Diskuze k Android aplikaci

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

KaseO

Administrátor

Člen týmu
Community Manager
Po dlouhých měsících čekání a nekonečných cest bez možnosti zahrát si naši oblíbenou hru jsme se konečně dočkali. K Velikonocům nám vývojáři darují mobilní aplikaci Forge of Empires pro zařízení s operačním systémem Android! Už máte staženo a hrajete? Jste zrovna na cestě do školy či do práce a sbíráte výrobu nebo dobývate území? Podělte se s námi o vaše názory a sdílejte radost s celou herní komunitou :)
 
Naposledy upraveno:

Fčelkamaia

Nováček
Možnost je fajn, jen si říkám, že si z nás uživatelů androidů dělaj srandu. Proč bylo za přihlášení se přes ipod odměna dia a pro nás jen odměna v medailích a to ještě takový počet, že mám 10x víc za jediné procnutí dané náhodné odměny .....
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Host
Může mi někdo poradit? V telefonu mám Android 2.3.6 Existuje možnost ho přeinstalovat na požadovanou verzi 4.0 a vyšší ? Jsem jinak v pytli. :-(
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Host
Přesně jak píše aklecf, připadám si jak největší lůza, iphoňáci dostali dia a android stejný počet medailí, kterých denně získám 10 x víc. To je výsměch! Jsou si moc dobře vědomi, že uživatelů s Androidem je mnohonásobně víc a asi by je to zruinovalo. Trapáci...
 
No nevím. Už jsem se zkoušel 3x přihlásit pokaždé do chce stáhnout a nainstalovat potřebný obsah což je asi 275 MB. Nic proti ale s takovouhle vyčerpám za chvilku měsíční limit na data. A pak konečně se mi objeví ovládací prvky(vystavba, počet peněz atd...), ale město nikde. co dělám špatně???????????? Je to k vzteku. Navíc se do telefonu nic neuloží ani přihlášení a pak tadyz kdyš se zkouší přihlásit zase všechno od nova. :mad::mad::confused: Prosím poraďte.
 

DeletedUser

Host
Zvláštní, já stáhl těch 275 MB a vše funguje jak má, dokonce se to načítá rychleji než v PC. A heslo si to taky pamatuje.
 

Joule

Turista
secu:Buď rád, že se ti to aspoň stáhne :D
Mně to při cca 50% opakovaně hlásí, že mám pomalé připojení a že to bude trvat ještě [nesmyslné číslo], načež to stahování zrestartuje a jede od nuly
 

DeletedUser12529

Host
secu:Buď rád, že se ti to aspoň stáhne :D
Mně to při cca 50% opakovaně hlásí, že mám pomalé připojení a že to bude trvat ještě [nesmyslné číslo], načež to stahování zrestartuje a jede od nuly

To mně to zahlásilo taky pomalé připojení, sice to trochu zahaprovalo, ale instalace pokračovala a normálně se dokončila
 

DeletedUser12580

Host
Jo tohle me stve asi nejvic .... v case ktery travim doma s pristupem k notasu (vcetne spanku) me to nevyjde cele projit.... 8((
 

DeletedUser12476

Host
Iphonaci dostali diamanty pac kdyz si koupili takovou sunku uz nemaji zadne prachy na utraceni :D
Jinak za me +,ze to vyslo ted,bohate me staci ze muzu vyuzivat vsechny body vyzkumu,shovavat vajicka co se hodi jeste vic kdyz je max 6 v zasobniku a vyrobu to taky zmakne.
 

DeletedUser12581

Host
Odhlášení z hry na Android

Můžete mi jako říct, kde se pak mám odhlásit, mě to vůbec nijak nejde mám telefon Samsung galaxy SIII.. a ani když zmáčknu dotykové tlačítko "zpět", tak se nic neděje a já nevím, jak se odhlásit..!!
 

DeletedUser7592

Host
Mě spíše zajímá:
Fungujou vam na androidu zvuky? Zkousim je zapinat a vypinat a restartovat a nic, zvuky nejdou. Hudba hraje.

