změny v menu armády

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser13080

Host
Zdravím,
mám nápad na zlepšení.

Při útoku upřednostňuji vždy jednotky z budov a samostatné jednotky z Alkatrazu si šetřím pro pozdější použití například v cechovních válkách. Předpokládám, že tak to dělají i všichni ostatní. Rozlišení těchto jednotek je dost otravné.

Bylo by možné v menu armády při výběru jednotek přidat možnost rozlišení na samostatné jednotky a jednotky z vojenských budov?

Přede díky.
V.J.
 

DeletedUser11297

Host
Toto vylepšení je ve hře už nějaký ten pátek. Stačí si v tom menu vybrat mezi závislými a nezávislými jednotkami, podle toho, se kterými chceš útočit.
 

DeletedUser2059

Host
Václav chtěl zřejmě naznačit, že musím zmáčknout dvě tlačítka na filtr pro kasárenské jednotky (těch já mám většinou tak 5 dohromady) a poté zase musím kliknout dvakrát, abych se dostal zpět na ty z Alkatrazu, což je ostatně relativně zdlouhavé.
Potom nevím WinJet jestli máš na mysli tohle nebo tohle:
V nastavení v hlavním menu hry je v první sekci dole možnost zapnout si nebo vypnout si odlišování jednotek takovou oranžovou páskou přes obrázek jednotky, tato funkce se musí zapnout, pokud jste nový hráč a chcete ji.
 

DeletedUser13080

Host
No nevím, ale na Cirgardu a Brisgardu se mi tato funkce v menu armády nezobrazuje, na Arvahall ano.

Aaaaa, omlouvám se, fukce filtru se aktivuje v hlavním menu odsouhlasením označení nezávislých jednotek.
 
Naposledy upraveno moderátorem:
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru