Diskuze ke kolonizaci pásu planetek

Us se docela tesim ale vic jak nový věk me potěšilo tych 7 expanzí ktere prináši nova doba což jestli se nepletu je 112 ctverecku a to přijde docela vhod vzhledem ktomu že poslesni dobou stavím nove eventove budovy na ukor starych mene vyhodnych.
 

d arvit

Odborník
No moc to zatím nechápu, musím to nejdříve vidět. Pokud ale platí to co tu píše GENS35, že ztratíme marsovskou kolonii a s ní vše co v ní máme, co jsme do ní vrazil surovin a úsilí, tak je to pěkně zákeřná rána ze zadu do žeber. Ta nová VB je ještě méně užitečná jako Hrad Himedži, který jsem sice postavil, ale zase zbourám, protože zabírá jen místo a vyrábí to, čeho mám tolik, že to mohu sám rozdávat.
to tě fakt trápí těch pár zdrojů a FB co jsi do ní dal??
už v půlce výzkumu jsem jí přestal budovat a zkoumat její další rozšíření a na konci výzkumu už nebyl důvod tam chodit, at si jí klidně vezmou..
HH je super, jen ho musíš dotáhnout na 60+, nová budova je z mého hlediska nepotřebná stejně jako virgo a když si představim ty náklady na levlení...
 

Kayro

Znalec
Ja nechapu proc chteji tu marsovskou kolonii zahazovat kdyz je to vlastne jen lepsi ekvivalent k pristavum a jejich ruda se pouzivala i v marsu.Tim nechci rict ze pro ni budu plakat ale nedava mi to smysl.
 

Svatej

Legenda
Jak teď byly bonusy na mince+kladiva k narozeninám, tak jsem využil příležitosti a spálil na výběr všechny boostery za 3/4 roku
mpOE.png
Takže ztrátu pár mincí a kladiv fakt nevidim jako takovej problém... Mnohem víc jsem ztratil obyčejnym placením zbytečnejch výzkumů potřebných pro pohyb vpřed a "upgradováním domečků" během průchodu zbytkem stromu výzkumu.
To že člověk ztratí přístup k přímé výrobě marsovského zboží a je odkázanej na eventový+speciální budovy v hlavnim městě mi přijde asi jako jedinej bratelnej argument, kterej tu ani nezazněl! :D A i tady se dá argumentovat že pokud člověk není diamantovej strýček skrblík, tak mu cesta do konce marsovky trvala pár LET. Vzhledem k tomu že inno plive jeden event za druhym by takovej hráč měl mít na skladě jednu dvě budovy na zboží. ;) V případě že do toho někdo ty vyšší desítky tisíc/nižší stovky tisíc Kč dal aby to proletěl rychle, tak to udělal na úkor své připravenosti. Čili chyba na straně hráče ne Inna.
 

traktorista

Odborník
No, asi počítají že holt se nastaví spousta StarGazerů, čímž se problém surek Marsu vyřeší.

(Mince, říkal tady někdo mince? Poradí mi někdo za co mám těch 30G mincí utratit snadno a rychle?)
 

weri85

Komentátor
No, asi počítají že holt se nastaví spousta StarGazerů, čímž se problém surek Marsu vyřeší.

Není potřeba stavět SG. Hned na začátku výzkumu se ti zpřístupní výrobny na marsovské zboží a rudu přímo ve městě (budovy 3x3 vyžadující dvouproudovku).

(Mince, říkal tady někdo mince? Poradí mi někdo za co mám těch 30G mincí utratit snadno a rychle?)

Kup si pár bodů :)
Taky mám hromadu mincí, asi tak na 10k bodů. Ale kdo to bude všechno naklikávat, že jo...
 

DeletedUser16003

Host
Super, že se zase někde pohneme. Ale čekal jsem, že tu velkolepku udělají tentokráte jen pro tento věk a vyšší (např. při jejím nákupu bude potřeba led). Dlouho se o tom na světovém diskutovalo, tak nevím proč je to zase pro všechny i ty co jsou v žleezné době.
 

DeletedUser17617

Host
píše se tu o nové VB - která bude dávat ( občas - podle % ) nějakou kořist za to že budeme vyjednávat
opravdu budou hráči ( bojovníci ) kteří místo bojů přejdou na vyjednávání ? :)
 

weri85

Komentátor
píše se tu o nové VB - která bude dávat ( občas - podle % ) nějakou kořist za to že budeme vyjednávat
opravdu budou hráči ( bojovníci ) kteří místo bojů přejdou na vyjednávání ? :)

Odměna je pro prvních pár vyjednávání. Při levelu 91 je to pro 9 vyjednávání. Takže bojovníci určitě nepřejdou na mírovou cestu, spíše si dají každý den pár vyjednávání a pak se to bude řezat hlava nehlava...
 

d arvit

Odborník
a nebo se na ní vykašlou úplně a budou mít klid.
na lvl 90 bude stát kolem 90k bodů, na lvl 67 (kde by mělo být 8) skoro 40k
investovat tolik FB, místo ve městě a surky aby mi párkrát za měsíc padlo 200fb nebo pár dia, děkuji nechci
 

sir mcbacon

Komentátor
píše se tu o nové VB - která bude dávat ( občas - podle % ) nějakou kořist za to že budeme vyjednávat
opravdu budou hráči ( bojovníci ) kteří místo bojů přejdou na vyjednávání ? :)
Dávat vb, ktera nelze postavit v nějaké době, je podle mě úplně zbytečný nápad a nijak hře nepomůže. Sám jsem v koloniálu a do dob, jako je ledovka, nepůjdu ještě dlouho. Tuto vb chci, kvůli tomu, že aktivně vyjednávám každý den, postavit co nejdříve
 
píše se tu o nové VB - která bude dávat ( občas - podle % ) nějakou kořist za to že budeme vyjednávat
opravdu budou hráči ( bojovníci ) kteří místo bojů přejdou na vyjednávání ? :)
Ja himedzi tahal do 60 a vytahnu znej prumerne 300-500 bodu tydne + dalsi odmeny
A jelikos je tato budova stejna jako himedzi akorat misto boju se na ty odmeny musi jednat což mi nevadi porotoze ja jednam i bojuju us dlouhodobe sice nejednam tak casto ale tych 8 jednani dene me nezruinuje kdys o tom vim predem a muzu si s prichodem nove doby udelat mesto aby dostatecne pokrylo novou dobu a minulou dobu surovinove.
A jinak stema mincema doporucuju prubezne podle chuti kupovat Fb me se takhle uspesne dari drzet stale 1 MLD minci jelikos vim ze vic zatim nepotrebuju
 

DeletedUser15760

Host
Ahoj sice to sem nepatří ale nemohl jsem to tu najít a tohle vlakno je aktivní je nějaká možnost jak zamknou VB před náhozy ostatních viděl jsem jak můj soused měl budovu měl tam body ale přihodit jsem nemohl víte někdo?
 
Nahoru