Taky mam zapnute upozornovani v notifikaci a taky to neupozornuje. Bud je chyba u mne (coz pochybuju) nebo to musi jeste vyvojari doladit.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser12529

Host
Fascinuje mě, jak si tady stěžujete, že jste nedostali za přihlášení přes mobil diamanty, místo toho, abyste byli rádi, že si někdo dal práci a namáhal se s tím, aby pro Vás udělal aplikaci pro mobil. Celou dobu si tady stěžujete, že hra na Androidu nefunguje, a když ji pro Vás vývojáři zprovozní, tak ještě budete nadávat, že za celou tu jejich práci pro Vás ještě nedostanete nějakou odměnu navíc? Styďte se.

traguar: zvuky mi fungují normálně ;)
 

DeletedUser

Host
Mně nejde o 50 dia, ale tady jde o princip. Takže iphoňáky je potřeba prosit a motivovat diamanty, aby si apku stáhli, ale ti co mají android, mají být vlastně rádi, že se Inno po x letech uráčilo spustit hru na Androidu a chtít za to stejnou odměnu jako u iphonu, to je vlastně drzost :rolleyes:
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser2059

Host
Jak se odhlásit ze hry?
Jednoduše, v tlačítku nastavení v hlavní nabídce je možnost pro odhlášení.
Jedná se o Herní relace - odhlaste se a vraťte na stránku s přihlášením.

Proč nefunguje hudba/zvuk?
Hudba i zvuk lze zapnout také v nastavení. Mně jdou třeba jen některé zvuky.

Honba za pokladem?
Neobsažena, stejně jako pro IOS, zatím.

Zprávy
Zatím nefungují, stejnak jako cechovní války a cechovní fórum, odkaz na fórum, trh a další sekundární záležitosti.


Já osobně jsem zatím spokojen, aplikaci jsem si nainstaloval již okolo 8. hodiny a samotné přihlašování mi dalo docela zabrat.
Nejdříve se musela hra zapnout, pak se musíte přihlásit, následně stáhnout svoje město do zařízení, což mi zabralo také dost MB, díky mému velkoměstu. Naneštěstí okolo asi 90% načítání mi to hlásilo Nedostatek místa v paměti! Vymazal jsem pár aplikací, ale místa jsem měla stále dost. Na druhý pokus mě to oznámilo stejnou chybu, tak jsem to zapnul a vypnul asi třikrát a dojelo mi to až na 100%. Pak se mi ale nezobrazilo město a mačkal jsem na budovy po slepu - restart zařízení a už to makalo.
Naštěstí jsem nemusel stahovat nic znovu, stahování pokračovalo, tam kde před tím systém vypnul, takže jsem to nakonec vydržel.

Dnes jsem ještě nebyl na počítači, ale už mám rozdaných 11 vajíček a dokonce jsem udělal dost bojů se sousedy :)

Zatím jsem ale nenašel možnost vypnout animace, což by možná mohlo urychlilo hru.
Ale chválím, hra je relativně hodně rychlá a zatím téměř bez problémů.
 

DeletedUser8906

Host
mel bych dotaz k prihlaseni.
prihlasuju se pomoci Google+ jak se mam prihlasit na Androidu ?
dik za odpoved
 

trojan1673

Veterán
Podle mého musíš stáhnout aplikaci.
Já android nemám, bohužel.
Mám windows mobil a ten mi napsal, že to nepodporuje, zatím :(
 

DeletedUser8906

Host
aplikaci stazenou mam ale android neumoznuje prihlaseni pres Google+ a nebo FB pritom prihlasovaci udaje mam s kterejma se prihlasim na forum ale neprihlasim se s nima do hry samotne
 

DeletedUser2059

Host
Já udělal instalaci klasickým vyhledáním "Forge of Empires" v Obchod play, který má každý systém Android.
sc20120307-071526.png
 
Naposledy upraveno moderátorem:
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru