Zobrazení jednotek

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

peepee77

Veterán
  • Oblast hry: Jednotky
  • Současný stav: Nelze zobrazit POUZE jednotky z kasáren nebo POUZE nezávislé.
  • Nápad: Přidat tlačítko nebo roler který by zobrazil POUZE jednotky z kasáren nebo POUZE jednotky nezávislé, podobně jako jde zobrazit jednotky z určitých věků. Bylo by to užitečné zvláště při doplňování obranných slotů v cechovních válkách, kde aspoň já doplňuji v prvé řadě z kasáren. Mezi desítkami nezávislých jednotek je hledání zdlouhavé.
  • Zkoušel jsem nápad hledat zde na fóru: Ano
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Host
Stačilo by, keby boli jednotky z kasární úplne na začiatku a nie porozhadzované kadetade.
 

Thesseus

Znalec
Podruhé dávám nějakému nápadu plný počet bodů!
Ano, hledat mezi 2000 tuláky 8 bez čárek je fakt "středověk". A to se po každém výběru ta řada kompletně zamíchá, za to by měl být někdo bez výplaty :)
 

DeletedUser11297

Host
Proboha, mezi 2000. Mě stačí hledat mezi tou mou stovkou a už mi z toho hrabe. :)
Jinak je to opravdu dobrý nápad, spíš se divím, že to trvalo tak dlouho, než to někoho trklo.
 

trojan1673

Veterán
Ano souhlas,taky mě nebaví pořád hledat.
A ještě by mohli upravit to,že zraněné jednotky se přesunou do zádu a ve předu budou jen ty zdravé:)
 

DeletedUser2059

Host
Nesmíme zapomenout, že je správce armády celkově dost složitý (proto jsou oranžové proužky vždy ze začátku vypnuté a dají se zapnout pouze změnou v nastavení). Takové změny by se musely vyhodnotit a určit zda správce armády neudělá více složitým. Samozřejmě spoustu těchto změn co tu všichni píšete patří mezi rozumné nápady, které stojí za pozornost.
 

DeletedUser7347

Host
Já osobně bych to jen otočil nepřiložené jednotky by neměli nic a ty z kasáren proužek a bylo by po problému pač by jednotky byly vidět hned.
 

Thesseus

Znalec
Možná, ale ne dost. Uspokojující řešení to není.
Určitě nejsem sám, kdo má jednotek tolik, že když hýbne tím posuvníkem byť jen o milimetr, tak se mi posune řada třeba o 20 jednotek, tam pak čárka ne-čárka, nedá se s tím pracovat.
Tenhle stav vyřeší pouze možnost je seřadit.
 
Naposledy upraveno:

trojan1673

Veterán
Pokud to je nejjednodušší zásah do správce armády,tak proč né.
Sice jednotek mám také hodně z různých dob,ale z kasáren jich mám málo oproti těm z Alcatrazu:)
 

DeletedUser11822

Host
Jednoznačně souhlasím s tím, že oddělení jednotek z kasáren a alcatrazu by byla skvělá úspora času...
A co víc, včera na nás byl útok, opakovaná obléhačka...
Po sestřelení útoku jsem se snažil nahradit poškozený slot vojáky z kasáren a než jsem je našel, tak už tam byla zase obléhačka...
To se stalo asi 3x až jsem tam pak nakonec nacvakal co mi přišlo pod ruku ( skoro samej Alcatraz :-( ...)
Navíc se ukázala nesmyslnost s novým měněním armád. Během odvracení útoků jsem ještě musej do správy cechu, abych dal důvěrnýho dvěma kolegům z cechu, kteří zrovna pomáhali odvracet útoky a práva neměli. Nikdo jiný s právy tam zrovna nebyl, a to jich máme v cechu už celkem dost...
 

DeletedUser2451

Host
Ano jsem pro věřím že každý kdo bojuje proti sousedům či v CvC tak by to ulehčilo přehled
 

DeletedUser9628

Host
Souhlasím s nápadem na 100%. Po postavení Alcatrazu se začnou hromadit jednotky a je samozřejmé, že hráč chce nejdřív použití jednotky ze svých kasáren. Momentální stav mi připadá, že naopak chtějí abychom nezávislé jednotky používali, protože ze začátku jsou nezávislé jednotky neoznačeny, po každém vybrání se jednotky zamíchají, je to chaoticky uspořádaný... Už jenom to, že pokaždé se zamíchá to pole, je náročná operace, tak mi neříkejte, že to není naschvál
 

DeletedUser10899

Host
Určitě to není schválně, ale s tím, že každým milimetrem, se to chaoticky posouvá musím taktéž souhlasit :).
 

DeletedUser

Host
Je to jednoduché a dřív to tak fungovalo, stačí jednotky automaticky seřadit, nejprve jednotky z kasáren a potom nezávislé. Také nechápu to nesmyslné přeskakování po každém výběru, za to by vývojáři zasloužili aspoň pětadvacet tonfou přes prsty.

Asi chtějí zbystřit smysly hráčů, aby to neměli tak jednoduché ;)
 

DeletedUser

Host
Co ja som si vsimol tak boli v takom poradi
1 3 5 7
2 4 6 8
Ak som vybral 5 tak to vyzeralo tak
1 3 6 8
2 4 7

A. Jednoky v obrane je prvych 8
A1. Rychle
A2. Tazke
A3. Strelecke
A4. Delostrelectvo
A5. Lahke
B. Zoradenie podla ery (nova-stara)
B1. Rychle
B2. Tazke
B3. Strelecke
B4. Delostrelectvo
B5. Lahke
C. Tulaci

Tak to vyzera u mna skuste porovnat.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser2451

Host
irokéz tak pokud bych si to měl třídit a počítat tímhle způsobem tak dám za celej den snad jeden boj tvůj system je složitý
 

DeletedUser

Host
Ja len pisem, ako to naprogramovane (asi). Niekto tu vravel, ze je to uplne nahodne.

Ku jednotkam jedneho typu : vyzera ze su zoradene podla datumu vzniku jednotky, ale pri vybere sa rada nemeni.
 

Thesseus

Znalec
Taky jsem si všiml tohoto vzorce. Nicméně někdy se to zase promíchá po výběru úplně jinak. Je to obvykle při větším počtu jednotek. No nevím, jak to funguje a ani to vědět nechci :)
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru