Značení vojáků kasáren

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser7629

Host
Už se to v minlosti objevilo, ale nyní to není nikde na fóru: Navrhuji možnost označit si kasárna např. názvem, aby hráč věděl, které jednotky pochází z které kasárny = jde o pravidelné jednotky a možnost jejich cvičení, aby si hráč zbytečně nevybil třeba 4 jednotky ze stejné kasárny pokud má 2 a více stejných kasáren.Příklad - mám 3 kasárna s MOD bazukami a chci z každé použít 1 bazuku, pojmenuji kasárna 1/2/3, v seznamu vojáků uvidím napsané - bazuka (kasárna1), bazuka kasárna 2, atp.
To mi ve hře velmi chybí. Předchozí téma bylo uzamčeno bez jasného zdůvodnění. Omlouvám se, ale šablonu jsem nenašel. Názory?
 

trojan1673

Veterán
Tohle už by bylo asi rozmazlování hráčů:)
Také by se mi to hodilo.
Jelikož je ve hře ale,stále dosti chyb tak pochybuji o tom,že tento návrh projde:))
 

traktorista

Odborník
Pokud se neuskuteční ten první nápad, tak tenhle je zatím naprostá utopie. Protože když máš mezi desítkama/stovkama vojáčků problém vůbec najít toho z kasáren ještě navíc hledat toho ze správných kasáren by fakt bylo delirium. Mít vyrobené vojáčky v seznamu jako první a až za nimi ty z Alcatrazu, pak by tohle všechno mělo smysl.
Pravděpodobně je to kvůli větší spotřebě vojáků - tlaku na uzdravování/rozšiřování slotů za dia. Pokud ano, nic s tím dělat nebudou.
 
Naposledy upraveno:

DeletedUser11359

Host
Zase, chcete všechno až moc snadné... Nechápu Vaše myšlení... To Vás zabije sedět u hry o pár minut déle?
 

DeletedUser7347

Host
To není o snadnosti ale o přehledu.Sezení u hry mne nezabije ale některé ze tvých poznámek by mohli :p
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru