Zimní událost

carameels

Hlavní moderátor
Člen týmu
<div id="foe_changelog">


Vážení králové a královny,

příští týden se nám pořádně ochladí! V pondělí, 1. prosince, se do Vašich říší a království vrátí dobře známý sněhulák Frosty, který s sebou přinese bohatou nadílku nových úkolů a odměn.
Každý prosincový den budete moct splnit Frostyho výzvu, za kterou vám nabídne množství hvězd – zimní měnu. Posbírejte hvězd co nejvíce to půjde, protože za ně budete otvírat zimní dárečky.
Letos si navíc dávejte pozor, aby vám nezamrzly vaše iPhony a iPady. Zimní událost totiž poběží i na těchto mobilních zařízeních.


Každý den máte možnost získat dárky v podobě mincí, zásob, výzkumných bodů, nákresů na velkolepé budovy, jednotek nebo budov. Vedle toho je mezi těmito dárky schovaný dárek speciální. Tento dárek se mění každý den a je vždy zobrazen v pravém horním rohu okna události. Speciální dárek může skrývat např. větší množství hvězd, unikátní budovy nebo třeba renovační sadu.
Otvírat dárky můžete kdykoliv během dne. Každý den ale musíte začít s otvíráním znovu. Začnete jednoduše kliknutím na „začít“. Tím se předem zobrazené dárky skryjí a zamíchají. K odkrytí a otevření jednoho dárku potřebujete 10 hvězd. Jakmile skončí odpočet (o půlnoci), dárky se obnoví a vymění se i speciální dárek. Takže si dejte pozor, ať vám vaše vytoužená odměna neuteče! V případě, že se tak stane, máte stále možnost ji získat. Buď můžete čekat a doufat, že se speciální dárek během událostí ještě vrátí, nebo využít možnosti koupit jej za diamanty. To lze učinit vždy následující den v okně události (někdy tato možnost z praktických důvodů dostupná není).

Bonusy

Vedle běžných dárků je také šance, že narazíte na bonusová políčka:

Zamíchat
Dárky se obnoví a je potřeba je znovu zamíchat. Tím pádem můžete znovu kliknout na „začít“, a dostanete tak 10 hvězd.
Dvojitá výhra
Příští odměnu získáváte dvakrát. Všechny. I budovy!
Ukaž 2
Dva náhodné dárky se odkryjí, ale neotevřou! Navíc získáte 3 hvězdy.

<tbody>
</tbody>


Nové budovy a portréty

Připravili jsme pro vás také dva nové portréty. Navíc, pokud ho ještě nemáte, můžete získat i portrét Frostyho. Nezapomněli jsme ani na nové budovy. Těšit se můžete na Perníkovou chaloupku a, jak jistě tušíte, další stupeň vylepšení pro Cukrovinky – Velikánské cukrovinky. Vedle toho budou k dostání také budovy z minulých zimních událostí: Louskáček, Sněhová koule, Srub, Sváteční strom, Zimní brána a její přídavné sochy a také Sobí výběh.
Posbíráte-li všechny tyto budovy, můžete si postavit malebnou zimní vesničku.


Událost končí 5. ledna 2015.

Doufáme, že se u události budete bavit a přejeme Vám všechno nejlepší po celou zimu a nadcházející nový rok.
Diskuzi k události najdete tady.

S pozdravem
tým Forge of Empires
</div>
<link rel="stylesheet" type="text/css" href="http://78.47.64.123/dynamic/css/gb_post.css.php?post_id=41466">
 
Naposledy upraveno:

Skrty

Znalec
<div id=foe_changelog>
Vážení hráči,
video k Zimní události je k dispozici ke zhlédnutí zde.
Video je opatřeno českými titulky.
</div>