Změna přepočtu CvC - diskuze

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser3

Host
Vážení hráči,
Vaše případné komentáře ke změně doby přepočtu CvC směřujte prosím do tohoto tématu.

Děkujeme za věcnou diskuzi.
 

DeletedUser7037

Host
Dobrý večer, proč byl posunut čas přepočtu? Pro všední den to znamená jen znevýhodnění pro ty, co chodí do práce a hrají až večer. Nebo už je tohle hra jen pro některé? Děkuji za odpověď
 

DeletedUser7160

Host
Musím souhlasit ti co chodí do práce, do školy můžou jen zamávat a odpoledne jen koukat jak přišel o území protože nemohl hrát. Teď to bude jen pro některé hráče. Normální lidé co makají a studují mohou rovnou zabalit.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

Henzisek

Znalec
Změna času je z důvodu včerejších problémů, které nastaly kolem 20 hodiny.

Změna přepočtu je sice nemilá. Ale pořád je možnost útočit 24 hodin. O území taky můžete přijít kdykoliv. Jen jediné co je jiné že ochrana území bude do 10 rána.
 

DeletedUser2298

Host
Jak zde již bylo zmíněno .. je naprosto jedno, kdy dojde k přepočtu.. Nyní jsme zvyklí na boje a hraní večer.. v noci.... to zase diskriminovalo některé "děti" co už musely být po večerníčku v posteli ( ironie - pro nechápavé). Nyní se holt CvC boje nebudou svolávat na časy 20+ ale kdykoli v průběhu dne.. odpoledne.... nebo kdo chce - i v noci jak bylo zvykem... Největší "problém" který to udělá je jen změnit si návyky..
 

DeletedUser8565

Host
Děkuji...Opravdu děkuji za tuto hru, kterou jsem hrál od Beta verze..Pravda, nebyl jsem žádný válečník a CvC se mě moc netýkalo...Ale dotkl se mě komentář zasloužilého člena..Asi jsem nechápavý...prostě sbohem
cal
 

DeletedUser2059

Host
Tady je to asi z důvodu náročnosti přepočtu na serverech a to dokonce ve všech světech jazykových verzíí v určitém časovém pásmu. Navíc těžko si dovedu představit, že by se tolik hráčů sešlo v 10 hodin a tento přepočet přetěžovalo. Každopádně období kolem přepočtu je myslím jedno z těch nejzáživnějších časů, když se ještě u nás na A bojovalo.
 

DeletedUser9628

Host
Jedno to není, kdy je přepočet, díky ochraně do 20:00 se mohly vymýšlet různé válečné taktiky, které tím tedka nepůjdou - v 10hodin dopoledne se scházet na boje nikdo nebude. Opět další krok zpět a docela velký ;-) To, že je to z důvodu náročnosti na server - to s prominutím nikoho nezajímá, od toho jsou silnější servery / optimalizace.
 

DeletedUser4984

Host
Mně je to celkem jedno. Jen škoda, že jsme to včera nevěděli dřív a jako trubky čekali na přepočet.
 

Eshu

Nováček
Mně se změna líbí. Když byl přepočet v osm večer, docházelo k tomu, že cechy o malém počtu hráčů neměly v CvC šanci. Početnější cech je prostě ubil početní přesilou. A vrátit mu to v noci nebo přes den nemohly, protože tam byla ochrana území. A další přepočet se to opakovalo. Teď budou i početné cechy muset přemýšlet, jak dobité území zabezpečit.

Takže já tuhle změnu vítám a považuji ji naopak za krok k lepšímu.
 

DeletedUser7160

Host
Tady je to asi z důvodu náročnosti přepočtu na serverech a to dokonce ve všech světech jazykových verzíí v určitém časovém pásmu. Navíc těžko si dovedu představit, že by se tolik hráčů sešlo v 10 hodin a tento přepočet přetěžovalo. Každopádně období kolem přepočtu je myslím jedno z těch nejzáživnějších časů, když se ještě u nás na A bojovalo.

Jednodušší pro poskytovatele je změna času než s tím něco dělat to je všude. TO je jako když by cestáři měli opravovat rozsekané silnice no radši tam daj značnu se sníženou rychlostí na 30 a je opraveno tohle je to samé.
 

Henzisek

Znalec
Pokud chceš použít přirovnání k cestě. Pak pokud je každý den v určitý čas zácpa tak ti každý doporučí jet mimo zácpu.
 

Kayro

Znalec
No to je prave ta jednodusi cesta ale mnohem lepsi by bylo rozsirit silnici.Nejvetsi terno pro firmu ktera provozuje F2P hru je kdyz si hraci prispusobi svuj denni rytmus dění ve hre.Potom cokoliv menit a chtit po hracich aby se prispusobovali je trosicku hazard ale je to INNA boj.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

Henzisek

Znalec
Ano rozšířeni silnice by možná bylo nejlepší a taky bych se přimlouval.
Ale proč, když by byla vytížena jen hodinu (pár minut) denně?
 

Kayro

Znalec
Ja treba te oficialni verzi o technickych problemech nijak moc neverim.Kdyz prisla nova doba a intenzivne se v cvc kolem osme hodiny bojovalo tak to fungovalo a ted kdyz tu skoro doslova chcip pes tak to najednou nejede.
 

DeletedUser7766

Host
My si tedy zabojovali o tom přepočtu v 10 a sekalo se mi to snad ještě víc, než v těch 20h (a to na herním noťasu). Souhlasím s tím, že už jsme si navykli se pravidelně sejít, boje byly zábavné, protože nás druhá strana čekala, bránila se a o území jsme se přetahovali... takhle už to nebude to pravé. :(
 

DeletedUser3139

Host
Ja treba te oficialni verzi o technickych problemech nijak moc neverim.Kdyz prisla nova doba a intenzivne se v cvc kolem osme hodiny bojovalo tak to fungovalo a ted kdyz tu skoro doslova chcip pes tak to najednou nejede.

Přesně tak. I podle mně se jedná o výmluvu. Zase se jim někde něco nepovedlo a tak to vyřešili tím nejhorším způsobem. Na to mají fakt talent od Boha! :cool:
Tohle zpackají, ale aby se někdo zabýval tím, že CvC jsou od určitého počtu odsazených úzení de fakto nehratelné, tím se nikdo nezabývá. A při tom by to bylo podle mně celkem jednoduché. Prostě se zastropuje cena za území na nějaké rozumné výši.
 

DeletedUser7160

Host
Ale jsou i jiné bojově strategické hry mimo INNA stačí pohledat :)
 

Dan 77

Veterán
To je fakt, ale nenabádej k ukončení hraní této hry. :D Pro mě hra naštěstí není jen o CvC, vlastně se CvC radši vyhýbám, nezajímá mě. :cool:
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru