Zobrazeni info o hráči v historii udalosti

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser9613

Host
Zdravím
Nevím jak ostatním, ale já bych velmi přivítal, kdyby v zobrazení historie událostí bylo vidět u hráčů zda se jedná o souseda, nebo kolegu z cechu. Hrozně by to usnadnilo například zušlechťování a motivaci. Nevím jak ostatní, ale já si šedesát kolegů z cechu teda nepamatuju. Musím pak vždy kouknout do jejich města, zda mně zušlechtil někdo z cechu, který už mám ale třeba celý zušlechtěný/motivovaný, nebo někdo ze sousedů, kterého pak například místo napadení také motivuji.

Stačilo by například zobrazit ikonku, stejně jako je tomu při zobrazení řebříčku hráčů.

Díky za vyslechnutí
Vltava
 

DeletedUser9061

Host
S tím taky souhlasím, jelikož sjem přestal kontrolovat motivace z důvodu, že si nepamatuju ( měl jsem 140přátel + 80 cech) to máte 220 lidí.
Tak jsem to přestal kontrolovat a bohužel neobnovuji přátele mám jich 40 a stačí, aspon vím, ež většina z nich motivuje.

SOUHLAS s vltava dnes
 

DeletedUser3139

Host
Že si to nepamatujete je nejspíš tím, že nehrajete zas tak dlouho, nebo málo aktivně. Ale pokud se vám to za nějaký čas nezlepší, tak pak je ještě jedna možnost. Vyrobit si tabulku třeba v Excelu a pokud budete šikovní, tak vám bude vše i počítat. V době, kdy jsem stavěl větší množství VS a měl cca 150 přátel, tak jsem jí měl taky, teď si to pamatuju, alespoň tak zhruba. Ono je potom zase časový problém tu tabulku ,,nakrmit". :eek:
 

DeletedUser9061

Host
Hraju asi 6. měsícem. Tabulku jsem měl, ale stejně jsem si nepamatoval jména 80 členů cechu, 140 přátel.
Tak mi tu neříkej, že si všechno pamatuješ !
Keci !
 

DeletedUser9613

Host
Ono to už takhle žere dost času, tak se mi teda blbnout ještě s tabulkama nechce. To radši přejedu útokem i ty sousedy co mně zušlechťujou a po ptákách ;-)
 

DeletedUser

Host
Jipi...sorry...ale v tomto musím souhlasit s vltavou a lawem...dělat si tabulky je časově náročné a měnit ji pokaždé když vyhodím nebo naberu někoho z přátel, vyhodí nebo přijmou do cechu, změní se sousedi...to bych se na to mohl rovnou vykašlat

Jinak INNO chce aby hráči seděli u hry a ne u excelu... :D :D :D
 
Naposledy upraveno moderátorem:

Thesseus

Znalec
Tabulka by bylo časově velice náročné řešení tohoto problému.
Je to výborný nápad a párkrát už jsem si ve hře říkal, že by se to hodilo, takže souhlas.
 

DeletedUser6769

Host
Nějakou dobu jsem si pohrával s myšlenkou tohle navrhnout a dnes jsem se konečně dostal k tomu zagooglit si na fóru a ejhle, ono to tady už je.
Jsem jednoznačně pro. Já to promyslel zhruba stejně - bohatě by stačilo, aby zde byla ikonka - jak je ikonka hvězdičky pro motivaci/zušlechtění, kladívka pro obchod atd. vedle by byla další ikonka - buď ikonka přátel (2 postavičky), cechu (erb), nebo sousedů (3 domečky), tak jako je to v dolní vysouvací nabídce.

Idea je takováto - hned poznám kdo mě motivoval nebo zušlechtil - prostě bych poznal, jak se ke mě mají spolucechovníci, přátelé a sousedi. Ale hlavně bych i věděl, kdo mi vzal jaké obchody. Samozřejmě by ale nebyla ikonka potřeba všude - spolucechovník ani přítel mě nemůže rabovat ani na mě útočit, stejně tak když někdo přistoupí do cechu, je jasné, že v cechu od teď je a naopak když odchází, je jasné, že už v cechu není.

Příklad:
screenshot_00002.jpg
 
Naposledy upraveno moderátorem:

Thesseus

Znalec
Zírám Highladere, na internetu je asi fakt všechno :)
Jen dodám, že stejné označení je přece i v žebříčku hráčů. Zde by to mohlo být úplně stejné.
Dále by se hodili i nějaké statistiky, nejen ohledně historie ale to už je asi jiný nápad a příliš náročný.
 

DeletedUser6769

Host
Nevím co myslíš tím internetem :) Teda vím co je internet, ale víš jak to myslím... :)

Ano, přesně o takové označení jako je v žebříčku mi jde.

Právěže statistiky mi příjdou už moc jako zbytečný luxus a složitost. Sice by to usnadnilo práci vůdcům cechu, ale je to podle mě moc drastické. Tohle bych viděl jako kompromis mezi ničím, co je teď a statistikami, které nikdy nebudou. Viděl bych prostě jestli mi víc pomáhají přátelé a sousedi, než cech. A dle toho bych mohl reagovat.
 

DeletedUser2451

Host
já se tada musím přiklonit k názoru že je to dobrý nápad já bych to také uvítal. Protože pamatovat si 80přezdívek v cechu a ještě víc přátel no nezlobte se na mne, ale to je fakt dost je to dobrí nápad a nesouhlasím s názorem že to někdo hraje krátce nebo není tak moc aktivní já hraji každý den jsem hodně aktivní hráč a hraji už rok a stejně si hráče nepamatuji takže zamne jsem pro
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru