Zprávy X Světy

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

Henzisek

Znalec
  • Oblast hry: Zprávy
  • Současný stav:
  • Nápad: Pokud potřebuji svolat hráče např. na obléhačku případně sdělit důležitou zprávu. Tak pokud to pošlu na světě B hromadnou zprávu ale cechovník je zrovna na světě X..Y tak se to nedozví. Nešlo by vytvořit možnost aby tato zpráva se odeslala tomuto uživateli i na jiné světy, případně aby zprávy byly sdílené napříč světy. Tzn. jedna poštovní schránka pro všechny světy.
  • Zkoušel jsem nápad hledat zde na fóru: NE

Budu rád za kladné hodnocení :D
 
Naposledy upraveno:

DeletedUser9628

Host
Jen to ne, mít jednotnou poštovní schránku byl byl strašný zmatek. Pokud chceš co nejdříve sehnat cechovníky, pořiďte si skype nebo si na sebe dejte telefonní čísla ;)
 

Henzisek

Znalec
Skype je taky možnost, ale ne všichni do toho půjdou.

A pokud v hlavičce bude svět např. že odeslal Henzis B. Tak zmatek nemusí být. Nebo barevně, jako štítky v klasické poště :)
 

DeletedUser9061

Host
Bohužel také nemohu souhlasit s tímto nápadem. Světy jsou od sebe odděleny a jediné co mají společné jsou "diamanty", a tak by to mělo zůstat. Opravdu by v tom byli zmatky.
 

DeletedUser6375

Host
Taktéž nesouhlasím, sice by v tom nemusely být při určitých úpravách nějaké větší zmatky, ale jak píše Lawnot, světy by měly zůstat krom diamantů oddělené... na druhou stranu není problém mít v prohlížeči otevřené třeba dva světy najednou a občas překliknout z jednoho na druhý, jestli je vše v pořádku :)
 

DeletedUser2298

Host
Mám dojem, že při začátku hry byly pošty společné.. a byl to strašný zmatek, kdy jsem netušil s kým si vlastně píšu.. a nebo si člověk musel pamatovat strašné kvantum informací o hráčích.. Takže tohle - návrat do historie - bych opravdu nečekal.. už to bylo a neosvědčilo se to
 

DeletedUser3139

Host
Jo, jo, judasi, pravdu říkáš! Maglajs to byl neuvěřitelný. :cool: Taky s tím nesouhlasím! :cool:
 

DeletedUser11359

Host
Taky jsem proti. Byl by to šílený zmatek.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser2237

Host
a nestacilo by aby tyto hromadne zpravy z jinych svetu sli do jine zalozky? stejne jako je prijata odeslana a napsat tak pridat zalozku na tyto zpravy tak aby se to nemichalo do zprav z daneho sveta.

Rict jen jsem proti bude v tom zmatek umi jak koukam kde kdo ale pomoct dotahnout treba napad do konce ku spokojenosti vsem to ne nejlepsi rict rovnou ze ne.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser9628

Host
Heh, dotáhnutí nápadu do konce má na starost ten, kdo dotyčný nápad pokládá, respektivě měl by se aspoň na chvíli nad tím pozastavit a zjistit i nějaká případná proti, tím by třebas hned zjistil, že by v tom byl hned zmatek a rozvinul by tak svůj nápad. Nápad se záložky je nadějný, ale bohužel po zkušenosti z cechovního fóra, kdy většina hráčů ignorují nebo přehlíží další záložky, jsem proti - byl by v tom zmatek.

Kdyby každý člověk, který je proti nápadu, by musel vymýšlet nějaké zlepšení, tak je tu mrtvo a nikdo nic nepíše ;)
 

DeletedUser2059

Host
Tak abychom pořád nesouhlasili, zkusme to trochu upravit.
Myslím, že by mohlo stačit něco jako upozornění, které informuje hráče, že ho právě někdo namotivoval nebo zušlechtil. Mohlo by se tam objevit podobné okénko "Na Brisgardu přišla zpráva - téma: Cechovní války"
Myslím, že by to mohla být vyváženina mezi otravováním hráče ve všech světech blikáním mezisvětových zpráv a sdělením informace.
Také by tu pak mohla být možnost vypnout tuto funkci...
 

Henzisek

Znalec
No pokud si to srovnám s klasickou poštou, pokud máte více emailů, tak vše chodí taky do jedné schránky a jednotlivých záložek. Pokud zas odesílám poštu, můžu vybrat z jakého účtu to chci odeslat.

Mohly by být jednotlivé záložky 5, 4 pro jednotlivé světy a jedna kde bude souhrn.

Sám mám cca 8 emailů, ne proto že bych chtěl :), a orientuji se v tom celkem dobře. Ale pravda, je na to sofistikovaný software.

Byl to nápad a klidně ho dál rozviňte.
 

DeletedUser2451

Host
Krátce a jasně jen to ne,Proč ? Byl by tu nehorázný zmatek. To to je jeden z nejhorších nápadů, které jsem tu četl.

HENZIS čekal jsem od tebe víc a lepší.
 

Henzisek

Znalec
Já sem četl horší. Jen nechápu v čem bude zmatek?

A ber to jen jako nápad. Stejně nevěřím že by byl implementovaný.
 

Thesseus

Znalec
Na účtu Ivosak14 tady na foru má přístup víc lidí, že? Některé zprávy jsou klasicky hnusný jak cesta do práce a některý zas mimořádně chytré a nápadité, to si jinak nedovedu vysvětlit.

K nápadu: nebudu říkat jestli bych ho chtěl nebo ne ale pokusím se spíš jen vyjádřit se objektivně. Myslím, že nápad je to užitečný, jen to chce dotáhnout do konce. Zmatek je nesmysl, je snadný to takhle zavrhnout ale ono by stačilo pár opatření jako píše ThomasJir a další, co se nad tím zamysleli.

Hlavně ta možnost vypnout a zapnout pokud by to někdo nechtěl. jednoduché. Ale mám pocit, že o širším uživatelské nastavení prosit INNO je jako perly sviním házeti :) vypnout a zapnout je tu možnost akorát HW akceleraci a cizí animace a přitom bych uvítal tolik věcí co by se nechali nastavit..
 
Naposledy upraveno:
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru