Změna řazení jednotek

Zdravím a pozdravuji, nevím jestli je to posledním updatem, ale změnilo se mi řazení jednotek při výběru do bitvy. Původní řazení bylo dle typu jednotky a bylo jedno zda je zraněná či ne. Nyní se jednotky řadí podle typeu ale i podle toho zda jsou zraněné. Je to chyba nebo účel? Moc mi nové řazení nevyhovuje.

Děkuji za odpověď
 
díky za odpověď. Přijde mi toto řazení hodně chaotické. původní bylo lepší. Možná jde o zvyk, přeci jenom jsem na původní žazení byl zvyklý cca 2 roky :D
 
V části "Aktuálně zvolené jednotky" bylo podle mně původní řazení lepší. V "kasárnách", odkud volím jednotky je nové řazení bezva.
 
pokud v cechovních bitvách chceš naklikat 50-100 útoků, je mi v podstatě jedno zda jednotky zemřou nebo ne, protože jich mám přebytek. Spíše mi jde o to vidět co tam mám za jednotky a když se mi řadí podle toho jak jsou raněné, musím zkouknout co tam mám a následně doplnit potřebné. Když bylo původní řazení, viděl jsem to na první dobrou... teď mě to docela dost zdržuje. než zjistím kolik mám rychlích, tžekých atd...
 

Pablo7011

Nováček
Každá takováto změna by měla mít možnost v nastavení zakázat/povolit,ať to má každý tak,jak mu to vyhovuje.Nové řazení mi taky moc nejede,taky musím hledat,koho vyměnit.
 
Dobrý nápad, požádáme tedy vývojáře, aby přidali možnost volby v nastavení řazení armády :) Kde se dá zažádat, třeba nám bude vyhověno :)
 
Nahoru