Diskuze k Halloweenu

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser11921

Host
Výzkum jsem udělal na rozšíření pozemku jenže mi to nedalo ty body to mám i Koupit ?
 

traktorista

Odborník
Nemusíš žádné body kupovat. Pokud ti to výzkum technologie nezapočítalo (což je divné, protože to máš napsané i v zadání úkolu) tak napiš na chat, že potřebuješ udat body do velkolepky, on si tě někdo rád přidá :D.
 

DeletedUser

Host
ten výskum bol myslený tento z doby železnej

0O2t5mx.png


to aby vôbec tie body mohol do cudzej VB dať.
 

DeletedUser11921

Host
Prosíím když už mám hotovej ten "EVENT" tak mám Gratulaci že jsem udělal ten event to zmizne až skončí event nebo jak to stím je ? Jinak jmenuje se to Pod maskou
 

DeletedUser

Host
Formule1: 5x 5 min výrobu (nemusí být ve stejném druhu budovy)

Modify: Jo bude to tam až do konce eventu pak to zmizne (doufám, zatím to tak vždy bylo).
 

Zelda

Člen
Měl bych dotaz k poslednímu úkolu. Z minulosti vlastním již 2 hřbitovy:

- Starý hřbitov (4x3) z Doby pokroku (+1700 spokojenosti)
- Hřbitov (3x3) z Doby pokroku (1290 spokojenosti)

Zajímala by mě odpověď na 2 otázky:

- je jedno, který z nich prodám?
- jaký rozměr bude mí ten, který za ně dostanu?
 

DeletedUser11297

Host
Jasně, na konci eventu, tedy 5. listopadu, to zmizí.


Co jsem viděl v různých městech, tak je nová verze hřbitova (5x3). Myslím si tedy, že pokud prodáš ten 4x3, měl by si dostat tento. Ale nezaručuji samozřejmě.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser9061

Host
Jestli je jedno, který prodáš nevím, mělo by to být upřesněno v zadání.
Nový hřbitov má rozměry 5x3.
 

DeletedUser

Host
Ahoj Všem, jak splnit12 úkol když jsou všechny provincie prozkoumány?????
 

Zelda

Člen
Ahoj Všem, jak splnit12 úkol když jsou všechny provincie prozkoumány?????

Musíš nějakou obsadit tak, abys mohl prozkoumávat další (úkol by byl automaticky splněn pouze v případě, že bys měl obsazené všechny provincie Současnosti).

já dostal Hřbitov 3x3, +800 spokojenosti... tak jestli má smysl, abys vůbec nějakého prodával...

Dostaneš budovu odpovídající svému věku, tudíž jsem-li v Současnosti, určitě se náhrada za Dobu pokroku vyplatí.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

Y u m a n

Komentátor
Poslední úkol je prodat tři věci z tvé současné doby (jsem na začátku součastnosti ) nic zde není ani výzdoba, silnice jen výrobny a ostatní věci jsou za diamanty tak nevím ale určitě neprodám 3 výrobny to za to nestojí - jde to nějak obejít třeba jsem na něco zapoměl ?? help :mad:
 

DeletedUser10749

Host
nebo pokud máš nějaký starší hřbitov,prodej ten a úkol splníš taky,také jsem s tím laborovala :D

Poslední úkol je prodat tři věci z tvé současné doby (jsem na začátku součastnosti ) nic zde není ani výzdoba, silnice jen výrobny a ostatní věci jsou za diamanty tak nevím ale určitě neprodám 3 výrobny to za to nestojí - jde to nějak obejít třeba jsem na něco zapoměl ?? help :mad:

Tak event splněn,jen ty odměny někdy mohly být různé,pořád kladívka kterých mám dostatek,portrét a hřbitov za hřbitov a finální dům.Ale jinak event dobrý :) už se těším na zimní :D
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser3139

Host
Ahoj pet.roses,
asi jsi měl tak trochu smůlu, že byly hodně kladívka. :cool: Mně se jednou povedly i diamanty. Ale to je o tom, žes měl tak trošku smůlu. ;)
Ale jasně, tyhle ,,přídavky" nejsou o tom si nahrabat bůh ví co, ale o pobavení v každodenní rutině klikání a to bych řekl, že bylo splněno. I já se těším na další! :cool:
 

DeletedUser10749

Host
Ahoj JiPi53,
jj já se vždy těším na eventy,je to změna od běžných úkolů a hlavně bonusy navíc :) jj s kladívkama jsem měla trošku peška,ale co,furt lepší než drátem do oka :D ale ty diamanty tiše závidím,ty by se také šikly :D
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser3139

Host
Taky mi ty mince a kladívka moc nebraly (zvlášť když jich máš desítky - kladívka a stovky milionů - mince v magacínu). Ale tohle je, hlavně o zábavě, jak i ty píšeš. Teď mně čekají dia za předposlední provincii a ta poslední snad bude s rozšířením, to ještě nevím. :cool:
Ale co mi vadí, je to, že v této době zatím nebylo rozšíření za medaile. Těch tu mám přes 110 000 a jsou k ničemu. Už je mám připnutý i na pyžamu a v tom se nedá spát! To omezení rozšiřování města mi vadí. Ale co se dá dělat, Tokio nepostavím! :cool:
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru