Diskuze k Halloweenu

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser11899

Host
Prosím o radu. Co znamená postav nebo zmiz. Je to pátý úkol. Díky
 

traktorista

Odborník
U mě taky spokojenost - to že padá zboží je fajn, prima počinek do Současnosti. Strašidelný dům vypadá dobře, pokud bude mít slušné parametry třeba ho časem pěkně nakombinuju s Hastrošem :).
 

DeletedUser11297

Host
Prosím o radu. Co znamená postav nebo zmiz. Je to pátý úkol. Díky

Otázka. Čtete někdo vůbec to zadání? Jako opravdu, jednodušší už ta hádanka snad být nemůže.

Rýmuje se s 'rum', rýmuje se s 'bum' - postav jej dvakrát a dar bude tvůj. Zde je další nápověda - žijí tam i lidé třeba.
 

Thesseus

Znalec
Já myslím, že úkoly jsou složité až až protože tu mohou hrát i děti a ty zas tak logický myšlení ještě vyvinuté nemají. Jeden takový bezradný příspěvek jsem tu viděl. Smí se sem dát do spoileru seznam úkolů?

Kdo čeká na tu stašidelnou skulpturu na konci tak bude možná zklamán. Je to skutečně ošklivé a ubírá to fakt hodně spokojenosti. Je to vtipná odměna ale nepříliš užitečná, řekl bych.
Skutečnou odměnou pro mě bylo zvětšení a renovace mého malého, starého hřbitova :)
 

DeletedUser10899

Host
Já si spíš myslím, že nejde až tak o děti, ty si kolikrát poradí lépe jak my dospěláci.
Jde o to, že se téměř nikomu nechce přemýšlet, hledat, zkoušet ... jednodušší je to přeci když to někdo napíše od A po Z :(.
 

DeletedUser11297

Host
Asi tak. Člověk čím je starší, tak si v těchto ohledech snaží poradit komplikovanou cestou, kdežto děti to snadné řešení prostě vidí (samozřejmě to nemusí platit vždy, ale je to časté).
A ano, mnoha lidem chybí ta snaha dostat se k tomu správnou cestou, tedy uhodnutím. Já jsem se tady na to těšil celý rok, protože loni v této době jsem teprve začínal a rozkoukával se. A najednou mi tam skočil takovýto event. Nedokončil jsem ho tehdy a proto jsem ho letos vyhlížel dlouho dopředu. A rozhodně pro mě není zklamáním.
 

DeletedUser11457

Host
já jsem se zasekl na průzkumu provincie :( sice jsem území dobyl, ale poleze tam den a 4 hodiny :(
 

DeletedUser10899

Host
Asi tak. Člověk čím je starší, tak si v těchto ohledech snaží poradit komplikovanou cestou, kdežto děti to snadné řešení prostě vidí (samozřejmě to nemusí platit vždy, ale je to časté).
A ano, mnoha lidem chybí ta snaha dostat se k tomu správnou cestou, tedy uhodnutím. Já jsem se tady na to těšil celý rok, protože loni v této době jsem teprve začínal a rozkoukával se. A najednou mi tam skočil takovýto event. Nedokončil jsem ho tehdy a proto jsem ho letos vyhlížel dlouho dopředu. A rozhodně pro mě není zklamáním.

To nás moc těší, že jste tento event už dlouho vyhlížel a hlavně, že nejste zklamán. "Pochvala" vždycky potěší :).
 

DeletedUser5326

Host
Já jsem zatím u sedmičky, to je výzkum. Hádanky mi přijdou docela srozumitelné ;)
 

Thesseus

Znalec
Ale nenabádá nás k té honbě vpřed co nejrychleji a hlavně rychleji než ten vedle, tak trochu hra samotná? Dokonce i prémiová měna říká "Kup si mě a máš náskok." ;) Nebo snad někomu připadá že by říkala: "Kup si mě a líp si zahraješ" ? Samozřejmě nejde jen o diamanty.
Pak se možná není co divit, že si nehrajeme ale běžíme kupředu.
Taky mě nejvíc těší příspěvky, kde se ukáže hráč, co chce vyhrát hezký portrét a nebo se těší ze samotných úkolů nikoliv z jejich co nejvyšších odměn ale moc takových není.
 
Naposledy upraveno:

DeletedUser8015

Host
Děkuju za nápovědu. A musím konstatovat, že jsem dospělák a
nepochopil jsem zadání. A to jsem zboural a stavěl a i výrobu zkoušel,
co z toho nakonec půjde a ono pořád nic. Body výzkumu v tu chvíli mě
nenapadly, jelikož jsem myslel, že ty v tomto zadání nehrajou roli.
A tomu dobrodějovi, moc díky. Stejně nedokončím. Jakmile bude v úkolu,
že mám dobýt nějakou oblast, nebo spíš objevit, tak jsem doúkoloval.
Přeju hezkou zábavu při plnění úkolů k halloweenu...
 

DeletedUser

Host
Nějak se nemůžu přijít na úkol č.9 Prodej nebo odolej. Poradíte mi?
 

Kayro

Znalec
Nechci hodnotit event ktery je stejny jako loni ale te finalni odmene proste nerozumim.Penize jsou naprosto zanedbatelne tak ze vlastne ziskam baracek ktery bere spokojenost.
 

DeletedUser11526

Host
Tak jsem si přečetl nové příspěvky (ty 3 stránky) a nějak nerozumím (když pominu osobní frustraci matesova) těm steskům, jak je ten event hrozný.
Uvědomují si prosím ty plačky, že je to nepoviná akce, ke které je nikdo nenutí ?
Pokud je to tak frustrující, ať se na celou akci vykašlou, postupovat ve hře mohou i bez toho utrpení, které jim tento event a jeho malé dílčí odměny přináší.
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru