Zapomenuté/ukradené heslo

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

Jonik

Host


Zapomenuté/ukradené heslo

Vážení hráči,

zjistili jste, že se najednou nemůžete přihlásit do hry nebo zde fórum? Pokud ano, připravili jsme pro Vás rad:

Nápověda k zapomenutému/ukradenému heslu ve hře:

1.) Nepanikařte, je možné, že se nemůžete přihlásit z toho důvodu, že probíhá aktualizace hry.
2.) Když nikde není hlášená aktualizace, ujistěte se, že nemáte zapnutý Caps Lock (psaní velkých písmen) nebo vypnutý Num Lock (psaní čísel).
3.) Pokud to nepomůže, požádejte o změnu hesla. Klikněte tedy na úvodní stránce hry na Zapomněli jste heslo? a zadejte Vaši emailovou adresu, pomocí které jste na FoE registrovali. Obratem Vám přijde na email s odkazem, který Vás přesměruje na stránku, kde zadáte Vaše nové heslo.

• Nemohu si nechat zaslat nové heslo, ale email zadávám dobře, kde je problém?
Nejspíše se Vám někdo dostal na účet a email Vám změnil. Opět zde platí jedna věc: nepanikařte! Do čtrnácti dnů od změny emailu máte možnost na Vašem starém emailu tuto změnu zrušit. Pokud Vám tedy přišel požadavek na změnu emailu a Vy jste o nic podobného nežádali, ihned si změňte heslo a buďte na pozoru!
Ovšem i po těchto čtrnácti dnech máte šanci se k Vašemu odcizenému účtu dostat, stačí napsat na herní podporu (ve hře klikněte pravým tlačítkem a vyberte možnost Podpora) - danou situaci řádně popsat - přičemž pokud to půjde, email Vám změníme ručně.

• Jak napsat na herní podporu, když nevím heslo?
V tomto případě si založte nový účet a na herní podporu napište přes něj.
Upozornění: neřešte tuto situaci pomocí účtu nějakého kamaráda či nějakého rodinného příslušníka, nemůžeme Vám pomoci přes účet jiného hráče!

• Ten, co se mi dostal na účet, napáchal velké škody v mém městě, chci proto náhradu!
Je nám líto, bohužel možné to není. V zájmu Vaší bezpečnosti si prosím tedy zvolte co nejbezpečnější heslo, aby Vám nikdo na něj nepřišel. Jak takové bezpečné heslo vypadá, najdete v tomto tématu.


Nápověda k zapomenutému/ukradenému heslu na fóru:

1.) Jediné, co potřebujete vědět, je Váš email, pod kterým je Váš účet na fóru registrován. Víte-li, jaký máte email, postupujte dle níže uvedených bodů (neznáte-li svůj email, obraťte se na herní podporu - klikněte ve hře pravým tlačítkem a vyberte možnost Podpora - přičemž problém co nejpřesněji popište).
2.) Běžte na tuto stránku - formulář pro znovuzískání zapomenutého hesla. Zde zadejte Váš email, pomocí kterého jste se na fórum registrovali.
3.) Do emailové schránky Vám obratem (někdy může dojít ke zpoždění) dojde email s odkazem sloužící k resetování hesla, klikněte na něj. Poté Vám přijde druhý email, tentokráte s již Vašim novým heslem.
4.) Po přihlášení se na fórum si toto heslo změňte: Uživatelský ovládací panel > Upravit email a heslo. Nezapomeňte při zadávání nového hesla, ve Vašem vlastním zájmu, dodržovat zásady bezpečného hesla!

Děkujeme,
s přátelským pozdravem Váš FoE tým
 
Naposledy upraveno moderátorem:
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.