zvednutí lvl na útočných VB

  • Zakladatel vlákna DeletedUser9844
  • Vytvořeno
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser9844

Host
Ahoj,
v oznámení o aktualizaci bylo psáno, že INNO připravuje nějaký předmět, který zvedne každou útočnou budovu o jeden level. Nevíte jak to s ním vypadá?
PS: na mé 2 předešlé otázky nikdo neodpověděl, tak snad se tahle odpovědi dočká....
 

DeletedUser2059

Host
Tohle se tu už řešilo, ano, k jistému zhodnocení těchto budov dojde, ale datum není známo, až bude, určitě se to všici dozví.
 

DeletedUser

Host
A ti co mají všechny off budovy na úrovni 10 ostrouhají nebo také něco dostanou? Pokud nic nedostanou, tak se mi to zdá nespravedlivé.
 

DeletedUser2298

Host
Právě že v tom předběžném oznámení se psalo něco v tom smyslu, že VB budou mít více levelů.. a ti co mají aktuálně VB na max. obdrží předmět, co ten level o něco zvedne ( okamžitě) - zatím se ale nic neví 100% a určitě bude před touto změnou ofic. oznámení na foru, kde to bude i přesně popsáno, co a jak bude fungovat.. ale to vše až to bude aktuální ;-)
 

DeletedUser9844

Host
S tou nespravedlností bych se tady moc neoháněl. Nezapomínejte, že ten předmět je kvůli tomu, že byly sníženy útočné bonusy z 5% na 3%. Tak je to taková malá kompenzace. A je veeeeliký rozdíl jestli bojujete na příběhové mapě s bonusem 150% nebo 90%.....Já osobně teď stojím proti průmyslovým jednotkám s bonusem 100% a dávají mi pěkně na frak i když bojuji s jednotkami pokrokovými. Takže nespravedlnost je to maximálně v tom, že hráči, kteří hru začali později budou mít dobývání na příběhové mapě skoro dvojnásobně obtížnější, než ti, kteří mají mapu už kompletně dobytou.
 

Dan 77

Veterán
Souhlasím trochu s Popikem.

[SPOIL]Ten předmět k okamžitému navýšení útočných VS o jednu úroveň můžeme tak trošku brát jako kompenzaci za snížení útočného a obranného bonusu na 3 % u jednotlivých úrovní. Ale jestliže by nebyl navýšen i celkový počet úrovní, hráči s maximální úrovní VS by nedostali nic (otázka je, jestli by to bylo nebo nebylo spravedlivé, k tomu se ještě vrátím). Jestliže tento předmět k okamžitému navýšení úrovně dostanou jen ti, kdo už mají VS na maximální úrovni, jak píše judaspriest, bude to určitě dost nespravedlivé pro ty s VS na nižší úrovni (a nemluvě o tom, že na každou vyšší úroveň je třeba dát víc bodů). Nejspravedlivější by bylo, aby ten předmět dostali všichni a zároveň se zvýšil počet úrovní VS. Ale to se prostě ještě uvidí, jak přesně to bude vypadat...

S těmi bonusy a nevýhodou pro ty, kdo začali hrát později, souhlasím nejen kvůli dodatečně sníženému bonusu v útoku, ale také proto, že se jim nebude moc dobře navyšovat úroveň nejen útočných VS kvůli jejich stagnaci (přispívání bodů na VS kvůli jejich velkému počtu všeobecně stále upadá). Takže ti, co už mají VS dávno na max. úrovni, by nemohli a ani nebudou moci mluvit o nespravedlnosti, když k tomu stejně nedojde a pravděpodobně o nic nebudou ochuzeni.

[SPOIL]Ale, no já jsem většinu Kanady a Mexika dobýval s průmyslovými jednotkami bez bonusů do útoku, nakonec i s 10% bonusem. Jenže velmi záleží na kombinaci typů jednotek, pokud je fakt zákeřná, dá se to těžko tak jako tak, méně zákeřná kombinace jde porazit i se 125% bonusem, která se na mapě vyskytuje, i když velmi obtížně. Šlo tam tímto stylem bojovat, i když mi taky dávali na frak a šlo to ztuha (velké ztráty jednotek). Ale popravdě tam, kde byla fakt zákeřná kombinace, jsem už ale musel výjimečně sáhnout do skladu zboží, abych takové sektory koupil (minimálně třetinu sektorů) - obvykle ale sektory nekupuju, pokud mi to nezadá úkol během eventu. Na dokončení dobývání nejtěžší provincie Wenoevre už konečně využiju pokrokové jednotky, snad to půjde líp a nebudu muset zase výjimečně sahat na zboží.[/SPOIL][/SPOIL]
 
Naposledy upraveno:
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru