Nové profilové příspěvky

4 nejčastější lži:1. miluju tě 2.platbu už jsme poslali3.zrovna jsem ti chtěl volat4.až mě zvolíte,udělám tu pořádek
a tyto dvě území jsem získal. Po té jsem objevil i druhou zemi, Dunkelwald, a splnil jsem tím úkol, dostal jsem nový:,,Pronikni do 3 území Pfefferbergu". No, a jak už jsem avizoval, tak dvě už byli moje, takže zbývali další dvě, a problém je v tom, že do mého území nemohu proniknout, tedy nemohu splnit tento úkol. Tak bych se chtěl zeptat, co mám dělat.
Předem děkuji za všechny reakce a rady
Hraji ve světě Fel Drengh
ahoj, mám takový dost velký problém. Chtěl bych se zeptat hlavně zkušených hráčů: jsem ještě v raném středověku(5 bodů do vrcholného) a po dobytí Maktabu jsem dostal v hlavní úkolové řadě dostal úkol:,,Objev dvě území severně od Maktabu". No, a jelikož mám hodně zboží, tak hodně vyjednávám, nejdříve jsem objevil levou zemi, tedy Pfefferberg, která má 4 území a jelikož jsem si mohl dojednat 2 území, využil jsem toho,
ahoj, mám takový dost velký problém. Chtěl bych se zeptat hlavně zkušených hráčů: jsem ještě v raném středověku(5 bodů do vrcholného) a po dobytí Maktabu jsem dostal v hlavní úkolové řadě dostal úkol:,,Objev dvě území severně od Maktabu". No, a jelikož mám hodně zboží, tak hodně vyjednávám, nejdříve jsem objevil levou zemi, tedy Pfefferberg, která má 4 území a jelikož jsem si mohl dojednat 2 území, využil jsem toho,
Tak nepomohlo. Na podporu se nedostanu, protože mě to napíše že hráčské jméno neexistuje. Je nějaký přímý email bez přihlášení ?
trojan1673
trojan1673
Zkusím tě najít ve hře.
Jsi tam, existuješ :)
Kazatel Anton
Kazatel Anton
tak aspoň něco :)) děkuju Troj na podporu jsem se nakonec dobouchal pomocí tiketu, tak snad to bude rychle :) mě cechouni sežerou ... expe cvc cechovky to zamrzí ve čtvrtek
trojan1673
trojan1673
To jo, ale nejste jediní, u nás taky nemůžou do hry :)
Ahoj Troj. Potřeboval bych prosím pomoc ,už mě nenapadá jak jinak bych si poradil. Nemůžu se dostat do hry, protože mi to neustále píše, že mé uživatelské jméno neexistuje ,nebo je používané jiným hráčem : ( přihlašovací údaje mám pořád stejné , uložené v pc a nikomu jsem údaje nezděloval. Na podporu mě to nepustí z toho samého důvodu. . Tak už opravdu nevím. Díky Kazatel Anton
trojan1673
trojan1673
Ahoj,
zkus se obrátit na podporu, ale ještě vyzkoušej vymazat cookies. Určitě to bude první, co ti napíší.
Pak dej restart pc, uvidíme zda to pomohlo. Sem tam to zabere, ale nejsi sám, je vás víc.
Tak nevím ale postihy z té cechovní bitvy mi snižují obranu i v cechovní expedici mám pocit jak tak koukám.
Jo ty avatary to je skvěle zpracované, všechna čest, omluva, příště ti tam psát nebudu, ono nedošlo hned, že je to sekce návody a ne konverzační vlákno.
pardon, jinak teď už se v tom fóru nevyzná skoro vůbec nikdo :))
tohle podsvícení mi nepřijde pro každého čitelné
pod Návody co aktualizuju prosím nepište své komentáře, nejsem v FoE týmu abych to mohl hned zamknout
když tam bude chyba tak mi ji můžete napsat do zpráv, nebo sem pod tento příspěvek co mám na profilu