Diskuze k Halloweenu

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser1510

Host
Jsem se seknul na poslednim ukolu 16 a nevim co tam delat.Poradte.
 

DeletedUser10749

Host
v 16 úkolu jsem někde četla,že se mají zbourat 3 budovy z té éry kde jsi,mno já s tím mám také problém,zrovna jsem vstoupila do dalšího věku a budovy nemám vyzkoumané,ani nevím,zda by šly aj dekorace
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser11921

Host
Dobrý den poradí někdo ze 14 ukolem ? Mělo by to být 15 FB do VB jenže co když nikdo v okoli to nemá a já tím padem nemužu přispět :( ? Poradí někdo ?
 

DeletedUser

Host
zdravim všechny, nemohu hnout s 12 už jsem pronikl do 4 oblastí, 1 jsem zkolušel vyjednat a stejně furt nic tak už nevim co mám dělat. Jnak chválím každou změnu ve hře a odměny neřeším, na rozdílod nkterých tady hraju velmi krátce.
 

DeletedUser11921

Host
Ve 12 ukolu musíš prozkoumat provincii ne ji dobýt !
zdravim všechny, nemohu hnout s 12 už jsem pronikl do 4 oblastí, 1 jsem zkolušel vyjednat a stejně furt nic tak už nevim co mám dělat. Jnak chválím každou změnu ve hře a odměny neřeším, na rozdílod nkterých tady hraju velmi krátce.
 

DeletedUser

Host
je tedy myšleno ji prozkoumat kompletně, protže jednu oblast mi to nebere. Já zkoušel různý provincie

Tak jsem jednu provincii kompletně proniknul a stejně nic :(
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser11921

Host
No já bych zase potřeboval pomoct ze 14 ukolem protože v mém okoli nikdo nemá VB a ani nevím co je Fb a když to mám dát do VB to už jsem uplně ztracenej neví prosím někdo ?
 

DeletedUser

Host
tak teď jsem proniknul všema územíma v jedné privincii a nic. Napadlo mě jestli není podmínka že ta provincie musí být ze stejné doby jako jsem já. pokud ano tak jsem v pr.... :mad:
 

DeletedUser

Host
No já bych zase potřeboval pomoct ze 14 ukolem protože v mém okoli nikdo nemá VB a ani nevím co je Fb a když to mám dát do VB to už jsem uplně ztracenej neví prosím někdo ?

tak VB znamená velkolepá budova (alexandrijský maják, cašská katedrála apod.), FB znamená bodíky výzkumu,které dostáváš jeden každou hodinu a používáš je k výzkumu. Klikneš na hráče co má VB a až budeš u něj tak klikneš na VB a tam můžeš přispět k výzkumu VB libovolným počten FB. Doufám že je to k pochopení :) Jnak já VB mám tak si mě najdi jestli jsi na světě C.
 

DeletedUser10749

Host
tam není proniknout,ale musíš jí celou vyzkoumat,neboli klineš na ní aby jsi jí prozkoumal a čekáš třeba den,než se ti otevře nové území.Prostě vyzkoumat území na mapě :)
také by mě zajímalo,proč mi mažete citace jako že byla špatně použitá,když dám odpovědět s citací

tak teď jsem proniknul všema územíma v jedné privincii a nic. Napadlo mě jestli není podmínka že ta provincie musí být ze stejné doby jako jsem já. pokud ano tak jsem v pr.... :mad:
 

DeletedUser

Host
aha, tak to jsem v hajzlu,mám 3 provncie a ty asi jen tak brzo nedám, no nic,ale díky moc za radu!!
 
Naposledy upraveno moderátorem:
Prosím o radu, mám poslední úkol, už tu několikrát bylo, že se mají zbourat 3 budovy, klidně i dekorace, ale to nefunguje, zboural sem 4 kanály i dům a nic to neudělalo, v úkolu není ani počítadlo, takže mi to nějak nesedí, nemám náhodou zbourat hřbitov který mám z dřívější doby?
 

Milford78

Turista
Event hotový. Hřbitov i strašidelný dům jsem dostal, sice nic moc, ale lepší než drátem do oka... pokud jde o strašidelný dům, tam spokojenost -190 mi přijde v pohodě za ty peníze - jsem věčně bez peněz... :-D
A jinak jsem asi úchyl, ale největší radost z odměn mi vždycky udělá nový portrét... :-D
 

DeletedUser11921

Host
Děkuju za radu jenže v mojem okolí nikdo nemá VB tím pádem nemužu investovat takže nemužu pokračovat v Eventu :( Nevíte jak bych stím mohl něco udělat ?
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru