Diskuze k Halloweenu

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser

Host
Pro Rastanik1 k úkolu prodej nebo odolej: Jedná se o to že je třeba prodat jednu od každého druhu budovy kromě kasáren. Tedy stačí postavit a hned prodat cestu, dekoraci, kulturní budovu, domek, výrobní budovu na kladívka i na zboží všechno to může být klidně z bronzové doby.
 

DeletedUser7190

Host
matesov, vodka1: buďte rádi za ty dia a nestěžujte si. Hraju na dvou světech a dia z náhodné odměny jsem dostal naposled snad někdy v létě, ne-li na jaře.
 

DeletedUser10749

Host
zkus získat provincii
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser11297

Host
Nečtěte pouze zadání úkolu, ale i ten text, který tam máte. Je v něm nápověd až až.
 

DeletedUser10522

Host
bomba ,tak že tím jsem asi skončil. Dělám 12. úkol a mám pět prozkoumaných, ale nedobitých provincií. Než se mi oběví další,tak je po akci....to mě s...
 

DeletedUser8015

Host
Tak to jsme dva petr III, mám už poslední v postmoderní době nedobitou
celou jednu provincii a za živýho boha jí nemůžu dobýt....Takže u 12.úkolu
končím též...Snad se příště povede, akce až do konce...
Všem ostatním přeju, ať to dotáhnou, až do samýho konce...
 

DeletedUser2298

Host
Jen malá rada - když nějaký sektor nejde dobýt silou ( moc silná obrana), tak se dá vždy koupit za zboží ( vím - je to předražené a nevyplatí se to..). Ale řešením to je :)
 

DeletedUser11297

Host
Také jsem mohl být v podobné situaci. Ale o eventu jsem věděl, proto jsem si záměrně nechal jednu oblast těsně před dobytím. A k tomu navíc jsem nechal i jednu oblast neprozkoumanou a až teď jsem vyslal zvědy.
 

DeletedUser4810

Host
Zdar,
tak jsem konečně dokončil ten - raději nebudu říkat co Halloween(slavnej se snad říkat může)

a malá rekapitulace díky náhodným odměnám mi to ze 14 odměn dalo 12x po 5 drátu = který vyrábím v bonusu = super odměna od automatu
pak jednou po 70000 mince a zásoby

a to jsem se na to tak těšil !!!!

příště by to asi chtěl pevné/rozumné odměny = hráči by měli větší radost ?!!!!!

nic ve zlém, ale už vadí, jak pořád a pořád poslouchám, co chcete, když je to zadarmo !!!
jednou tato hra zadarmo je(pokud si někdo nechce platit za diamanty), tak to pořád hráčům nevyčítejte !!!!

jen jsem přednesl to , že mi připadá ne-fér, že z 14 úkolů/odměn mi to dalo 12x 5 drátu = který vyrábím v bonusu = super odměna !!!! = prostě mi to vzalo veškerou radost z bonusové hry, kdyby byly odměny pestřejší, měl bych prostě větší radost !!!!

nic víc, nic míň

Připiš si mě taky mezi spokojené.. Helloween je už nějaký ten rok víceméně na jedno brdo - jednoduché úkoly zaobalené do hádanek, které zvládne každý hráč nezávisle na herním věku.. odměny odpovídající taky hernímu věku.. A vždy šlo hlavně o tu poslední odměnu - spec. budovu..
Takže se klidně kdo chcete ( jako u skoro každé akce) vztekejte, že dostáváte něco navíc a de facto zadarmo - jen normálně hrajete...
 
Naposledy upraveno moderátorem:

traktorista

Odborník
Tak jsi měl smolíka no. Odměny padaly náhodně, včetně diamantů. Taky bych tady mohl nadávat, že by mohli dát nakonec aspoň jednu renovační sadu nebo diamanty nebo já nevím co bych teď zrovna potřeboval. Bavil jsem se luštěním hádanek, fórek se strašidelným domem taky pobavil - tak co? Pokus o to, aby měli všichni stejně už tu před lety byl a nedopadlo to moc valně. Technické nedostatky a bugy mě v téhle hře štvou, to ano. Ale že by mě štvaly odměny v eventech, to tedy vážně říct nemůžu, tam pořád Inno rozhodně neskrblí.
 

DeletedUser11359

Host
Tenhle event se mi celkem zamlouvá, jen ty odměny jsou velmi chabé :) Na nějaký hřbitov kašlu, protože mám spokojenost jen za VB a cesty. Jen ten domeček se hodí a to je tak všechno :D
 

DeletedUser8015

Host
Díky za radu, to mě napadlo taky, ale devět oblastí v jedný provincii na mapě
z postmoderní doby (je to ta poslední oblast, kde je rozšíření), k tomu všemu
jsem bez zboží, abych směnil (jelikož jsem měnil zboží na postup, abych mohl
splnit úkol), tak vážně nevím, jak to mám udělat. A dobýt mi nejdou....Jediný
co mi zbývá, je dobýt oblast, až se dostanu v současnosti k lepším zbraním a
to chvíli potrvá, než zase něco vyrobím...Ale jak píšu nevadí, svět se kvůli tomu
nezboří...Je to jen hra...
 

Thesseus

Znalec
Mě to kdysi párkrát uznal support když bylo jasné, že úkol splnit nemůžu. Teď to ale už možná dělat nesmějí.
 

DeletedUser

Host
Díky za radu, to mě napadlo taky, ale devět oblastí v jedný provincii na mapě
z postmoderní doby (je to ta poslední oblast, kde je rozšíření), k tomu všemu
jsem bez zboží, abych směnil (jelikož jsem měnil zboží na postup, abych mohl
splnit úkol), tak vážně nevím, jak to mám udělat. A dobýt mi nejdou....Jediný
co mi zbývá, je dobýt oblast, až se dostanu v současnosti k lepším zbraním a
to chvíli potrvá, než zase něco vyrobím...Ale jak píšu nevadí, svět se kvůli tomu
nezboří...Je to jen hra...

Dobyt jdou a vzhledem k tomu, ze je tam dost lesiku a hodne proti tobe jdou komanda, tak zkus popremyslet nad pouzitim vysadkaru ;) Mimochodem, pocitac neni nikdy takovy strateg, jako rozumny clovek. Kdyz si promyslis, jak povedes bitvu, tak to das a mas na to jeste 12 dni :)
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru