zase sousedi

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

Coudycz

Nováček
Jsem v době pokroku, mám 76 sousedů z doby ledové ...
Zajímalo by mne jestli je to normální?
Děkuji za odpověď, Coudy
 
Naposledy upraveno moderátorem:

Svatej

Legenda
Řešilo se to tu snad už tisíckrát. Než napíšeš dotaz, doporučuju použít možnost "hledat". Proto tu ta funkce je, aby se neobjevovali duplikátní témata.
Za druhé, použitím vulgarismů a urážek si tady těžko uděláš dobrou pověst. Zkus se chovat trochu civilizovaně.
Za třetí, chystá se přepracování systému sousedství, tato informace se tuším objevila v některém z posledních oznámení. (takže opět, než něco napíšeš, projeď si fórum)

Z těchto tří důvodů ti na tvou otázku schválně neodpovím. A doporučuju ostatním, aby udělali totéž, alespoň se naučíš vyhledávat si informace samostatně. :D
 

Coudycz

Nováček
Ve svém textu jsem nepoužil jediný vulgarismus a ani jsem nikoho neurazil, jen jsem se upřímně a seriozně ptal.
Možná by sis měl pečlivě přečíst to co komentuješ. (Pokud to nezvládneš sám tak někoho popros, dneska už umí číst i policajti)

Forum, jsem pročítal bedlivě, hodně lidí si na to stěžovalo, ale nikde jsem nezaznamenal tak markantní případ že by tak moc sousedů bylo o tak moc výš ...

Já nebo kterýkoliv můj kolega by byl schopen naprogramovat rozdělení sousedů mnohem objektivněji než to je teď, takže nechápu proč za těch několik let co ta hra běží nebyli schopni tvůrci tvořit, nebo někoho najít ... kór když se to tu řešilo už tisíckrát, jak píšeš.

Pokud mi na můj dotaz neodpovíš tak je to od tebe nehezké, všichni ostatní se tady snaží spíš pomáhat.

To že se bude systém sousedství předělávat jsem nevěděl, za tuto informaci ti děkuji, patrně jsem to přehlédl, je ovšem otázka jak se to povede.
 

DeletedUser11297

Host
No tak tím druhým příspěvkem si tomu pomohl. Přijde ti, že není urážlivé někoho nazývat fetujícím nebo psychicky narušeným. No já nevím, říct to někdo mě, tak bych se uraženě cítil. Tou narážkou na čtení si to už zabil úplně.

Navíc Lord to napsal zcela jasně. Kdyby sis prošel fórum, tak zjistíš, že je zde k tomuto problému založené téma. A ano, opět jak psal Lord, nedávno se zde objevila informace, že se sousedský systém se bude předělávat. A to že se ostatní snaží pomáhat? Snaží, jen se člověk musí nejprve vyjádřit normálně a ne kdekoho urážet. Tady máš téma, které hledáš (tohle stejně brzy uzamknou). Aspoň budeš mít na dobrou noc co číst.

https://forum.cz.forgeofempires.com/index.php?threads/diskuze-o-spojování-sousedství.6962/
 

Coudycz

Nováček
Ahoj, ne nepřijde mi to urážlivé, protože by to bylo jediné vysvětlení proč tak hezká hra má tak demotivující systém rozdělování sousedů. (už několik let)
Hned pod tímto příspěvkem je další téma sousedé kde se Lord vysmívá ostatním že jemu se to ještě nestalo, což bych nevěděl kdybych to nečetl, jak mě tady Lord zcela lživě obvinil, že nečtu. Pak se tady sáhodlouze rozepsal o tom že mi nebude odpovídat, kdyby odpověděl, stálo by ho to méně úsilí a energie. Krom toho odbočil od tématu, čili spamuje. Aź to bude hledat další člověk tak to bude mít o další odstavce složitější.

Inu mylsel jsem že je tu někdo kompetentnější k tomu aby mi odpověděl ... nevadí.
Díky za link.
 

Svatej

Legenda
Tak jo, očividně mě špatně chápeš, pokud 8 vět považuješ za "sáhodlouhé" :D je to smutné a lživé. Za druhé, od tématu jsem neodbočil, naopak, odpověděl jsem ti zcela korektně, jak tebou žádané informace najdeš zde na fóru. :)
Za třetí, jak píšeš o tom "vysmívání" že mě se to nestalo - tak nedávno stalo, celé 2 týdny jsem měl v sousedech 3 lidi doby železné. Jinak, nejde o vysmívání, ale o veselé konstatování, že mě se to ještě nestalo. :)
Za čtvrté, pokud chceš kompetentní odpovědi, měl jsi si: a) založit dotazové vlákno v sekci "Otázky na vedení" kde by ti odpověděli lidé z CZ týmu.
Nebo b) poslat si dotaz do německa na vedení Innogames. :)

BTW: Za tu dobu co na fóru působím jsi první hráč, který mě donutil zmáčknout to tlačítko "nahlásit" hodně pevné nervy při komunikaci s podporou ti přeji :)
 

Coudycz

Nováček
To jsi možná viděl v mém příspěvku zase nějaký vulgarismus ne? .. Nevím jak ti pomoci, možná brýle by bodli.

Jinak pročítal jsem ten link, píše se tam že se sousedi rozdělují podle postupu ve hře, podle aktivity nebo podle toho kdy začali. Nic z toho se neslučuje s mým případem, takže otázka stále trvá.
Mám 400 000 bodů, můj nejlepší soused má 57 milionů, 76 sousedů je o 6 dob výš. Na foru se píše že max 3 doby.
Stále by mne zajímalo zda je toto normální?
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser9061

Host
No já nevím, ale rozhodně se to tu řešilo mnohokrát ... jestli se někde psalo o 3 dobách - také nevím, ale je zcela normální, že se v sousedství potká hráč z doby bronzové i budoucnosti. :D Skoro každý hráč si to musel prožít a dle mě by to tak klidně mohlo zůstat. Přeci jen musíš více přemýšlet, kam nasměruješ svoji produkci atd ... ;)
 

peepee77

Veterán
Já v tom taky vidím pozitiva, když mám v sousedech někoho hodně výš i níž, už jen z důvodu občasné potřeby surek. Samozřejmě když budu v železe a budu mít za sousedy jen budoucnost tak to pro mě asi úplně super nebude, ale nějakej mix je dle mýho soukromýho názoru dobře a nikdo mi to nevyvrátí :)
 

Coudycz

Nováček
Odpověď na svou otázku už jsem dostal.
Děkuji carameels za vysvětlení.
Jelikož již není důvod zde v diskuzi pokračovat můžete zamknout.
Přeji hezký večer a hezkou hru, Coudy.
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru