Změna při útočení v CVC

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser

Host
Oblast hry: CVC všechny věky
Současný stav: Nevyvážený stav útočník vs. obránce
Nápad: Prosím o tuto změnu pravidel. Stávající pravidla výrazně zvýhodňují útočící stranu.

Návrh č. 1:
V případě dobytí hexu na mapě CVC, nejde pustit hex stejně jako u velení ( záložní varianta, maximálně lze pustit 1 město za cech za přepočet v dané době )

Návrh č. 2 :
Automatická inteligence nepůjde první po tulácích, ale po jednotkách dané doby, tak jako při misích.

Zkoušel jsem nápad hledat zde na fóru: ANO

Cílem je, aby to bylo aplikováno co nejdříve. Ideálně do měsíce. Děkuji.
 

trojan1673

Veterán
To je sice hezky napsané, ale zní to jako ultimátum a ne nápad. Jinak to tu už zaznělo mnohokrát a nikdy to neprošlo.
Kdyby to totiž udělali všude, INNO tuto hru odsoudí k zániku podle mého. Už na mapě území se tuláci nedají použít, k čemu by nám pak byli?
V CVC je zásadní problém pouze v tom, že útočník může dát nespočet obléhacích armád aniž by použil svou armádu.
V tom vidím větší problém, protože nemáme šanci útočníka odrazit pokud tam dává jedenu obléhací armádu za druhou, obránci se vyčerpají a on si ten sektor už pak prostě vezme.
Jinak jeden hráč může udělit svobodu jen třem sektorům denně.
 

trojan1673

Veterán
Tak udělit svobodu jde opravdu čtyřem sektorům na místo třech.
Já to nikdy osobně nezkoušela, ale pokud to máte otestované jenom dobře.
 
Naposledy upraveno:

DeletedUser11870

Host
Zdravím,
Alexi, je úplně jedno co vývojáři udělají :) Dokud se budou hrát Cechovní VÁLKY, budeme válčit. Až se budou hrát Cechovní DOHODY, tak mi můžeš napsat a dohodneme se :D
 

DeletedUser12288

Host
Ahoj, Alexus by měl možná hrát jinou hru. Takto mi to plně vyhovuje a ti co nechtějí CV tak v nich jejich cechy nejsou a dál v klidu budují svá města. Hezký den
 

DeletedUser7190

Host
ne Alex, ale manic by měl hrát jinou hru, třeba psycho nebo pomsta za každou cenu:p
 

DeletedUser9061

Host
Dobrý večer,

První otázkou je, v čem zvýhodnuje útočící stranu to, že může udělit svobodu nově získanému poli, nebo vůbec jakémukoliv poli? (spíše se mi zdá, že hexy pouští více bránící strana » třeba právě ty, Alexi)
Nebo druhá otázka, v čem zvýhodnují tuláci útočící stranu od té bránící?

No a co vůbec nedokáži pochopit, je tato věta:
Cílem je, aby to bylo aplikováno co nejdříve. Ideálně do měsíce. Děkuji.
Ty jsi nějaký náš velitel a my, Inno nějací tvoji sluhové? Podmínky diktuje Inno, určitě ne ty, Alexi!


Jinak bych si ještě dovolil okomentovat příspěvěk právě dalšího experta na udělování svobody, Emilia: o tom, kdo by měl hrát něco jiného určitě mluvit nechci :D Ale vůbec nechápu tyto "chytré řeči", které neustále máš a nejen ty ;) Nemyslím si, že zrovna Manic se mstí :) :)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser9812

Host
já mám zase pocit,že si stěžovatelé neuvědomují,že můžou dělat to samé,ale nejspíš na to nemají čas,se ani nedivím,když vypisujou na forku :)) že ;)
 

DeletedUser

Host
To Trojan :
Rozdělil bych to tedy na 2. části...JE strategicky důležité podpořit návrh č.1 a současně jak píšeš, začít u oblehů útočníka opět ztrácet armády jako na začátku CVC. Kombinace obojího způsobí, že v CVC se bude muset více přemýšlet a ne jen bezhlavě řezat, jak to tu některým vyhovuje. Tato hra je strategie, ne střílečka. Tzn. bude to o stavu surovin a armád a pak některé Cechy, které jezdí jen tak po mapě pochopí, že o bezhlavém řezaní hlav tato hra není.

PRostě max. 1 město na cech v každé době by šlo pustit + při útoku by vkladatel oblehu přišel o armádu.

To lawnot66:
Nikomu nediktuji, jen tím dávám najevo, že už to tu dávno mělo být a že včera bylo pozdě :)

Ad tuláci, ok tuto část beru Trojane a rozumím tomu jak to myslíš.

Co se týká části 1, co je potřeba udělat proto, aby byla co nejrychleji doporučena k implementaci ?
 

DeletedUser2298

Host
Stačí to co už děláš.. dát sem návrh a vést o něm konstruktivní diskusi ( i s oponenty). Následně pokud bude návrh uznán za zajímavý, tak jej Capo di Tutti Capi "Skrty" :)p) při pravidelné "svodce" pokopne dál a výš.. až do INNO.. Tam ale nastává zádrhel, kdy vývojářský tým ( dle jisté osoby od "J" - hlavně nejmenovat!!) tvořený topičem, uklízečkou a údržbářem tento postoupený návrh vyhodnotí jako podnětný, popř. opakující se i z více stran ( jazykových mutací) a pokusí se jej "nějak" do hry zakomponovat.. Což samo o sobě je většinou důvodem minimálně k menší panice :)) A to se bavíme o té lepší variantě...
Další varianta je, že návrh přihodí do kumbálku.. kde již tleje a od myší ohryzáno leží X desítek kilogramů dalších "různě zajímavých" a téměř pokaždé "životně nutných" návrhů jak hru změnit :) Tož asi tak ;-)

Diskutujme tedy jak a co by tato změna přinesla.. Já osobně jsem pro jednu jedinou část návrhu a to navrácení nutnosti pro založení útoku vložit svoji armádu, která následně zmizí a není to tak nekonečné obléhání čistě jen za surky.. ( při malé ploše obsazeného území za naprosto charitativní ceny..). Tohle by podle mého mínění v CvC dost věcí napravilo..
 

Kayro

Znalec
No trochu hloupe je ze v tomto konkretnim pripade se po nich chce aby vice mene priznali svoji chybu a vratili cvc tam kde bylo na zacatku nez ho "vylepsili".
 

DeletedUser3139

Host
Judasi, jedna zásadní připomínka!!! Tvůrčí tým se skládá ještě ze zahradníka a pozor! Uklízečka není jen řadová pracovnice, ale jedná se o hlavní uklízečku! Je na to háklivá!!! :cool:
A co se týká toho kumbálku, tak podle toho, co už tam skončilo, tak musí mít velikost tak někde kolem fotbalového stadionu v Hamburku. Takže nevím, jestli název ,,kumbálek" je zrovna vhodný. ;););)
I já osobně, stejně jako ty jsem pro tu část tvého návrhu a to navrácení nutnosti pro založení útoku vložit svoji armádu, která následně zmizí a není to tak nekonečné obléhání čistě jen za surky.
A to, co píše Kayro, tak nevím, nevím, jestli si vůbec pamatují, že to už měnili. :cool:
 

trojan1673

Veterán
Podle mého si to pamatují určitě, ale přiznat chybu to už je jiná. Do toho se nikomu moc nechce, to se raději vymyslí nějaké jiné vylepšení :D
 

DeletedUser

Host
Toz chlapi, pekne jste ten INNO Germany tým pojmenovali :)

Avšak, přiznání chyby se může marketingově zaobalit do té kombinace, ztrácíte armádu a nemůžete pak pustit města....Včera nás to v Německu napadlo, tak jsme to tam šoupli :)
 

DeletedUser3139

Host
Alexusi, za dobu co hraješ, tak už sis mohl všimnout, že se jim naservírovalo už dost dobrých nápadů (nesmyslů 100x víc) a nenapadlo je v Německu skoro nic dát do praxe! :cool:
A protože toto je téma ,,Nápady", tak bych měl jeden. Měli by začít konečně makat a z této omega verze se snažit udělat ,,ostrou" verzi, nebo to do konce hry ani nestihnou. :cool:
No a ještě jedno fajn zjištění. V Hamburku neumí ani slovo česky, protože kdyby jo, tak i za tu oprávněnou kritiku co na českém fóru sklízí by si tu snad i většina už nezahrála. ;);)
 

DeletedUser

Host
Jipe máš recht, ale tak je na moderátorech tohoto fora zda nám řeknou,že to do Němec poslali a třeba se do vánoc dočkáme. Otázkou je, které vánoce to budou :)
 

DeletedUser3139

Host
Pokud mám info, tak moderátoři odesílají vše (tedy až na vysloveně nesmysly :p), ale bohužel jak už jsem tu na fóru někde psal, 99,999 % jejich info končí na ,,smetišti dějin o velikosti fotbalového stadionu v Hamburku" bez odezvy! Protože nefunguje zpětná vazba, tak ani oni nám nemohou dát info. Bohužel, s tím se musíme smířit, protože hru řídí z Hamburku a ani my, ani moderátoři a supportíci na tom nic nezmění. I když jsem přesvědčen, že kdyby jen trochu mohli, tak to bude vypadat jinak. :(
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru