Zpětná vazba k 1.204

Svatej

Legenda
Co jste udělali se studánkami?? Od poslední aktualizace jsem od svých 120 neviděl jediný diamant! Náhoda? Nemyslím si... spíš zase inno tajně upravilo šance...
Všechny diamantové odměny z budov byly dočasně převedeny do paralelní páté dimenze ovládané reptiliány a Sorošem. o_O Sdílejte to než to smažou.o_O
(hmm, konečně jsem našel tému na kterou se tenhle smajlík hodí)
 

Ripley

Komentátor
4lvl expedice byl příliš těžký?asi jen pro nepřipravené..znám víc venušanů a nikdo z nich si nestěžoval,že by to nedal na automat....
Tak tohle moc nechápu, dalo se to udělat uplně v klidu na automat. Na téhle úrovni nemá co dělat člověk bez slušně nalevlených VB.

Opět zbytečný ústupek. Nebylo by lepší vůbec nebojovat a rovnou nám nasypat odměny za CE do inventáře?
 

Dan 77

Veterán
  • Stěžovali jste si, že čtvrtá úroveň Cechovních expedic v Kolonizaci Venuše je příliš těžká. Vzali jsme to v potaz a zmírnili ji, aby jednotlivé úrovně byly více vyvážené a spravedlivější.
4lvl expedice byl příliš těžký?asi jen pro nepřipravené..znám víc venušanů a nikdo z nich si nestěžoval,že by to nedal na automat....
Tak tohle moc nechápu, dalo se to udělat uplně v klidu na automat. Na téhle úrovni nemá co dělat člověk bez slušně nalevlených VB.

Opět zbytečný ústupek. Nebylo by lepší vůbec nebojovat a rovnou nám nasypat odměny za CE do inventáře?

Tam šlo o to, že většinou je v druhé půlce 4. kola všude lehce přes 400 %, maximálně 532 %, ale u dvou střetů bylo dokonce 728 % - a to přesně tam, kde mělo být 428 %, podle mě uklepnutí vývojáře na numerické klávesnici. ;) Náhodou jsem si toho všiml (anebo možná i proto, že jsem s těmihle dvěma střety trošku zápasil při hledání kombinace vhodné na automat, se silodraky muselo být buď štěstí nebo to vybojovat na manuál), napsal jsem na herní podporu, ale tam mě odpálkovali s tím, že to tak je nastaveno určitě záměrně a že to tak s dvěma procentuálně zcela vybočujícími střety přece bylo vždy. :D No a hádejte co, pak přišla tato aktualizace. :p



  • Pozměnili jsme texty v Centru zpráv, upravili jsme práva jednotlivých rolí a odebrali jsme roli Oznamovač (jelikož teď již všichni členové cechu mohou posílat zprávy).
Jo a taky se změnily popisky těchto rolí. A roli Oznamovač (zajišťující editaci vláken a hromadné psoílání jedním klikem) vlastně kompletně převzala role Moderátor (protože cechovní fórum už interně ve hře neexistuje, musíme ho mít jedině externě, takže to oprávnění nemělo žádnou funkci).
Že by konečně? :) A to už jsem psal několik měsíců zpátky dotazy na CZ fóru i na Betě, co se s oprávněním Moderáor stane, že bychom o tomto důležitém detailu mohli taky něco od vývojářů vědět. No asi to začali řešit opravdu až teď, když si na to sami vzpomněli po kolika měsících. :) No lepší než nic.
 
Naposledy upraveno:
Nahoru