dodržovat zákony České republiky?
3. Kdo "hlavního admina pro ČR" kontroluje?
4. Může "hlavní admin pro ČR" používat zdravý rozum, nebo se musí řídit jen tím, co mu vygeneruje informační systém?

Díky předem alespoň za stručnou odpověď.
 

Terminator II

Nováček
Nevíte náhodou někdo, jak dlouho trvá vedení, než zareaguje na otázku? Už uplynul celý pracovní týden a pořád nic...
 

sabinabetty

Forge Einstein
Člen týmu
Myslela jsem že odpověď v tom druhém vlákně které si založil ti bude stačit ale tak dobře ještě i tady..

1. Nevím o tom že by bylo něco takového někde přístupné, každopádně jistě je daný člověk při vstupu do této funkce proškolen
2. Tady nevím na co narážíš ale asi ano?
3. Inno
4. Měl by se řídit tím co vygeneruje systém

Každopádně jak se píše v pravidlech "Administrátoři Forge of Empires pro Českou republiku jsou konečnou instancí pro veškeré spory. Jejich výklad herních pravidel je dále nezvratný"
 

Terminator II

Nováček
Hluboké díky za Vaši reakci, ač nechápu Vaši zmínku o "druhém vlákně", kde jsem se ptal na úplně něco jiného...

Jde mi o to, že se "hlavní admin pro ČR" chová jako bůh, pro kterého neplatí žádná pravidla, natož zákony ČR. U InnoGames se nápravy také nedovoláte, protože ze zveřejněných e-mailových adres Vám přijde jen zdvořilá odpověď, že konkrétní spory neřeší...

Uznávám, že se "hlavní admin pro ČR" zřejmě řídí informacemi vygenerovanými ze systému, ale systém nedokáže postihnout lidské vazby a chová se naprosto bezcitně, takže Vám po x letech bezproblémového hraní ze dne na den zablokuje účet, utne kontakt s přáteli ve FoE a naprosto ignoruje, že jste x let něco ve FoE budovali!

Tak napište jednoznačně do pravidel, že je zakázáno zvát do FoE další hráče, že je zakázáno sdílet s nimi IP adresu a že je absolutně zakázáno sdílet s nimi PC... a bude po problémech a po nenávratných psychických újmách...
 
Naposledy upraveno:

Terminator II

Nováček
Tak v první řadě se ke mně začněte chovat s úctou a přestaňte mi tykat, protože husy jsem s Vámi nepásl!
Vaše příspěvky jsou jen pouhou provokací a tudíž jsou na hraně Pravidel fóra, na která nás upozorňujete ve svém podpisu nefunkčním hypertextovým odkazem...
Je směšné žádat o důkaz na fóru, kde je zakázáno zveřejňovat komunikaci s herní podporou ("se supportem").
Zároveň mě překvapuje, jak jste si jistý tím, že Vás se blokace účtu netýká... Uvidíme, jak potom budete jednat Vy a jestli doplníte naše řady "ukřivděných hráčů"...
 
Naposledy upraveno:

ladacert

Psavec
Tak v první řadě se ke mně začněte chovat s úctou a přestaňte mi tykat, protože husy jsem s Vámi nepásl!
Vaše příspěvky jsou jen pouhou provokací a tudíž jsou na hraně Pravidel fóra, na která nás upozorňujete ve svém podpisu nefunkčním hypertextovým odkazem...
Je směšné žádat o důkaz na fóru, kde je zakázáno zveřejňovat komunikaci s herní podporou ("se supportem").
Zároveň mě překvapuje, jak jste si jistý tím, že Vás se blokace účtu netýká... Uvidíme, jak potom budete jednat Vy a jestli doplníte naše řady "ukřivděných hráčů"...
Dobrý den pane Terminátore. Kdyby jste si přečetl PRAVIDLA FOE tak by vás to možná taky nepřekvapovalo. Výše uvádíte:
Tak napište jednoznačně do pravidel, že je zakázáno zvát do FoE další hráče, že je zakázáno sdílet s nimi IP adresu a že je absolutně zakázáno sdílet s nimi PC... a bude po problémech a po nenávratných psychických újmách...

V pravidlech je napsáno pokud sdílíte zařízení či net. Máte to nahlásit na herní podporu což jste očividně neudělal či něco porušil.
 

Henzisek

Znalec
Tak v první řadě se ke mně začněte chovat s úctou a přestaňte mi tykat, protože husy jsem s Vámi nepásl!
Vaše příspěvky jsou jen pouhou provokací a tudíž jsou na hraně Pravidel fóra, na která nás upozorňujete ve svém podpisu nefunkčním hypertextovým odkazem...
Je směšné žádat o důkaz na fóru, kde je zakázáno zveřejňovat komunikaci s herní podporou ("se supportem").
Zároveň mě překvapuje, jak jste si jistý tím, že Vás se blokace účtu netýká... Uvidíme, jak potom budete jednat Vy a jestli doplníte naše řady "ukřivděných hráčů"...
Já se musím jen smát.
Takže vlastně jseš jen typicky hráč, který byl pravém vyloučen ze hry (zabanovan). A jen kope kolem sebe.

Pravidla fóra znám. A pokud se výrazně nezměnily tak i pravidla pro support.

Za informaci o chybě v podpisem děkuji.
 

Terminator II

Nováček
V pravidlech je napsáno pokud sdílíte zařízení či net. Máte to nahlásit na herní podporu což jste očividně neudělal či něco porušil.

Možná Vás to překvapí, ale herní podpoře jsem to nahlásil a mám na to důkaz, přesto jsem byl po čtyřech letech bezproblémového hraní "permanentně zabanován" prý za porušení § 1 Pravidel FoE.
Rád bych viděl, jak by kdokoli z Vás moudrých prokázal, že nikdy s nikým nesdílel heslo a nehrál za jinou osobu...
 

qwertik

Komentátor
Nevím, já jsem už starší ročník, ale tak nějak jsem ještě stihl pochopit, že díky angličtině se tykání na fórech stalo standartní a vždycky mě pobaví trotli, co ječí něco o husách.... jestlipak vůbec ví jak to vypadá a proč se to pásalo. Jinak, pokud budu opravdu s někým sdílet IP a dokonce i komp, tak s ním asi budu taky mluvit a tím pádem mu můžu říct, že si NEBUDEME navzájem přispívat, ne?
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru