Zpětná vazba k Seskupování jednotek

Tak vidím, že už tady padlo mnohé, co jsem měl také na mysli, ale nějak zapadla ta hlavní myšlenka. Bylo by jistě poměrně primitivní přidat možnost skrytí zraněných jednotek (což by dokonale vyřešilo všechny problémy, které tady zmiňují hráči nade mnou) a docela rád si počkám na zdůvodnění, proč tuto funkcionalitu nezavedli tvůrci hry rovnou.
Spousta, opravdu spousta lidí reagovala stejně na betě... a chtěli to samé... máš rozum? Nulová odezva od Inno... výborný nápad, ale opět provedený by Inno... takže na hovno...
 

hrafhra

Turista
Tak je to zadarmo a když je to zadarmo nemá smysl o tom polemizovat. Možná ještě k tomu feedbacku vývojářům. Zkusil bych to příště poslat minimálně na PO. Vývojář s tím sám nic nenadělá ;o)
 

Ušák Evžen

Odborník
No dobra..zadarmo. Ale neznamena,ze to musi byt tak spatne, kdyz by stacilo udelat jednu vec. A na bete rozhodne bylo hodne hlasu..a urcite se to dostalo kam melo. Ale zmena zadna. a vyjadreni, proc se nic nezmenilo, tak ne. A to me vadi nejvice, a uz i lidem na bete.

Ona i ta chyba v Divocine byla na bete a neopravili ji jak vidno v utery. Nechapu, nechapu co delaji.
 

MadnessFalax

Dopisovatel
Tak je to zadarmo a když je to zadarmo nemá smysl o tom polemizovat. Možná ještě k tomu feedbacku vývojářům. Zkusil bych to příště poslat minimálně na PO. Vývojář s tím sám nic nenadělá ;o)
Možná by bylo tamní vedení probuzeno, kdyby jim někdo doručil mravenečky v obálce :) Samozřejmě nic takového neschvaluji, avšak dnes bohužel žijeme v době, kdy je vzájemná nenávist ve společnosti dosti přiživována, a to všemi stranami. Vůbec by mě to tedy nepřekvapilo :)
 

hrafhra

Turista
Možná by bylo tamní vedení probuzeno, kdyby jim někdo doručil mravenečky v obálce :) Samozřejmě nic takového neschvaluji, avšak dnes bohužel žijeme v době, kdy je vzájemná nenávist ve společnosti dosti přiživována, a to všemi stranami. Vůbec by mě to tedy nepřekvapilo :)
Tak to už je extrém. Já vidím ještě jednu možnost. Planeta se dusí CO2 a všude spousta zelených aktivit. Myslím si, že se pro to dá udělat akce - jedem den bez hry. Té nespálené energie. kterou to přinese.... byl by to takévý hezký vzkaz i tam nahoru že nám spousta věcí není lhostejná a umíme táhnout za jeden provaz. Tím že to nehrajeme jeden den vlastně podporujeme dobrou věc.
 

Ušák Evžen

Odborník
Si myslite, ze by se podelali z Cechu, ze by nehrali jeden den...a treba i tyden. Jo takove aktivity pri zavedeni CE 5 byli...a co, nestalo se nic. Cesi prece nic nekupuji,tak proc by je to tu melo zajimat. Jsou tu jine silne servery,a tem je to u....

Kdyz byla chyba u eventu Divocina, bylo videt, kde se komunikuje... polsko,nemecko a us..tam uz hodinu vedeli ,ze se bude neco dit...u nas, zadne vyjadreni. To stejne,v tech serverech uz bezel,ten den navic, u nas to bylo tak po 40 minutach,co tak vidim na bete,ze uz lidi psali,ze je to o hodinu posunute. U nas nebylo nic.
 

MadnessFalax

Dopisovatel
Si myslite, ze by se podelali z Cechu, ze by nehrali jeden den...
Jsem rád že tuto konverzaci ženeš směrem k nenávisti vůči Čechům :) Teda vlastně nejsem rád. K prozření by ti možná trošku dopomohlo, kdyby sis uvědomil, že Česko je poměrně malý vzorek hráčů a o to menší je i počet lidí, co tady s hráči komunikuje (a ještě k tomu je jedním z nich @NoVa).

Cesi prece nic nekupuji,tak proc by je to tu melo zajimat.
Tak zrovna výsledky lig v posledním eventu (na E a na F) mě přesvědčily o tom, že platících hráčů je tady víc než dost :)

Možná to chce trošku sledovat dění dokola a sem tam se zamyslet nad tím, jak asi věci fungují pod pokličkou :)
 

Ušák Evžen

Odborník
Jsem rád že tuto konverzaci ženeš směrem k nenávisti vůči Čechům :) Teda vlastně nejsem rád. K prozření by ti možná trošku dopomohlo, kdyby sis uvědomil, že Česko je poměrně malý vzorek hráčů a o to menší je i počet lidí, co tady s hráči komunikuje (a ještě k tomu je jedním z nich @NoVa).


Tak zrovna výsledky lig v posledním eventu (na E a na F) mě přesvědčily o tom, že platících hráčů je tady víc než dost :)

Možná to chce trošku sledovat dění dokola a sem tam se zamyslet nad tím, jak asi věci fungují pod pokličkou :)

A co ti rika liga, ja taky byl ve zlate..sak pomoci diamantu. A kdyz ma plno hracu farmy,ci hraji grind CB, diamantu je hodne.:) Nemusi vydat nekdo ani kacku. A plno lidi tu pise,psalo na foru, na chatu sveta,ze byli ve stribrne a to ani ten diamant pry nedali.

A proc bych to mel vest k nenavisti Cechu, jen pisu, co bylo na bete,nejake protesty radoby a co? CE 5 vydali i tak.

Oni totiz berou jen feedback z bety na eventy a to uz asi ani to...dle te ostudy v Divocine.
Tam jsem jeste nevidel,ze by implementovali neco z navrhu hracu v posledni dobe. Viz seskupeni jednotek, viz fragmenty..a ani tu chybu v Divocine ne.

A rozhodne nepatrim, ktem co nedaji ani kacku do hry, takze takove sak bud spokojeny, je to prece jen free hra neberu. Za to,kdyz ctu prispevky nekterych na bete,tak jsou snad za to od INNO placeni.:)
 

Borat

Člen
tak jsou snad za to od INNO placeni
Divné, vedle ti nadávám, protože tam píšeš jak agent placený Inno. Tvé názory poletují volně od vlákna k vláknu. :cool:

Procházel jsem P2W. Doporučuji. Je to celá "komerční disciplína", jak poskytnout hraní "zdarma", nabrat tisíce hráčů a fanoušků a donutit je nějakou formou zaplatit a přitom je neodradit. Týká se celé populace světa, ne jen Čechů. Platit nechce zbytečně nikdo. (Hraje se o 10% hráčů, co někdy zaplatí a o 0,01% hráčů, co hodí do hry 50% všech peněz.)

Čechů se týká jen problém "malé skupiny". Je nás málo. Servis pro češtinu jde logicky jako poslední v řadě. To je toho...
 

Ušák Evžen

Odborník
Divné, vedle ti nadávám, protože tam píšeš jak agent placený Inno. Tvé názory poletují volně od vlákna k vláknu. :cool:

Procházel jsem P2W. Doporučuji. Je to celá "komerční disciplína", jak poskytnout hraní "zdarma", nabrat tisíce hráčů a fanoušků a donutit je nějakou formou zaplatit a přitom je neodradit. Týká se celé populace světa, ne jen Čechů. Platit nechce zbytečně nikdo. (Hraje se o 10% hráčů, co někdy zaplatí a o 0,01% hráčů, co hodí do hry 50% všech peněz.)

Čechů se týká jen problém "malé skupiny". Je nás málo. Servis pro češtinu jde logicky jako poslední v řadě. To je toho...

Ale ty jsi vubec nepochopil co jsem tam psal. A ano jsem hrac co obcas tu kartu vytahne:) A kdyz uz si neco zaplatim,proc bych nemohl kritizovat. Treba nastane doba,ze uz nezaplatim nic,kdyz prekroci urcitou hranici. Ale to ukaze dalsi vyvoj. Momentalne je to pro me tale Free to play.
 
Je to stejné jak to že se nedokáže schovat zvolena obranná armáda jako v pvp. Ty jednotky, tam jsou na prvním místě uplne zbytecne
 
Nahoru