Zprávy - možnost odpovědět na konkrétní příspěvek

chlastakov

Komentátor
Současný stav:

Když chci odepsat ve skupinové konverzaci konkrétnímu člověku a mezitím se začalo řešit něco jiného, stává se diskuze velmi nepřehledná. Nejvíce je to znát např. v náhozových vláknech, kde po přidání další budovy musím nához předchozí zapisovat nakonec a nemohu jej přidat pod původní budov.

Nápad:

  • Každý příspěvek ve skupinové konverzaci by měl pod sebou malé tlačítko "odpovědět".
  • Po přidání takovéto odpovědi by se zařadila pod původní příspěvěk, nikoliv až na konec konverzace. Zařadila by se za předchozí odpovědi, podobně jako to funguje např. na Facebooku.
  • Pro zjednodušení by odpověď již tlačítko odpovědět neměla, tedy by se odpovědi nevětvily do nekonečna.
  • Tyto odpovědi by mohly jít "sbalit", pokud je nechci číst a tím mít větší přehled v celém vlákně.

Zkoušel jsem nápad hledat zde na fóru:

Ano
 

DeletedUser

Host
Napiš dotyčnému osobku a je to... Skupinové konverzace nejsou od toho, aby se spolu bavili dva lidé. Návrh mi přijde zbytečný. To s tím nahazováním jsem nepobral, vypadá to, že v tom máte celkem mišmaš.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

chlastakov

Komentátor
To právě vůbec nebylo míněno jako diskuze dvou lidí. Naopak, na dané téma se často baví lidí více a bylo by užitečné tuto diskuzi seskupit. Stejně tak by zápis náhozu pod danou VB pomohl přehlednosti. Přemýšlel jsem o hodně způsobech, jak vylepšit náhozová vlákna tento by dle mého názoru byl nejvíce univerzální a zároveň řešil více problémů.
 

Acodeti

Komentátor
Před pár týdny nebo možná už měsíci zavedl zajímavé řešení Discord, kdy se dá odpovědět na nějaký příspěvek a citát z onoho příspěvku včetně autora se objeví drobným písmem těsně nad mou odpovědí.
 

Svatej

Legenda
Před pár týdny nebo možná už měsíci zavedl zajímavé řešení Discord, kdy se dá odpovědět na nějaký příspěvek a citát z onoho příspěvku včetně autora se objeví drobným písmem těsně nad mou odpovědí.
To není řešení unikátní pro discord. To najdeš i tady na fóru. :rolleyes:
Napiš dotyčnému osobku a je to... Skupinové konverzace nejsou od toho, aby se spolu bavili dva lidé. Návrh mi přijde zbytečný. To s tím nahazováním jsem nepobral, vypadá to, že v tom máte celkem mišmaš.
Občas se stává i mě, že mám potřebu reagovat třeba v pokecové konverzaci na příspěvek zaspamovaný někde nahoře.

PRO
 
Nahoru