Zobrazení pošty při návštěvě cizích měst

  • Zakladatel vlákna DeletedUser6944
  • Vytvořeno
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser6944

Host
Zdravím,

chtěl jsem se zeptat, zda do budoucna neuvažujete o možnosti zobrazování ikonky pošta i v případě, že budu zrovna u někoho ve městě.

Bylo by to velice ulehčující, zvlášť pro ty z nás, kterým se hra velmi pomalu načítá i přes nastavení minimální zatíženosti. Jsem si jist, že by to ocenili i jiní hráči z jiných cechů, kteří pomáhají ostatní hráčům s lešeními a právě požadavky na body chodí poštou od jednotlivého hráče.

Za den či pár dní se takhle nastřádá té pošty několik a proto je velice zdlouhavé vždy při dodání bodů, dát opět zpět do mého města a počkat než se to načte, než kdyby pošta byla zobrazována i v cizích městech a tudíž by bylo možné skákat z jednoho lešení na druhé bez nutnosti znovu načítání našich měst.

Ano samozřejmě dá se onoho člověka najít podle jména v cechu, ale opět je to zbytečné a zdlouhavé.
 

DeletedUser13683

Host
Já bych to uvítal a jetěs bych porosil o ikonku na napsání zprávy dotyčnému když jsme u něj ve městě.
Je opravdu nepříjemné dohladávat kdo to byl a jakou má pozici abych mu mohl napsat.
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru