Diskuze ke kolonizaci pásu planetek

weri85

Komentátor
technická otázka - když přejde do nové doby nebude mu ta VB produkovat už led??

Transportér dává medaile, pokud jsi v budoucnosti nebo starší době, pokud jsi v ledovce a dál, tak dává speciální zboží (orichalkum promethium, atd.). Takže když budeš v nové době, produkuje všechny druhy speciálního zboží, nejen led.
 

Fotřík 1.

Komentátor
Transportér dává medaile, pokud jsi v budoucnosti nebo starší době, pokud jsi v ledovce a dál, tak dává speciální zboží (orichalkum promethium, atd.). Takže když budeš v nové době, produkuje všechny druhy speciálního zboží, nejen led.
Da pri vyberu nahodne jeden druh specialniho zbozi.
 

dudasek

Znalec
technická otázka - když přejde do nové doby nebude mu ta VB produkovat už led??
wiki: ""Od Arctic Future kupředu vyrábí kosmický dopravce za 24 hodin určité množství zvláštního zboží . Speciální zboží je náhodného typu z aktuální nebo předchozí doby. V dobách před Arctic Future se místo toho vyrábějí medaile.""

zvláštní zboží=Promethium,Origalchum,Marzovní ruda a Arktický led(neberte mě za slovíčko to zboží znám jen z doslechu...možná ty názvy nejsou úplně přesně,ale pro info to stačí).
 

d arvit

Odborník
díky, popisek na wiki jsem nečetl, jen to co se řikalo a z toho jsem pochopil že vyrábí speciální zboží dané ery a pokud doba nemá speciální zboží tak medaile, to že je tam předchozí nebo současné jsem nevěděl..
edit: tak v popisu je to napsáno tak nejednoznačně že opravdu nevim jestli náhodně ze všech dob i medaile nebo jen současnou a předchozí dobu..
 

Fotřík 1.

Komentátor
díky, popisek na wiki jsem nečetl, jen to co se řikalo a z toho jsem pochopil že vyrábí speciální zboží dané ery a pokud doba nemá speciální zboží tak medaile, to že je tam předchozí nebo současné jsem nevěděl..
edit: tak v popisu je to napsáno tak nejednoznačně že opravdu nevim jestli náhodně ze všech dob i medaile nebo jen současnou a předchozí dobu..
Od Ledovky vys dava specialni zbozi nahodne ze vsech dob od Ledovky vys az po aktualni dobu. Medaile ne. Takze v SAAB dava promethium, orichalkum, rudu, led. Nahodne jeden druh z nich. Overeno, uz mam level 70.
 

DeletedUser8622

Host
čus,prosím ,nevíte jestli se bude dát vylepšit socha cti??
nenadávat..nikde jsem to nemohl najít.(
 

DeletedUser13480

Host
Všechny jednotky téhle doby jsou prakticky nepoužitelné. Ještě nikdy snad nebyla éra, kde by člověk nepoužil jedinou novou jednotku. Zde na konci výzkumu jsme se konečně dočkali.
 

Svatej

Legenda
Pokud armáda 2x ocelový hlídač(těžká-mars) +6x tulák projde beze ztrát tam, kde 2x drtič (těžká-KPP) +6x tulák neprojde vůbec, tak je třeba rebalancovat jednotky.
Všechny éry po budoucnosti (led, oceán, mars, planetky) jsou na časové přímce FoE světa ve stejném úseku. (odehrávají se současně)
Z toho by logicky vyplýval argument že by jednotky těchto 4 dob neměly být výrazně odlišné co se síly týče. Že by měly být vyvážené mezidobově.
Jenže InnoGames tento logický závěr nedodrželo už v oceánce kdy vydalo silnější jednotky než v ledu. :D

Tudíž navrhuju buďto za a) vyrovnat statistiky jednotek oceánu, ledovky, marsovky a planetek tak aby byly všechny vzájemě vyvážené.
nebo b) pokračovat v trendu a vyrovnat statistiky jednotek KPP tak aby byly silnější než jednotky marsu.

Takto je v tom bordel, když je to 3x jednak a po čtvrté druhak.
 

Svatej

Legenda
Mimochodem, líbí se mi celková barevná škála a grafické zpracování KPP kolonie. :) hezčí byla snad jenom oceánka.
 

DeletedUser4810

Host
Ahoj všem,
souhlasím s tím, že jednotky se opravdu nepovedly, asi nejhorší je Drtič, to je prostě trapas !!
Přesně tak - dám u stejných jednotek ocel. hlídače a 7 tuláků a projedu beze ztráty jediné čárky a dám Drtiče a bitvu projedu = cože ?!
Prostě dosah 2 u drtiče je nesmysl !!
Prostě celkově jsou jednotky nové doby slabota !
 

DeletedUser4749

Host
Chtěl jsem se zeptat, jestli už někdo našel využití pro některou novou vojenskou jednotku, ale koukám, že asi ne.
 
Nahoru