Ztrata surovin pri obchodovani

  • Zakladatel vlákna DeletedUser3370
  • Vytvořeno
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser3370

Host
Stalo se nekomu z Vas, ze jste vymenili suroviny a ty se nepridaly Vasich zasob? Me vcera po druhe, co jsem s toho vsiml, nevim, jestli je to chyba u me (zda jsem neco prehledl), nebo se to deje nepozorovane vice lidem.

Jedna se o vymenu 50ks soli za 51ks skla vcera ve 15:36 hod.
Kdyz jsem se dival na seznam zasob vcera ve 17:24, sklo se mi nepripocitalo. Restartoval jsem browser i pouzil jiny, nepomohlo.

(mel jsem stejny problem mozna tyden zpet se drevem)

Posilam screenshoty logu v inkriminovany cas a stav zasob v 17:24 (porizeno vcera hned po incidentu pro ucely supportu).

Od vymeny mi zadne sklo neubylo, presto vidim po vymene 51 kusu vychozich 44ks. Ani jsem na trh zadne dalsi nepridaval, aby se mohlo odecist.

actual.jpgsklo.jpgsklo2.jpg
 

DeletedUser5057

Host
špatné obchodování

už po několikáté se mi stalo že mi proběhl obchod moje zboží odešlo ale já nic neobdržel a už mně to přestává bavit něco budovat starat se a nic stoho nemít, :mad:
 

DeletedUser

Host
Zkoušel jsi aktualizovat okno, případně smazat cookies a cache?

Pokud ano, obrať se na herní podporu
 

DeletedUser5057

Host
to jsem neskoušel pomazat ani nevím kde to je nehraju tuto hru dlouho.
 
obchod

prodaval jsem 30 vapence za 30 zeleza vapenec mi odebralo a zelezo nepripsalo stalo se to pred dvema dnema, stava se to nebo jenom mne?
 

DeletedUser2298

Host
Pokud se ti nezdá co provedl obchod - napiš na support ( odkaz v mém podpisu) - tam se na to můžeme přesně podívat jaký byl pohyb zboží na tvém účtu... na foru se tohle vyřešit nedá..
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru