Zprávy od bota

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser11359

Host
Ahoj, už na všech světech mi přišla zpráva od bota, vždy má jiné jméno (bbdfbaeccc, fdceadfcee, aecdcfedaebefe, aasdbbcfbaddb...) jež obsahuje následující:
"Kelef, ahoj. Na stránce, pokud není obtížné dát, prosím Jako.
nejaka URL
Taky Vám tato zpráva přišla? Pokud ano, bude se nějak bojovat proti těmto botům ve hře, i proti programům třetích stran?
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser11297

Host
Také mi to přišlo. Ale pouze na E, tak jsem zprávu smazal a dotyčného nahlásil. Nic dalšího mi zatím nepřišlo.
 

DeletedUser7592

Host
Prislo to vetsine lidi od nas v cechu a i nekterym mym pratelum. V budoucnu to bude asi castejsi. Zvykej si :)
 

Arthoris

Odborník
Tak ve většině her tohle probíhá (viry, podvody atd...když teda nějaký chytrák nato klikne.), a teď je to už i zde, takže s tímhle se musí vždy počítat.
 

Svatej

Legenda
Zpráva ve znění "LordFrunDor, ahoj. Na stránce, pokud není obtížné dát, prosím Jako. (nejaka URL) Mi přišla na postupně na světech: E,B,C
Dost mě to štve, lze se proti takovému spamování bránit?
 
Naposledy upraveno moderátorem:

Arthoris

Odborník
No, už podle toho nesmyslu je vidět, že to nějací cizáci překládali v googlu :). Ale mělo by se tomu bránit tak, že pokud ti tohle přijde. tak nahlásit na podporu a oni by ten účet měli zablokovat a ty tu zprávu smazat. Ale těch účtů je asi založených více, tak prostě dělat to pořád touhle metodou. Jinak příště to radši nedělej, páč ten škodlivý kód ti prostě pronikne ale samozřejmě antivir ti to nahlásí, a tak si myslíš, že je to ok ale není. Teď jsou takové viry, že můžeš mít antivir, jaký chceš a je to to prd platné ale samozřejmě je to nutnost mít.
 

DeletedUser12569

Host
Taky mi to došlo, jsem zvědav, jestli se na to někdo koukne z povolaných - vzhledem k tomu, že ve hře zadáváš čísla karty, tak to může být i jinak škodlivé...
 

Henzisek

Znalec
Support ví o těchto zprávách. Tito hráči jsou zpravidla jednorázoví a postupně budou banováni. Bohužel je v jejich možnostech si založit další účty.

Technici pracují na systémovém řešení tohoto problému.
 
Naposledy upraveno:
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru