Zvuky chatu a zpráv

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser10522

Host
Ahoj,jak je již napáno v názvu,tak mě napadlo ,jestli by nebylo dobrý nechat udělat nějaký zvuk,když vám někdo napíše...ať zprávu nebo šeptání. Když mám více lidí na drátě,tak v tom mám dost zmatek a nějaký probliknutí,i přes to že mám veliký monitor mi moc nepomáhá. děkuji :)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser2059

Host
Ten chat ještě není zcela vyvinutý, od svého zavedení se už několikrát zlepšil, ale nikdy nevíte jestli třeba v cechcovním chatu někdo nepíše. Myslím, že je to dobrý nápad. Zavést do hry zvuk není nic obtížného.
 

DeletedUser3139

Host
Tak tohle mi fakt nedá, abych se neozval. To co Thomasi píšeš, mně fakt pobavilo! Sice máš určitě pravdu, ale asi si zapomněl, co tu hrajeme za hru a hlavně jaký super tým jí programuje! Některé chyby slavnostně oznámí jako odstraněné a když se zadaří tak fakt na pátý pokus chybka zmizí (auta jezdící bokem a mizící v horách :rolleyes:). To že se chat zlepšil je sice pravda, ale řekl bych, že za dobu co hra jede, tak by mohl být ne v KLDR v sedmdesátých letech, ale o nějaký ten rok dále! :cool:
Jen těch dobrých nápadů na zlepšení hry co už tu bylo! A které určitě nikdo z tvůrců ani nečetl (i když těch špatných bylo taky na tuny). V jiných hrách se chyby odstraňují bez reklamy a obratem, tady pouze při aktualizacích a mně osobně to připadá, že to je spíše výkaz práce pro nadřízené, aby bylo vidět že jsme toho zase dost udělali.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser2059

Host
Neboj se Jipi, dobré a špatné nápady se třídí, ale často slyším, že se nikam neposílají, a to je nepravda. nebudu říkat více, ale už se chystá taková novinečka :)
 

DeletedUser3139

Host
Ježkovi oči (to mám z Foglarovek), novinečka! Zase nový pogrom??? Ale vážně, to že k třídění dochází, to vím a dokonce tomu i věřím. A že to není jednoduché je mi jasné taky. Ale bohužel, to funguje dobře pouze tady u nás. Že to funguje i v INNO, tak tomu nevěřím ani za mák. A že by ,,novinečka" byla alespoň úplně mrňavoučký bičíček na programátory, tak tomu nevěřím taky. :cool:
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru