Zkrácení trvání Cechovních bitev

Kraky

Turista
Současný stav: Jedno kolo Cechovních bitev trvá 11 dní
Nápad: Zkrácení trvání jednoho kola Cechovních bitev z 11 na 7 dní
Zkoušel jsem nápad hledat zde na fóru: ANO


Navrhuji zkrácení trvání jednoho kola Cechovních bitev z 11 na 7 dní, je nudné soupeřit se stejnými cechy 11 dní, bylo by osvěžující kdyby se trvání jednoho kola zkrátilo, navíc, Jedno kolo Cechovní expedice trvá jen 6 dní, tedy téměř polovinu toho co jedno kolo Cechovních bitev, pokud je nutné aby Cechovní bitvy pokaždé začínaly ve stejný den (a dobu), mohlo by se jedno kolo Cechovních bitev zkrátit na 6 dní, a prodleva mezi jednotlivými koly na 1 den

Děkuji za případnou podporu :)
 

Borat

Člen
CB jsou o snadném zisku. Obávám se, že častější otáčení by podkopalo fungování FoE ve smyslu, "aby se zas tak moc nevydělávalo". Podle mě, sloni přišli, aby se výdělek CB omezil na polovinu. Tohle by smysl oříznutí CB opět podkopalo. Prošel bych debaty ke slonům, proč se vlastně zaváděli... Ale asi je to návrh proti zájmu autorů FoE.

Pak, ono chvilku trvá, než začne rvačka o střed pole. Cechy na sebe narazí až za hezkých pár dní. Mám pocit, že ukončit CB za 7 dní je tak trochu "končit v nejlepším". 7 dní by bylo fajn na těžbu. Sám nevím, zda ano či ne.
 
Naposledy upraveno:

Chimichurri

Psavec
Pak, ono chvilku trvá, než začne rvačka o střed pole. Cechy na sebe narazí až za hezkých pár dní.
Ty vážně hraješ úplně jinou hru :D
Rvačka o střed může být klidně do hodiny po začátku CB;). Jasně , záleží na lize ve které hraješ, ale několik dní?? To tak možná v bronzové lize, nebo ve stříbře kde jsou převážně jen farmáři.
Mě prozatím délka vyhovuje. I ta třídenní pauza. Zkrácení by bylo asi už dost velké honění se z bitvy do bitvy. Chápu, ale že pro ty cechy co jsou úplně nahoře už je to spíše převážně nuda. Ale nejsem si jistý jestli je to délkou CB. Spíše by to chtělo upravit to bodové ohodnocení za umístění v CB. Takhle se do diamantu dostane každý trochu aktivnější cech, ale pak stačí aby se dostali do skupiny s prvními 2 cechy a ani si neškrtnou. A není to dobré pro obě varianty. Ti silní se nudí a ti výrazněji slabší jsou akorát naštvaní.
 
Naposledy upraveno:

Borat

Člen
Popovídejte někdo o krásách a smyslu CB... Koukám efektivně vydělat s malými náklady a ono je to zase špatně. :(

Jinak mě neskutečně prudí ten věčný pláč, že se dva cechy domluví a ostatní nemají šanci. Šanci na co? Odměny jsou přijatelné úplně stejně na 1. i 5. pozici. Za mě odměny OK.

Vraždil bych za věčnou snahu CB nějak ořezat a ztížit. Proto přišli sloni, aby to byla otrava. ;)

Asi hraju jinou hru. K čemu jsou CB? Být první za každou cenu? Když jsem první, postoupím do vyšší ligy a náklady a pracnost mi vyskočí. Rána pěstí mezi oči "za úspěšnou hru". :p
 
Naposledy upraveno:

sabinabetty

Forge Einstein
Člen týmu
Jinak mě neskutečně prudí ten věčný pláč, že se dva cechy domluví a ostatní nemají šanci. Šanci na co?
Šanci na to udělat miliardu bojů za které jsou odměny. Protože CB se hrajou né díky těm odměnám na konci za 1.-5. místo ale kvůli těm odměnám které padají za jednotlivé boje. A v čím vyšší si lize tím padaj častěji.
 

Borat

Člen
Šanci na to udělat miliardu bojů za které jsou odměny. Protože CB se hrajou né díky těm odměnám na konci za 1.-5. místo ale kvůli těm odměnám které padají za jednotlivé boje. A v čím vyšší si lize tím padaj častěji.
Já mám cech především pro posílení města, asi jako Hradní systém. Je na tom něco špatně?

S bitvami jsem se v CB zatím nikam moc daleko nedostal. (Silná města jsem do CB nikdy nepostavil... Jedu slabá a tady si armáda moc neškrtne.) Přecházím rychle na vyjednávání. Hoří mi suroviny a diamanty. Zisk z postupu v CB mi pak nepřijde nijak zajímavý. Je to pro mě jen "farmaření" úrovně cechu. (Matně si vzpomínám, že jsem "takovéto CB" kdysi zabalil a město jsem nadupával právě pro to, abych mohl rozjet plnohodnotné CB. Město by bylo a na CB nemám čas. Zrovna zase event... Naposledy mě probudili sloni. Což mě od nového naskočení do CB odradilo.)

Jak na CB? Mít Alcatraz a tisíce jednotek. Stavět drahé Obléhací tábory a mít na ně produkci surovin. Pak mohu jet stovky bitev naráz, nelitovat zničené jednotky a radovat se z odměn? V podstatě farmaření odměn zdarma?

Koukám na diskusi. FoE testuje omezení Obléhacích táborů a pořád se řeší zaříznutí CB. Mám si tedy pohnout, dokud tady CB nevyhlásí "velký konec" a já se po roce navyšování města nedovím, že to byla zbytečná práce a dle rozhodnutí FoE jsem to dělal pro nic?

O čem má být ořezání Obléhacích táborů? Nepůjde jich postavit na oblast víc? Či na hru víc?
 
Naposledy upraveno:
se boji INNO..ze ztrati hrace, na bete testuje,testuje a testuje...a bude testovat:)

co by pak ti lidi delali, zrusili by budiky a meli abstak...:)
 

kouzelnik

Nováček
koukam jak mi zpravce fora prepsal slovo retardovanej na postizenej. :Dretardace je lekarsky vyznam, ne sproste slovo. ;)
 
Nahoru