Změna jména

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser14135

Host
takže se doplatí zase za nepoctivce :-D jedinej argiment je, že by se zloděj schoval :-D dobrá tedy
 

Henzisek

Znalec
Kdyby už změna jména tak spojená s nějakým citelným zásahem do hry pro daného hráče, třeba smazáním všech budov. Jediné co by zůstalo je postup ve hře a mapa.
 

DeletedUser14135

Host
tak ta historie by šla vyřešit třeba nějakou teď nevím jak to nazvat, ikonou kde by bylo vidět z jakého jména hráč pochází.
Mě jde prostě o to, že si chci změnit jméno, ne kvůli podvodům, ale protože mi to vadí :-D
Když jsem to začal hrát, tak to bylo moc info najednou a jmeno jsem napsal neuváženě, a ted se s ním budu několik let otravovat :-D
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser12887

Host
Tak to je sice pěkné, ale co když teda by si ten tvůj nick přivlastnil někdo jiný a začne působit jako ty, pak teda jen to, že jsi si ho špatně zvolil, poškodí nejen tebe ale i další, spíš to teda vem jinak, pokud jsi na začátku a teď jsi hned téměř zjistil, že se ti nelíbí co jsi si zvolil za nick nebo jméno, zruš účet a začni hrát znovu, nijak by ti to vadit nemělo a zase těžko mě někdo přesvědčí, že hraje 2 roky a teď zrovna se mu nick pod kterým hraje takovou dobu přestal líbit.
 

Kayro

Znalec
Pokud to planujes hrat nekolik let tak si jeste promysli jestli se ti prece jen nevyplati to rozehrat znovu treba lépe a hlavne s nickem ktery ti bude vyhovovat.
 

DeletedUser13611

Host
Bavíte se tu o nesmyslech, změna jména by nikomu historii nevymazala, jelikož by v DB došlo ke změně hodnoty ve sloupci XY. Tedy v historii VB by bylo všude nové jméno, v historii událostí by bylo nové jméno taky... To by ten člověk nesměl minimálně 5 dní nic dělat od té změny, aby se hůř dohledal, nicméně už podle města / bodů / věží v turnajích a žebříčku hráčů se dá zase extrémně rychle zjistit že je to on.

Celkově nejsem proti takové změně, protože to nikomu nedá žádnou výhodu a když se to zpoplatní jako tomu je u MMORPG (žádné diamanty, natvrdo přímá platba za službu), tak nevidím důvod, proč to nemít, ale když to nejde, tak jde o prd. Je to jenom kosmetická záležitost. Svou další přezdívku si můžete dát do podpisů na fóru, nebo do popisu města atd.
 

DeletedUser12887

Host
To sice ne ale bude proste do nějaký chvíle hrát pod úplně jinou identitou a hráči třeba výš na serveru sice rozeznatelni podle bodu budou ale ti treba uprostřed žebříčku i niz uz tolik ne
5 dní jako co to je tak nekdo bude se treba chovat jak hulvát za stovku si změní nick a vesele bude pokračovat dál jako by se nic nestalo a těch příkladů jak by se to dalo vyuzit nebo lépe řečeno zneužít by bylo mnohem víc.
Co se zpoplatnění tyce pak teda ok at je to třeba za 5.ooo Kč když by o to měl nekdo takový zájem.
 
Naposledy upraveno moderátorem:
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru