Diskuze k Halloweenu

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser11457

Host
to už je někdo fakt u 12ky jo? já mám 10 a myslel sem si, jak nejsem dobrý... :D
výroba mi ale dojede až za 3 hoďky, tak smolevic a 24hodiné produkce taky jen tak nedokončím (až za den, překvapivě) :D
 

Milford78

Turista
hm, já teď musím rozšířit vesnici, abych měl místo na postavení hrnčířské dílny pro splnění úkolu... nechce se mi bourat budovy... :-/
 

DeletedUser4810

Host
Zdar,
lidi, jak jste na to s odměnami?
já splněno 7 úkolů:
1x 20 dia
6x 5 od zboží - super bonus = haha
zatím jsem celkem zklamán
proč tam nejsou pevné = dané odměny, ale ty náhodné ?!!!!
jak je vidět, automat , nebo-li náhoda zase ukazuje svou sílu ?!!!
ha, splněn 8 úkol a opět 5 od zboží a pořád mi to dává drát, který vyrábím v bonusu ?! - ach jo !!! a tak jsem se na ten event těšil a zatím tedy super zklamání ?!!!
 

DeletedUser8622

Host
soutěž

čauky..
skončil ksem 12. úkolu a končím,protože ty "odměny"..no škoda mlčať..((
 

DeletedUser

Host
Prosím vás znamená úkol Připrav se na Halloween - dekoruj nebo zemři. děkuji za vysvětlení.
 

DeletedUser11526

Host
Matesov, to jsi asi zabloudil, tady je diskuse o strašidelných úkolech...
BTW, ten úkol č. 10 se podařilo splnit jen z poloviny, když jsem zboural výrobnu, sklad a kulturu.
Ale když to postavím, nic se neděje (?)
Pořád mám splněno jen 3 ze 6...
 

DeletedUser

Host
Stanley Tweedle: Musíš prodat 1 dům, 1 dílnu, 1 sklad, 1 kulturní budovu, 1 dekoraci, 1 cestu

matesov: mám splněno 12 ůkolů a za tu dobu 2x 20 diamantů, jinak snad skoro pořád padalo zboží
 

DeletedUser11526

Host
vodko, díky - popis je dost zmatený, spíš z něj vyplývalo, že mám něco postavit...
Jdu na to.
A ty dílčí odměny snad nemá cenu řešit, tady jde hlavně o ten strašidelný zámek :)
 

DeletedUser4810

Host
Stanley Tweedle - to jsi trochu vedle asi ty !!!!
téma se jmenuje - Diskuze k Halloweenu = může se tu řešit co chceme!!!!
můj dotaz se týká odměn za úkoly = tak pokud nemáš co k mé otázce, tak nepoučuj !!!

děkuji




Matesov, to jsi asi zabloudil, tady je diskuse o strašidelných úkolech...
BTW, ten úkol č. 10 se podařilo splnit jen z poloviny, když jsem zboural výrobnu, sklad a kulturu.
Ale když to postavím, nic se neděje (?)
Pořád mám splněno jen 3 ze 6...
 

DeletedUser11297

Host
Tak zaprvé: odměny jsou, až na poslední tři, náhodné, takže dostanete to, co se vylosuje, tak jako u klasických opakujících se úkolů. Bylo to tak i loni, nevím na co si stěžujete. Nebo respektive, co byste chtěli. Aby vám hra dala 16x dia? Nebo FB? Nadáváte zbytečně.

A zadruhé, proč se připravujete o ten krásný pocit uhádnutí. Já ty hádanky řešil na betě (tedy v angličtině) pár týdnů zpátky a všech 16 splněno úplně bez problémů. Možná jsem se u jedné, dvou zasekl, ale probůh, máte na to dva týdny.

Mě se event líbí, chválím. Teď jsem jen zvědav, kolik mi bude dávat strašidelný dům a kdo je za maskou. S tou maskou to sice už vím, ale jsem zvědav, zda je to ta stejná osoba ve všech fázích hry.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser4810

Host
aha - WinJet , zase jeden spokojenej !
odměna po 12 úkolech 10x5 zboří za sebou ?!!!!! - směšné
jsou i jiné, mince, zásoby, plánky a tak dále a tak dále
 

DeletedUser2298

Host
Připiš si mě taky mezi spokojené.. Helloween je už nějaký ten rok víceméně na jedno brdo - jednoduché úkoly zaobalené do hádanek, které zvládne každý hráč nezávisle na herním věku.. odměny odpovídající taky hernímu věku.. A vždy šlo hlavně o tu poslední odměnu - spec. budovu..
Takže se klidně kdo chcete ( jako u skoro každé akce) vztekejte, že dostáváte něco navíc a de facto zadarmo - jen normálně hrajete...
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru